Суд залишив Шуфрича під вартою та зобов’язав СІЗО створити умови для його депутатської діяльності

У Шевченківському районному суді Києва відбулися засідання у справі нардепа Нестора Шуфрича і його колишнього парламентського помічника Вʼячеслава Черепані.
Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на "Судовий репортер".
Як зазначається, 24 січня суд продовжив обвинуваченим запобіжні заходи у виді тримання під вартою.
"Також суд розʼяснив, що Шуфрич може виконувати пововаження народного депутата в умовах слідчого ізолятора. Керівництво ізолятора має створити умови, щоб Шуфрич міг звертатися із депутатськими запитами і законопроєктами", - зазначає видання.
Нагадаємо, що Шуфрича та його помічника судитимуть за фінансування Росгвардії в окупованому Криму. Раніше екснардеп від забороненої "Опозиційної платформи – За життя" Нестор Шуфрич отримав підозру у державній зраді.
За даними слідства, він тісно співпрацював і виконував завдання колишнього секретаря РНБО Володимира Сівковича, агента ФСБ, завданням якого була координація російської агентури в Україні. Також повідомлялося, що суд зобов’язав забезпечити для підозрюваного у держзраді Шуфрича виконання депутатських повноважень.