Сибіга про полонених КНДРівців у Києві: Потрібен максимальний тиск на режими в Москві та Пхеньяні
Міністр закордонних справ Андрій Сибіга прокоментував взяття у полон перших північнокорейських солдатів на Курщині, яких доставили до Києва.
Про це Сибіга написав у соцмережі Х, інформує Цензор.НЕТ.
"Перші північнокорейські військовополонені перебувають у Києві. Регулярні війська КНДР, а не найманці, ведуть агресивну війну проти європейської країни. Це безпосередньо впливає на безпеку Європи та Індо-Тихоокеанського регіону. Нам потрібен максимальний тиск на режими в Москві та Пхеньяні", - наголосив він.
Раніше президент Володимир Зеленський повідомив, що Сили оборони захопили в полон двох КНДРівців. Вони вже спілкуються з СБУ.
Згодом у СБУ повідомили, що проводять слідчі дії з полоненими КНДРівцями.
Оператори тактичної групи №84 Сил спеціальних операцій ЗС України взяли в полон військового з Північної Кореї під час спеціальних дій у Курській області РФ.

міністр написав в х? ілонє?
чи, до кого воно зверталося? до мене?
добре, увечері, перед сном піду в туалет, натисну скільки зможу.
сибігє вистачить?
це просто ******* якийсь! кожного дня, кожної минути!