10110 відвідувачів онлайн
4 410 53

Трамп відправив до кордону США з Мексикою 1000 військовослужбовців, - ЗМІ

США направляють до кордону з Мексикою 1000 військових

Тисячі додаткових американських військовослужбовців направляються на південний кордон США з Мексикою всього через два дні після того, як президент Дональд Трамп наказав посилити там військову присутність.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Sky News та CNN.

Зазначається, що на кордоні вже перебувають приблизно 2 200 військовослужбовців у складі Об'єднаної оперативної групи "Північ".

Вони підтримують роботу митно-прикордонної служби США й виконують здебільшого логістичні та адміністративні завдання: ведення даних, моніторинг, виявлення та технічне обслуговування транспортних засобів.

Додаткові військовослужбовці, які невдовзі будуть направлені на кордон з Мексикою, будуть виконувати здебільшого ті ж завдання, пише CNN.

Як додали джерела телеканалу, у найближчі тижні та місяці очікується ще більше направлень активних військовослужбовців на кордон. Проте наразі невідомо, чи будуть вони озброєні. Також жоден з військовослужбовців не має повноважень виконувати функції правоохоронних органів.

Трамп неодноразово обіцяв провести найбільшу депортацію в історії США.

Готуючись до потенційного напливу, Мексика почала будівництво гігантських наметових притулків у місті Сьюдад-Хіарес у рамках плану уряду створити центри в дев’яти містах на півночі країни.

За даними CNN, кількість мігрантів, які перетинають південний кордон, останнім часом зменшилася. Щодня кордон нелегально перетинають від 1100 до 1300 мігрантів.

Топ коментарі
+5
Знаю - іх мало - але вони так гарно розставлені - шо зустрічаються на кожному кроці
показати весь коментар
22.01.2025 20:56 Відповісти
+3
Там тунелі. Потрібно контролбвати не тільки кордон, а ще й прикордонну територію вглиб на пару десяиків кілометрів.

Снайперами, камерами і навіть автоматичними турелями тут не обійтися.

Якщо що, то можна у Ізраїля спитати.
показати весь коментар
22.01.2025 20:52 Відповісти
+3
Ще раз: Ізраїлю не допомогло нічого з переліченого.

Тільки маштабна військова операція поклала край проникненням через кордон терористів.

Якби з виявленням тунелів все було так просто, наркота та нелегали не їздили б у США, як на метро.
показати весь коментар
22.01.2025 21:18 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
З хорошою снайперкою можна легко контролювати ці 3 км )
показати весь коментар
22.01.2025 20:48 Відповісти
Там тунелі. Потрібно контролбвати не тільки кордон, а ще й прикордонну територію вглиб на пару десяиків кілометрів.

Снайперами, камерами і навіть автоматичними турелями тут не обійтися.

Якщо що, то можна у Ізраїля спитати.
показати весь коментар
22.01.2025 20:52 Відповісти
Тунелі виявити не проблема. Георадар, така корисна річ...
показати весь коментар
22.01.2025 21:11 Відповісти
Ще раз: Ізраїлю не допомогло нічого з переліченого.

Тільки маштабна військова операція поклала край проникненням через кордон терористів.

Якби з виявленням тунелів все було так просто, наркота та нелегали не їздили б у США, як на метро.
показати весь коментар
22.01.2025 21:18 Відповісти
Там стіну 6+ метрів будують.
І жодних хащів на кілометри.
показати весь коментар
22.01.2025 21:12 Відповісти
Знайома пісня.
У Ізраїля теж стіна була і пустеля навкруги.
показати весь коментар
22.01.2025 21:19 Відповісти
Вважаєш, що Мексіка влаштує масований військовий напад на США?
Ну... "як в Ізраїлі"...
показати весь коментар
22.01.2025 21:24 Відповісти
По суті влада Мексики тупо ***** не контролює.

Тому вторгнення відбувається вже давно.
показати весь коментар
22.01.2025 21:26 Відповісти
Ок!
Перерахуй ті вторгнення!
Кількість задіяних військових, кількість вбитих....
показати весь коментар
22.01.2025 21:47 Відповісти
https://uk.m.wikipedia.org/wiki/%D0%9A%D0%B0%D1%80%D1%82%D0%B5%D0%BB%D1%8C_%D0%B4%D0%B5%D0%BB%D1%8C_%D0%93%D0%BE%D0%BB%D1%8C%D1%84%D0%BE Картель дель Гольфо

https://uk.m.wikipedia.org/wiki/%D0%9A%D0%B0%D1%80%D1%82%D0%B5%D0%BB%D1%8C_%D0%A1%D1%96%D0%BD%D0%B0%D0%BB%D0%BE%D0%B0 Картель Сіналоа

https://uk.m.wikipedia.org/wiki/%D0%9A%D0%B0%D1%80%D1%82%D0%B5%D0%BB%D1%8C_%D0%A2%D1%96%D1%85%D1%83%D0%B0%D0%BD%D0%B8 Картель Тіхуани

https://uk.m.wikipedia.org/wiki/%D0%9B%D0%BE%D1%81-%D0%A1%D0%B5%D1%82%D0%B0%D1%81 Лос-Сетас
показати весь коментар
22.01.2025 21:30 Відповісти
Хезболла створена що би знищити Ізраїль.
Картелі створені що би продавати у США наркотики.
Не бачиш "невеличкої" різниці?
показати весь коментар
22.01.2025 21:44 Відповісти
Ніякої.

Кожен з картелів має свою армію, яка де в чому дасть фори Хамасу.

Наркота та нелегали є такою ж зброєю, як ракети та пояси шахидів.

І без контролю з тієї сторони до сраки будь-які військові з цієї.
показати весь коментар
22.01.2025 21:48 Відповісти
Різниця тільки в тому, що у картелів більше мотивації.
показати весь коментар
22.01.2025 21:49 Відповісти
"У картелей більше мотивації"... продавати БІЛЬШЕ наркотиків!
І ніякого "релігійного зомбування" на джихад та самопожертву.
показати весь коментар
22.01.2025 22:02 Відповісти
Саме тому після ******** Хезболла розбіглася, а Сіналоа кошмарить владу Мексики.
показати весь коментар
22.01.2025 23:29 Відповісти
Так іх вже в США набилося як в рукавичку - 10 млн
показати весь коментар
22.01.2025 20:48 Відповісти
Ти їх всіх тут у вже перерахував?
показати весь коментар
22.01.2025 20:49 Відповісти
Ну - так - і 30 млн афро- американців
показати весь коментар
22.01.2025 20:52 Відповісти
А скільки дурнів в Україні знаєш?
показати весь коментар
22.01.2025 20:54 Відповісти
Знаю - іх мало - але вони так гарно розставлені - шо зустрічаються на кожному кроці
показати весь коментар
22.01.2025 20:56 Відповісти
От як я з тобою. Так?
показати весь коментар
22.01.2025 20:59 Відповісти
Шо не так? - не так порахували? - може бути - це ж в основному нелегали
показати весь коментар
22.01.2025 21:02 Відповісти
показати весь коментар
22.01.2025 23:31 Відповісти
Тебе ще в дупу не отимели добрі й чуйні мексиканці?
показати весь коментар
22.01.2025 20:56 Відповісти
Плять, цей знову про пасасать, в дупу-втімєть! Мстіслав, ві гєй?
показати весь коментар
22.01.2025 21:01 Відповісти
Тому шо ти задовбав тут своєю дупою скрізь виляти. Ти сам не бачиш і не помічаєш як твої галицайські- прокремлівські батони випрошують щоб у них щось засунули.
показати весь коментар
22.01.2025 21:07 Відповісти
А ти чому такий знервований? Теж нелегальний?) тоді сподіваюсь, що й тебе викинуть у Американську (мексиканську) затоку як шкідливе кошеня ))
показати весь коментар
22.01.2025 20:57 Відповісти
урочистості у прикордонних штатах з цього приводу будуть поєднувати з розстрілами порушників кордону?
показати весь коментар
22.01.2025 20:56 Відповісти
Правильно робить.
показати весь коментар
22.01.2025 20:57 Відповісти
Шоу, Їх там корумпують як і рейнджерів, там потрібно, щоб якось централізовано беспілотники слідкували. А так через кордон везуть все, що можна а правоохоронці тільки видимість роботи роблять.
показати весь коментар
22.01.2025 21:03 Відповісти
Він відправив саме військових чи національну гвардію?
показати весь коментар
22.01.2025 21:07 Відповісти
Принаймні сказав - зробив без нікому непотрібних відосів-гундосів!
показати весь коментар
22.01.2025 21:10 Відповісти
"жоден з військовослужбовців не має повноважень виконувати функції правоохоронних органів", - обіцянки Трампа залишаться обіцянками бо тут треба міняти всю законодавчу систему.
показати весь коментар
22.01.2025 21:16 Відповісти
Але може виконувати функції технічнного обслуговування.
показати весь коментар
23.01.2025 10:06 Відповісти
Ну от, є ж виявляється прості рішення...
Просто відправить 1000 солдат і дєло в шляпі. Тупий Байден того не розумів...
показати весь коментар
22.01.2025 21:17 Відповісти
І коли вже буде про мільярд дерев, - не можу дочекатись...
показати весь коментар
22.01.2025 21:18 Відповісти
Ну стримають еміграцію,тільки хто буде працювати на фермах,чорна робота,будова ітд.В Техасі,Колораду по дорогах бензоколонки,магазини майже в пустелі,мексиканець там працює і спить
показати весь коментар
22.01.2025 21:21 Відповісти
- Мучачо! Хальт, іх верде шіссен!
показати весь коментар
22.01.2025 21:24 Відповісти
Потужно
показати весь коментар
22.01.2025 21:25 Відповісти
Так кордон починається

показати весь коментар
22.01.2025 21:28 Відповісти
показати весь коментар
22.01.2025 21:29 Відповісти
показати весь коментар
22.01.2025 21:35 Відповісти
показати весь коментар
22.01.2025 21:36 Відповісти
Поруч, в США, Imperial Beach, мій улюблений.

показати весь коментар
22.01.2025 21:46 Відповісти
Думаю Зеленській може виділити мільона 2-3 військових на допомогу..Нам все одно непотрібні бо зброї немае..
показати весь коментар
22.01.2025 21:31 Відповісти
А якже все вирішити мирно і укласти угоду? Чи такі умови тільки для України
показати весь коментар
22.01.2025 21:48 Відповісти
Тисячу військових проти мігрантів. Скільки ж тоді потрібно військових миротворців щоб стримувати 2-3 мільйони до зубів озброєних рашистів і корейців на наших границях?
показати весь коментар
22.01.2025 21:52 Відповісти
"Я відправляю війська на кордон з Мексикою!" Відправив військо 100о осіб на 3104 км. Воєвода... Щось мені це нагадує. москальського солдата, який мив кирзові чоботи у Індійському океані. А солдата туди блазень жиріновський привіз.
показати весь коментар
22.01.2025 22:06 Відповісти
Ай, маладєц!
показати весь коментар
22.01.2025 23:10 Відповісти
Да трудно закрыть эту границу из за попустительства Екс. Пр. Обамы ... и эго Вице. Пр... Байдена , и один раз придется остоновить это попустительсттво ,они думали (я знаю по фамильно ) кто хотел этой заварухи и при том ограничивались действия пограничников и полиций . И пограничники ..... отпускали дикарей и преступникв и нарко- тарговцев.... с 20 января это стали "терористическими организациями ". Они с помощью наркотиков уничтожали моодежь США . И по моем мнение в угаловныий кодекс США внести :за употеблениеи продажу нарктиков ..... ВИСЕЛИЦА. .....Как в Иране.
показати весь коментар
23.01.2025 00:23 Відповісти