4289 відвідувачів онлайн
5 037 17

Комплексна група Генерального штабу провела перевірку в 156-й ОМБр, виявлено низку суттєвих недоліків

Генштаб перевірив 156-у ОМБр

На виконання рішення Головнокомандувача Збройних Сил України у військах розпочала роботу комплексна група Генерального штабу на чолі із заступником Головнокомандувача ЗС України полковником Олегом Апостолом.

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на фейсбук Генштабу ЗСУ.

Зазначається, що наразі група працює в 156-й окремій механізованій бригаді. Мета роботи – перевірка ходу формування бригади та надання всебічної допомоги з питань організації і підготовки до бойових дій.

На даний час військова частина завершила доукомплектування особовим складом та приступила до базової загальної військової підготовки за оновленою програмою.

Водночас здійснюється відбір персоналу на фахову підготовку. Триває постачання озброєння та військової техніки відповідно до плану.

В ході перевірки було виявлено низку суттєвих недоліків для усунення яких визначені завдання Командувачу Сухопутних військ Збройних Сил України (генерал-майору Михайлу Драпатому - Ред.). Зокрема, щодо:

  • заміни частини керівного складу бригади і призначення командира з бойовим і практичним досвідом проходженням служби на командних посадах;
  • переведення в частину офіцерів та сержантів, які раніше брали участь в бойових діях з метою нарощення бойових спроможностей 156 ОМБр;
  • підвищення якості практичних занять з урахуванням досвіду ведення бойових дій на сході;
  • підвищення інтенсивності та якості підготовки пілотів БпЛА і операторів РЕБ, а також вирішення низки інших питань, які впливають на результати бойових дій.

У Генштабі зазначають, що помилки, які трапилися під час формування та підготовки 155-ї бригади імені Анни Київської враховані, вживаються заходи щодо їх недопущення в майбутньому.

Група Генерального штабу продовжить працювати у 156 окремій механізованій бригаді.

"Командування Збройних Сил України оперативно реагує на проблеми військових частин та надає всебічну допомогу для підвищення їхньої боєздатності і покращення мотивації військовослужбовців. Особлива увага приділяється поповненню навченим особовим складом бойових бригад, які ведуть інтенсивні бої з російськими загарбниками", - йдеться в повідомленні.

Топ коментарі
+10
виявлено низку суттєвих недоліків

Не плутати з прой...бами - етадругоє!
показати весь коментар
19.01.2025 19:04
+9
Дайте вгадаю, по результатах перевірки винний Петро, якого мобілізували тиждень тому. Генералам та полковникам, які героїчно провели перевірку та вивели слідство на злісного агента кацапів Петра - присвоєно позачергове звання, надано 100500 нагород та відправлено у відпустку до партнерів у Францію, щоб відпочити.
показати весь коментар
19.01.2025 19:03
+8
Бірки не того розміру і надписи не тим шрифтом.
показати весь коментар
19.01.2025 19:44
Коментувати
Сортувати:
так вирішили не комплектувати... РНБО провели! Чи все пішло по варіанту "2"?
показати весь коментар
19.01.2025 19:03 Відповісти
нова пічаль - Анна Київська-2

- заміни частини керівного складу бригади і призначення командира з бойовим і практичним досвідом проходженням служби на командних посадах;
- переведення в частину офіцерів та сержантів, які раніше брали участь в бойових діях з метою нарощення бойових спроможностей 156 ОМБр;
......

а НЕ простіше поповнювати новобранцями "старі" бригади ?
і офіцерів НЕ треба буде двігать туди-сюди, і кістяк досвідчених солдатів вже є

ЗЄлі подобаються новенькі свіжефарбовані оловьяні солдатики

.
показати весь коментар
19.01.2025 19:48 Відповісти
ну ти смішна, чесслово )))

а як же тоді розвалювати вже давно злагоджені підрозділи ?
показати весь коментар
19.01.2025 20:21 Відповісти
Куди дівати нових кумів і блатних охвіцерів Творожка? Їм також треба рости. Рік за три йдуть.
показати весь коментар
19.01.2025 20:54 Відповісти
Дайте вгадаю, по результатах перевірки винний Петро, якого мобілізували тиждень тому. Генералам та полковникам, які героїчно провели перевірку та вивели слідство на злісного агента кацапів Петра - присвоєно позачергове звання, надано 100500 нагород та відправлено у відпустку до партнерів у Францію, щоб відпочити.
показати весь коментар
19.01.2025 19:03 Відповісти
виявлено низку суттєвих недоліків

Не плутати з прой...бами - етадругоє!
показати весь коментар
19.01.2025 19:04 Відповісти
Так які ж саме "недоліки"? солдат без ременя чи командир хабарник?
показати весь коментар
19.01.2025 19:11 Відповісти
Бірки не того розміру і надписи не тим шрифтом.
показати весь коментар
19.01.2025 19:44 Відповісти
Мало того, що надписи не тим шрифтом, вони ще й не на тій висоті на дверях висять....
показати весь коментар
19.01.2025 20:28 Відповісти
Над входом до бліндажу...
показати весь коментар
20.01.2025 12:34 Відповісти
"...переведення в частину офіцерів та сержантів, які раніше брали участь в бойових діях з метою нарощення бойових спроможностей 156 ОМБр;
підвищення якості практичних занять з урахуванням досвіду ведення бойових дій на сході;",-

т.ч. офіцерів/сержантів, здатних якісно та реалістично провести підготовку особового складу зараз у в/ч немає, але підготовка вже розпочалася.
Просто номер відбувають.
Йде і йде, і мать його так.
Дійсно аффтарітєтна комісія!
показати весь коментар
19.01.2025 19:23 Відповісти
"...з урахуванням досвіду ведення бойових дій на сході;" Джерело: https://censor.net/ua/n3531102
А бойовий досвід, здобутий на півночі та/або півдні враховувати не потрібно?
показати весь коментар
19.01.2025 19:46 Відповісти
Є питання до самих перевіряючих та їх адекватності. Хто перевірить ГШ?
показати весь коментар
19.01.2025 20:02 Відповісти
всю комісію на фронт - і все стане в ГШ на свої місця!
показати весь коментар
19.01.2025 20:30 Відповісти
Якщо проблема уже в 2 бригадах, хоча мабуть їх набагато більше судячи з того що говорять військові, тут питання не у конкретному випадку а питання у системному підході формування поповнення їх навчання та забепечення.

І знайшли винних тільки в цих бригадах, але над ними було інше командування яке це мало перевіряти на етапі формування. Не бачу по них ніяких висновків.
показати весь коментар
19.01.2025 20:04 Відповісти
За часи існування всирського в СВ і тепер (завдяки переходу на вищу посаду) у всіх ЗСУ головною реформою штабів стало виховання нового типу офіцуцерів. ЇХ ВОС - Толік-Недолік. Таке життя. Риба гниє з голови - а ******* як завжди - і в хвіст і в гриву. А ще при цьому не забувають знімати циркові номери з потьомкінськими селами і клоунами на чолі.
показати весь коментар
19.01.2025 20:18 Відповісти
На черзі 157, потім 158, 159...