8229 відвідувачів онлайн
16 628 156

Я покладу край війні в Україні. Припиню хаос на Близькому Сході. Запобіжу Третій світовій війні, - Трамп

Трамп на мітингу у Вашингтоні 20 січня

Напередодні інавгурації новообраний президент Дональд Трамп провів останній мітинг на якому торкнувся звичайних тем своєї передвиборчої кампанії, включаючи TikTok, угоду про припинення вогню між Ізраїлем і ХАМАС, лісові пожежі в Лос-Анджелесі та свої плани щодо видання указів у перший день свого другого терміну.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це пише CNN.

"Я покладу край війні в Україні. Припиню хаос на Близькому Сході. Запобіжу Третій світовій війні, - заявив Трамп на мітингу у Вашингтоні.

Обраний президент взяв на себе заслугу за досягнення угоди про припинення вогню між Ізраїлем та ХАМАС.

"Цього тижня ми досягли грандіозної угоди про припинення вогню як першого кроку до міцного миру на Близькому Сході. І ця угода могла відбутися лише внаслідок нашої історичної перемоги у листопаді", - зазначив Трамп.

Він наголосив, що це тимчасове припинення бойових дій також дозволило звільнити заручників.

На закінчення Трамп пообіцяв активні дії відразу після інавгурації:

"Кожен радикальний і дурний указ адміністрації Байдена буде скасовано протягом кількох годин після того, як я прийму присягу".

Нагадаємо,  Трамп доручив своїм помічникам організувати дзвінок із президентом Росії Володимиром Путіним. Це має відбутися у найближчі дні після того, як він складе присягу.

Топ коментарі
+47
Слухаю промову Трампа, переконливо говорить. Нагадує це все "чотири тисячі доларів вчителям" та інші "цікаві рішення", які хтось урочисто анонсував шість років тому.
показати весь коментар
20.01.2025 07:13 Відповісти
+40
II Світова Війна, грудень-січень 1941 року, німці під Москвою. Ф.Д.Рузвельт хоче зустрітись з Гітлером, Сталіном і поговорити про закінчення війни...? Перший пункт угоди, перестати стріляти і миритись по лінії фронту? Про загарбані території треба забути і змиритись, бо Рейх могутній, багато пушок , танків, літаків , велика культура, історія і вони ж взяли Париж...?! Якщо Союз не піде на умови сдєлкі США перестануть допомагати по Ленд-лізу...!? Кінець Війні, я приніс Світу і Америці обіцяне-МИР?!?
показати весь коментар
20.01.2025 07:29 Відповісти
+26
"Ми ще пам'ятаємо" - заканчивайте с примитивными манипуляциями. С подкацапными маргиналами домбаса разобрались бы быстро, если бы раша не ввела регулярные войска. Все вменяемые люди это прекрасно знают.
показати весь коментар
20.01.2025 07:39 Відповісти

Завантаження...