8987 відвідувачів онлайн
5 475 34

Сибіга про полонених КНДРівців у Києві: Потрібен максимальний тиск на режими в Москві та Пхеньяні

Міністр закордонних справ Андрій Сибіга прокоментував взяття у полон перших північнокорейських солдатів на Курщині, яких доставили до Києва.

Про це Сибіга написав у соцмережі Х, інформує Цензор.НЕТ.

"Перші північнокорейські військовополонені перебувають у Києві. Регулярні війська КНДР, а не найманці, ведуть агресивну війну проти європейської країни. Це безпосередньо впливає на безпеку Європи та Індо-Тихоокеанського регіону. Нам потрібен максимальний тиск на режими в Москві та Пхеньяні", - наголосив він.

Сибіга прокоментував взяття у полон двох КНДРівців 11 січня

Раніше президент Володимир Зеленський повідомив, що Сили оборони захопили в полон двох КНДРівців. Вони вже спілкуються з СБУ.

Згодом у СБУ повідомили, що проводять слідчі дії з полоненими КНДРівцями.

Оператори тактичної групи №84 Сил спеціальних операцій ЗС України взяли в полон військового з Північної Кореї під час спеціальних дій у Курській області РФ.

Топ коментарі
+9
я в котрий раз афігіваю віз зелених дегенератів!
міністр написав в х? ілонє?
чи, до кого воно зверталося? до мене?
добре, увечері, перед сном піду в туалет, натисну скільки зможу.
сибігє вистачить?
це просто ******* якийсь! кожного дня, кожної минути!
показати весь коментар
11.01.2025 16:13 Відповісти
+9
Усі потуги МЗС привернути увагу світу до полонених корейців нічого путнього не принесуть! Бо рашисти не кончені ідіоти - вони не направили корейців на територію України, де вони б відразу виглядали у ролі агресорів та загарбників, а направили їх воювати саме на Курщину,- захищати союзницьку росію від зазіхань з боку ЗСУ! Роблячи, таким чином, з корейців - захисників, а з ЗСУ - загарбників! До слова - я щось не чув і не бачив, аби ВР України дала дозвіл на використання ЗСУ на території іншої країни! Навіть якщо ця країна - країна-агресор!
показати весь коментар
11.01.2025 16:17 Відповісти
+6
Тиснути можна було, якщо-б цей шмат лайна попав у полон на території України, а так як його полонили в курляндії, сенсу тут немає ніякого.....
показати весь коментар
11.01.2025 16:05 Відповісти

Завантаження...