4821 відвідувач онлайн
2 328 25

Фінляндія не знайшла достатніх доказів причетності РФ до пошкодження кабелів у Балтійському морі, - ЗМІ

Фінляндія поки не виявила "російський слід" в пошкодженні кабелів

Фінляндія не знайшла достатніх доказів причетності Росії до пошкодження підводних кабелів у Балтійському морі танкером Eagle S. Інцидент стався у грудні 2024 року.

Про це пише газета Helsingin Sanomat, повідомляє Цензор.НЕТ.

Зазначається, що розслідування, яке вела Центральна кримінальна поліція Фінляндії, наразі не виявило доказів того, що в пошкодженні підводних кабелів у Фінській затоці є російський слід.

Окрім цього, як пише газета, жодних доказів умисних дій не знайшла і поліція Фінляндії.

Helsingin Sanomat пише, що виходячи з розвідувальних даних та інформації попереднього розслідування, за відсутності доказів умислу, пошкодження підводних кабелів можна вважати нещасним випадком.

Однак фінська поліція все ще продовжує вести попереднє розслідування щодо ймовірного пошкодження електричного кабелю між Фінляндією та Естонією і чотирьох телекомунікаційних кабелів танкером Eagle S.

Нагадаємо, що напередоні видання Тhe Washington Post писало, що країни що залучені до розслідування пошкодження кабелів у Балтійському морі схиляються до версії, що інцидент не був диверсією.

Пошкодження кабелів у Балтійському морі

Нагадаємо, 25 грудня танкер Eagle S, який, ймовірно, належить російському тіньовому флоту, пошкодив якорем електричний кабель Estlink 2 між Фінляндією та Естонією і чотири телекомунікаційні кабелі у Фінській затоці.

У листопаді 2024 року було розірвано телекомунікаційний кабель між Швецією, Литвою, Фінляндією та Німеччиною.

У жовтні 2023 року газопровід Balticconnector і кабелі було пошкоджено судном Newnew Polarbear.

Топ коментарі
+15
А нафіга тоді туди зігнали пів флота НАТО?!
"Іспанський сором"!!!
показати весь коментар
21.01.2025 20:45 Відповісти
+11
Так само не знайдуть докази
про збиття кацапами азербайджанського літака
Як легко все купити
колись карлик так і сказав
що йому не треба дружити чи діяти за законом
коли можна всіх купити.
показати весь коментар
21.01.2025 20:48 Відповісти
+8
Це треба бути повним дебілом або згодитись на договорняк з реальним винуватцем. Бо не відчувати якор який повзе по дну багато десятків миль неможливо. Навіть візьмемо абсолютну безграмотність екіпажу щодо скиду якоря в забороненій зоні і допустимо що судно почало рух забувши підняти якор. Але як 15-20 людей не могли чути неймовірного грохоту, ривків та вібрації від передачі звуку по якірному ланцюгц з грунту на металевий корпус судна. Це ще не беручи до уваги перегруз суднового двигуна під час волочіння якоря по грунту.І це було протягом декількох годин, а не хвилин. Тобто, весь екіпаж одночасно загубив всі органи відчуття. Не бачили, не чули, не тряслись від вібрації. Це вже не кажучи про тотальну забудькуватість при підготовці до початку руху де б вони мали заповнити купу чек-листів з підписами відповідальних за кожну операцію.
показати весь коментар
21.01.2025 20:58 Відповісти

Завантаження...