9474 відвідувача онлайн
5 643 60

Маска номіновано на Нобелівську премію миру, - євродепутат Грімс

Ілон Маск номінований на Нобелівську премію миру

Американського мільярдера та очільника Департаменту ефективності уряду США Ілона Маска висунули на Нобелівську премію за захист свободи слова та прав людини.

Про це повідомив член Європейського парламенту Бранко Грімс, інформує Цензор.НЕТ.

"Сьогодні успішно зареєстроване подання про присудження Ілону Маску Нобелівської премії миру за його послідовну підтримку фундаментального права людини на свободу слова, а отже, і на мир. Щиро дякуємо всім співавторам і всім, хто допоміг у цьому непростому проєкті", - зазначив Грімс.

Ілон Маск номінований на Нобелівську премію миру

Зазначимо, що Грімс є співзасновником "Словенської демократичної партії", двічі обирався до парламенту країни.

У 2024 році обрався до Європарламенту, є членом консервативної "Європейської народної партії".

Нагадаємо, 20 січня під час промови на святкуванні інавгурації Дональда Трампа у Вашингтоні Маск зробив жест, який нагадує нацистське вітання "Sieg Heil".

Так, після того, як він із великим ентузіазмом заговорив про перспективу висадки людини на Марс і встановлення американського прапора, власник соцмережі X ударив себе в груди та підняв вгору праву руку. Потім він повернувся спиною до аудиторії та повторив жест у напрямку задньої частини сцени.

У соцмережах та серед політиків цей жест викликав хвилю обурення.

Зокрема, віцепрем'єр-міністерка Іспанії Йоланда Діас заявила, що відмовиться від користування платформою X, яка належить Ілону Маску, через його поведінку під час інавгурації Трампа.

Американський мільярдер Ілон Маск прокоментував свій жест, схожий на нацистське вітання. Мільярдер відповів на обурення його жестом, звинувативши демократів у "брудних трюках".

Топ коментарі
+40
психічно хвору людину... мир зійшов з ума...
показати весь коментар
29.01.2025 20:30 Відповісти
+23
Ку-ку тижня !
показати весь коментар
29.01.2025 20:31 Відповісти
+19
Не даремно зігував
показати весь коментар
29.01.2025 20:32 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
психічно хвору людину... мир зійшов з ума...
показати весь коментар
29.01.2025 20:30 Відповісти
реально світ збожеволів !
номінуються фейки, фріки та фахи....

.
показати весь коментар
29.01.2025 20:39 Відповісти
Ипать, наркоманы рулят, нах...
показати весь коментар
29.01.2025 21:03 Відповісти
тому що Україні надав 100 млн дол допомоги, тому хворий?
показати весь коментар
30.01.2025 09:46 Відповісти
Ку-ку тижня !
показати весь коментар
29.01.2025 20:31 Відповісти
Не даремно зігував
показати весь коментар
29.01.2025 20:32 Відповісти
то була щира, від серця, миротворча зіга. )))
показати весь коментар
29.01.2025 22:56 Відповісти
Від серця до старлінку 😁
показати весь коментар
30.01.2025 21:09 Відповісти
показати весь коментар
30.01.2025 21:59 Відповісти
цю планету потрібно покидати, вже заражена.
показати весь коментар
29.01.2025 20:32 Відповісти
показати весь коментар
29.01.2025 20:33 Відповісти
"Айн ланд, айн фольк, айн Трумп"?
показати весь коментар
29.01.2025 20:41 Відповісти
Соловйов, прокручуючи виступ Маска на рашистоТБ, смакував його он-лайн заклик до німецьких нациків йти до перемоги на виборах у кінці лютого, не комплексувати з-за "помилок"ділусів- нацистів ... Й що паскудно- й Соловйов скопіював від Маска на його Х фальшиві "зігування"Макрона . Видрізаний шматок з відео , де Макрон з дружиною вітає натовп виборців тримаючись разом за руки й жестом від серця до людей передавдавали свої вітання АБСОЛЮТНО БЕЗ ОЗНАК ЗІГУВАННЯ...Прсто у кадрі "відрізана" рука дружини в долоні Макрона лише її долоня , й скомпонований в повторі повторно зфабрикований повторений кдекілька разів цадр у вигляді зігування ... Й головне, зрізана вершина долоні Макрона з розкритою з пальцями долоонею, на відміну долоні Маска з пригнутим до долоні великим пальця з різких агресивним зігуванням... Мабуть контора Сімоньян робила цей фейкови види з Макроном, на що Маск написав - А ЧОМО МАКРОНА ЗВИНУВАЧУВАЛИ В ЗІГУВАННІ ; Доречі це було відео 2017 року -зустріч Макрона з виборцями!!!
показати весь коментар
29.01.2025 21:06 Відповісти
Thousands hail Macron at Paris victory rally

https://www.youtube.com/watch?v=gW3wYXRP38w

ОСЬ ЗВІДСИ МАСКУ кремль зробив зігуючого Макрона - я йому вислала посилання на Х - й написала це було та!!!
показати весь коментар
29.01.2025 21:22 Відповісти
Цей жест означає - "На Марс!!"
показати весь коментар
29.01.2025 21:09 Відповісти
ще пару зіг - і готово, перемога в кармані. світ перевернувся (
показати весь коментар
29.01.2025 20:34 Відповісти
Це його "свята доріжка" на премію вивела?
показати весь коментар
29.01.2025 20:36 Відповісти
це вже дно чи ще ні!?
показати весь коментар
29.01.2025 20:36 Відповісти
ні, це ще не дно. Поки що світь закопується у товстий шар сапропеля, який випускає із себе густий сірководневий сморід гуманізма і моралі, які розкладаються під впливом різного роду популістів і паразитів.
показати весь коментар
29.01.2025 21:32 Відповісти
Свободу слова? Маску, який видаляє у твіттері і банить все, що йому просто не подобається?
показати весь коментар
29.01.2025 20:37 Відповісти
Легко перевірити чи є та свобода слова!
Почати писати, що Маск нарко-аутист і все стане на свої місця...
показати весь коментар
29.01.2025 21:10 Відповісти
Ну а як же ж мир без цього зігувальника сумачєчого, ніяк. Отаке воно всесвітнє шапіто, куди все котиться? В яку прірву?
показати весь коментар
29.01.2025 20:37 Відповісти
Свобода слова дорівнює миру ??? Гітлер теж вільно висловлювався на мітингах. І який результат ??
показати весь коментар
29.01.2025 20:37 Відповісти
показати весь коментар
29.01.2025 20:38 Відповісти
**********!
показати весь коментар
29.01.2025 20:38 Відповісти
Цьому цапу шнобелівську премію та самовар у дупу
показати весь коментар
29.01.2025 20:42 Відповісти
Це щоб не нудно було жити. Завжди якийсь двіж.
Нові ідеї, нові правила та нова мораль.
Жду коли в якості жесту привітання будуть показувати сраку один одному.
показати весь коментар
29.01.2025 20:49 Відповісти
Хайль Нобель!
показати весь коментар
29.01.2025 20:53 Відповісти
ну хоч не яшу саллівана
показати весь коментар
29.01.2025 20:56 Відповісти
Єпанутого наркомана на Нобеля???? ****** там в держдепе???
показати весь коментар
29.01.2025 20:57 Відповісти
Маск вилікував залежність США і решти світу від кацапських космічних ракет. Це заслуговує на премію.
показати весь коментар
29.01.2025 20:58 Відповісти
Это венец всеобщего безумия и сумасшествия!

Если такой дебил достоин Нобелевской премии, то мир пришёл к своему закономерному концу.
показати весь коментар
29.01.2025 20:59 Відповісти
Це ж вже було" - Нобелівська премія миру Ясеру Арафату - терористу який все своє життя вбивав жидів і привласнював міжнародну допомогу палестинцям...
показати весь коментар
29.01.2025 21:11 Відповісти
"Колхозный сторож Иван Кузьмич в защиту мира поднял кирпич ( "Москвіч") - друга версія)¥¥¥¥¥
показати весь коментар
29.01.2025 20:59 Відповісти
Маск дозволив собі витратити 200 мільйонів на обрання Трампа. То чому б йому не витратити на щось для потішити власне его? Впевнений що "подавачі" підготували "подання" за гарний гонорар... а далі як вирішить Нобелівський Комітет. Маск, до речі, може перевершити Нобеля і стати першим лауреатом премії самого себе. "Канфєта "Тузік" очєнь ********"...
показати весь коментар
29.01.2025 21:06 Відповісти
А як же Донні, він спить і бачить себе з Нобелем. Болівар не вивезе двох....
показати весь коментар
29.01.2025 21:11 Відповісти
Так, після того, як він із великим ентузіазмом заговорив про перспективу висадки людини на Марс і встановлення американського прапора, власник соцмережі X ударив себе в груди та підняв вгору праву руку. Джерело: https://censor.net/ua/n3533000
.
та дістали.
спочатку він зіганув, а вже потім, секунд за сорок прогнав про Марс.
показати весь коментар
29.01.2025 21:19 Відповісти
а на врученні Нобелівської премії він буде кидати зігу? Якщо так, то тоді я зможу сказати що бачив все.
показати весь коментар
29.01.2025 21:22 Відповісти
Маск і МИР - це різні поняття. Якщо мир для Марсу, то нехай на Марсі й дають премію. Від марсіян, яких сподівається знайти Маск.
показати весь коментар
29.01.2025 21:46 Відповісти
Нобель був єврей. Сподіваюсь, що Маскаль на врученні гавкне «хайл хітлер».
показати весь коментар
29.01.2025 21:50 Відповісти
а Трампу тоді яку?
показати весь коментар
29.01.2025 21:50 Відповісти
Росте максюха ...скоро полковника товарищю дадуть ...генній довбо* бізму
показати весь коментар
29.01.2025 21:51 Відповісти
Ви такі *******....фашиста ,наркомана і психа з довідкою на премію.....
показати весь коментар
29.01.2025 21:54 Відповісти
Чому тут дивуватися, коли ще в листопаді минулого року О.Мережко (депутат ВР) висунув Трампа номінантом на Нобелівську премію за "план миру для України"...
показати весь коментар
29.01.2025 21:56 Відповісти
Шизоідний аутонус, гарні кадри підбирають ))) а Грета буде?
показати весь коментар
29.01.2025 22:08 Відповісти
На врученні "премії" хай ще зігане до "Сонця"
показати весь коментар
29.01.2025 22:20 Відповісти
Чому до Сонця?..Гітлер євакуювався на Місяць..потім з відти на Марс...Спитайте в Маска..
показати весь коментар
29.01.2025 22:39 Відповісти
Мав на увазі , що він уже руку викидав у нацистському вітанні . Зіганув
показати весь коментар
30.01.2025 18:52 Відповісти
Ще раз нагадаю що Антидефамаційна Ліга офіційно непобачила в Маскових жестах проявів нацизма..Тому зігувати можна тепер всюди й судячи з того що Трамп хоче помилувати вбивцю поліцейсьуого під час захоплення капітолію,поліціянтів теж можна буде вбивати й прицому зігувати..Це дуже міло))))..
показати весь коментар
29.01.2025 22:36 Відповісти
Хайль Маск ?
показати весь коментар
29.01.2025 23:16 Відповісти
Маска і вся зелена шобла в одну ракету і на Марс без палива на зворотній шлях, і на додачу всю підорафію...
показати весь коментар
30.01.2025 00:01 Відповісти
Тю. Подоляк може так ЗЄ номінувати.
Це не значить, що він щось отримає.
показати весь коментар
30.01.2025 00:22 Відповісти
🤣🤣🤣 a tak po etamu on ziganul , ot radosti , nu poniatno poniatno....