10586 відвідувачів онлайн
1 501 13

Не здивований, що у США будуть контакти з Путіним, але ми маємо бути в пріоритеті, - Зеленський

Зеленський про підготовку дзвінка Трампа Путіну

Президент Володимир Зеленський прокоментував ймовірну підготовку дзвінка Дональда Трампа до російського диктатора Володимира Путіна.

Про це глава держави заявив у Давосі, інформує Цензор.НЕТ.

"Зі мною це (підготовка дзвінка Трампа - Путіну. - Ред.) не обговорювалося. Хоча я пам'ятаю, що він (Трамп) говорив, що ми будемо спілкуватися, але також ми працюватимемо над контактом із росіянами. Але також ми повинні знати, що на рівні розвідок США і Росія мали контакти всі 3 роки війни. Вони мали багато різних контактів. І багато, якщо чесно, європейців мали. Я дійсно говорив про те, що дипломатія має мати ізоляційність, як санкції. 

Якщо лідери не говорять, а розвідки постійно говорять, то це може й влаштовувати російську сторону. Я не був на цьому боці і не підтримував цього. Але це не мені вирішувати. Кожна країна має свій суверенітет, і в цьому також", - сказав президент.

"Я не здивований тим, що у США будуть контакти з Путіним. Єдине, я вважаю, що дуже правильно, щоб ми були в пріоритеті. Бо ми є союзниками США, ми є жертви. Окупант - Путін, ми не починали війну, а він її розпочав", - додав Зеленський.

Дзвінок Трампа Путіну

Напередодні видання CNN повідомило, що Дональд Трамп доручив своїм помічникам організувати дзвінок із Володимиром Путіним.

Трамп наголосив, що український лідер Володимир Зеленський хоче укласти мирну угоду, а російський диктатор Володимир Путін має значні проблеми в економіці своєї країни.

За даними WSJ, Трамп доручив своєму представнику по Україні генерал-лейтенанту у відставці Кіту Келлогу завершити війну в Україні за сто днів.

Топ коментарі
+4
Твій поїзд тю-тю. Набрид ти вже всім, а найбільше українцям.
показати весь коментар
22.01.2025 11:27 Відповісти
+3
Та ти мудаку вже усім набив оскому своєю безтолковістю і ще смієш відкривати рило з якимись претензіями.
показати весь коментар
22.01.2025 11:11 Відповісти
+3
ми свій приоритет втратили після того як зе-злодюги розікрали допомогу.
показати весь коментар
22.01.2025 11:25 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Та ти мудаку вже усім набив оскому своєю безтолковістю і ще смієш відкривати рило з якимись претензіями.
показати весь коментар
22.01.2025 11:11 Відповісти
То наКуя на ***** ініціювали у міжнародному суді СПРАВУ про українських дітей ? Тепер як подавати руку міжнародному злочинцю, якого розшукує Інтерпол ? І взагалі, хто подає руку злочинцю у світі ? Тільки злочинець ! Україна хоче бачити Трампа злочинцем чи миротворцем ?
показати весь коментар
22.01.2025 11:25 Відповісти
Ну так зєля сам собі заборонив вести переговори з ****** ,а тепер воно ще щось пи@дить на Трампа.
показати весь коментар
22.01.2025 16:12 Відповісти
ми свій приоритет втратили після того як зе-злодюги розікрали допомогу.
показати весь коментар
22.01.2025 11:25 Відповісти
"...Зі мною це (підготовка дзвінка Трампа - Путіну. - Ред.) не обговорювалося..."

Зеленський ще впевнений, що він комусь потрібен і з ним варто щось обговорювати? Та якби на ньому не висів бейджик "президент України", який на нього здуру почепили у 2019 - то з Зеленським взагалі ніхто би не говорив - а нащо розмовляти із пустоголовим денщиком Єрмака?
показати весь коментар
22.01.2025 11:26 Відповісти
Твій поїзд тю-тю. Набрид ти вже всім, а найбільше українцям.
показати весь коментар
22.01.2025 11:27 Відповісти
Що ти, комік в жанрі фарсу, зробив в житті, щоб тебе поважали, і на тебе звертали увагу при вирішенні важливих речей?
показати весь коментар
22.01.2025 11:28 Відповісти
Грав на піЯніно ! Замало Можна ще щось ... НАСМІШИТИ.
показати весь коментар
22.01.2025 13:11 Відповісти
В пріоритеті будеш на розсміши гоміка
показати весь коментар
22.01.2025 11:35 Відповісти
Про Україну без України Здобули
показати весь коментар
22.01.2025 11:38 Відповісти
Зєля другий день не може заспокоїтись. Один пустопоржній спіч за другим. До чого це?
показати весь коментар
22.01.2025 12:01 Відповісти
У ГАваряЩЩої голови кнопку Викл. заблокував дЄрмак.
показати весь коментар
22.01.2025 13:13 Відповісти
Так велікій вождь янєлох возомніл себе вєлікім палітічєскім дєятєлєм , виявляється ,що Трамп повинен питатись в нього дозволу з ким йому розмовляти .
показати весь коментар
22.01.2025 16:16 Відповісти