11172 відвідувача онлайн
5 368 30

Конфлікт між дітьми у Білій Церкві: В ОВА тримають ситуацію на контролі, нічого не буде замовчано

підлітки б’ють дівчинку у Білій Ценркві

В Київській ОВА заявили, що тримають на котролі резонансну ситуацію із побиттям 12-річної дівчинки у Білій Церкві на Київщині.

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на Київську ОВА, про це заявив т.в.о. голови КОДА Микола Калашник.

"Тримаємо цю резонансну ситуацію на контролі: нічого не буде замовчано. Цією подією ретельно займаються правоохоронці", – зазначив він.

Також зазначається, що потерпілій дівчинці надається вся необхідна допомога. До того ж відгукнулися багато небайдужих.

Усіх учасників конфлікту встановлено, одному вже повідомлено про підозру у катуванні та вимаганні коштів. Слідство триває.

"Водночас прошу вгамуватися писак, які зараз в мережі закликають до самосудів та інших агресивних дій відносно учасників чи їхніх родичів. Пам’ятайте, що мова йде про неповнолітніх. У правовій державі мають діяти лише законні механізми реагування", – додав Калашник.

Він зазначив, що вчителі та шкільні психологи, офіцери освітньої безпеки, ювенальні прокурори на Київщині активізували роботу з дітьми, щоб подібні ситуації не повторилися. У воєнний час потрібно робити все, щоб підтримати дітей.

Раніше Цензор.НЕТ повідомляв, що неповнолітні знущалися та побили 12-річну дівчинку у Білій Церкві.

16-річному юнаку повідомлено про підозру за фактом катування малолітньої та вимагання у неї коштів.

Поліція Київщини перекваліфікувала дії усіх учасників злочину: досудове розслідування триває за фактом катування

Топ коментарі
+8
от... уже "канфликт между дитьми".....
показати весь коментар
21.01.2025 18:21 Відповісти
+8
"тримання на контролі" це термін коли пАрЄшають папи і мами...
показати весь коментар
21.01.2025 18:22 Відповісти
+7
А до яого там ОВА взагалі ? Це справа правоохоронців ...
показати весь коментар
21.01.2025 18:24 Відповісти

Завантаження...