8333 відвідувача онлайн
10 533 159

Ізраїль передасть США Сектор Гази. Палестинців переселять в "безпечніші та красивіші" місця, - Трамп

Трамп заявив, що Ізраїль передасть Сектор Гази США

Президент США Дональд Трамп заявив, що Ізраїль передасть Сектор Гази Сполученим Штатам.

Про це він повідомив у соцмережі Truth Social, передає Цензор.НЕТ.

"Ізраїль передасть Сектор Гази Сполученим Штатам після завершення бойових дій. Палестинці, зокрема такі люди, як Чак Шумер (лідер демократичної меншості у Сенаті США. - Ред.), вже будуть переселені в значно безпечніші та красивіші громади з новими й сучасними будинками в регіоні. Вони насправді отримають шанс бути щасливими, у безпеці та свободі", - зазначив він.

За словами Трампа, США розпочнуть будівництво того, що стане одним із найбільших і найвидатніших проєктів такого роду на Землі.

"Американські солдати не будуть потрібні! У регіоні запанує стабільність!!!" - додав президент.

Трамп заявив, що Ізраїль передасть Сектор Гази США

Топ коментарі
+25
безпечніші та красивіші" місця - це евфемізм слова "*****"?
показати весь коментар
06.02.2025 13:54 Відповісти
+24
Трамп не забудь табличку КАЖДОМУ СВОЕ и ТРУД СДЕЛАЕТ ВАС СЧАСТЛИВЕЙ как в концлагерях фашистов...
показати весь коментар
06.02.2025 13:54 Відповісти
+19
так, от навіщо трампу гренландія?
кажуть, там безпечно та красиво.
показати весь коментар
06.02.2025 13:57 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
вас послухать так мамонти та динозаври істинні власники земель.
погугліть словосполучення МІЖНАРОДНЕ ПРАВО.
згідно нього ви та євреї повинні визнавати підписані від імені держави документи і якщо в тих документах ніяка біблія чи 7 сторіччя не згадується то не треба ту дичину серед людей розказувать.
показати весь коментар
06.02.2025 20:43 Відповісти
Міжнародне право коли утворювалось не враховувало багато речей в тому числі окупацію арабами північної Африки і території Ізраїлю, міжнародне право не справедливе і має багато мінусів більше того в ньому чомусь не йдеться про покарання окупантів минулих століть.
показати весь коментар
11.02.2025 09:13 Відповісти
росіяни вашому допису апльодують, ви тільки що виправдали їхню анексію криму і напада на Україну.
показати весь коментар
11.02.2025 11:46 Відповісти
Тобто ви на стороні арабських окупантів?
показати весь коментар
16.02.2025 20:12 Відповісти
тобто я не як ви - коли мені вигідно то бачу а коли ні то роблю вигляд що недобачаю.
євреї окупанти і геноцидники.
причина того що про це мовчать - араби яких євреї геноцидять до західного світу ставляться негативно, тож за них заступаються лише араби що мешкають на заході.
показати весь коментар
17.02.2025 22:06 Відповісти
Так араби теж окупанти і злочинці по якому праву вони знаходяться на півночі Африки? Вони її свого часу незаконно окупували вбиваючи місцеве населення. Те саме з палестиною це не їх землі бо вони теж туди прийшли як окупанти
показати весь коментар
23.02.2025 10:41 Відповісти
вас послухати так все людство це окупанти бо прийшли і відібрали у мамонтів ісконно мамонтські території.
поїдьте в палестину і походіть по цвинтарю та подивіться чиї могили там і з яких віків.
вони арабські.
тому смішно виглядає спроба розказувати що євреї жили в хатинках арабів а потім раз і араби чомусь стали заважать євреям.
все банальніше.
після того як євреї не потоваришували з адольфом вони стали приїжджати та селитися на арабських землях а араби були настільки затуркані селюки що не зрозуміли що їм буде уготована роль американських індіянців яких загонять в резервацію щоб не заважали.
факти на користь палестинців.
але сила на користь євреїв.
світ хоча і робить вигляд що це неправильно але очі на єврейську агресію та окупацію арабських територій закриває.
показати весь коментар
23.02.2025 11:04 Відповісти
Конкретно араби окупанти бо прийшли на ці землі як окупанти в 7 столітті коли євреї вже там жили, араби окупували і інші території де раз це декілька програма ви чула як арабський халіфат вивів війну окупаційну в 7 столітті навіть частину Європи були окупували
показати весь коментар
23.02.2025 16:48 Відповісти
ї8ать-манать.
а коли перед тим євреї прийшли та вирізали філістимлян і поселилися на їхній землі то ви євреїв в окупанти не записуєте?
показати весь коментар
23.02.2025 17:02 Відповісти
Не з'явиться. Ісламісти, мусульмани, коли відчувають силу сидять тихо і роблять вигляд що це їх не стосується. Хамас, Хезболла існують тільки тому що добре фінансуються.
показати весь коментар
06.02.2025 14:43 Відповісти
гроші це лише половина справи.
якщо не буде бажаючих убивать євреїв то ваші гроші скільки б їх не було не допоможуть.
показати весь коментар
06.02.2025 16:28 Відповісти
припинити поставки їжи та гуманітарки і підуть аж бігом
показати весь коментар
06.02.2025 15:31 Відповісти
вже намагалися.
палестинці вперто не віддають євреям свою землю.
може, спробуєте дустом чи як адольф - газовими камерами?
показати весь коментар
06.02.2025 16:29 Відповісти
трамп мені чомусь все більше і більше нагадує жириновського.
показати весь коментар
06.02.2025 14:31 Відповісти
А мне Байдена - похоже тоже перестает понимать что говорит.
показати весь коментар
06.02.2025 14:51 Відповісти
"Жиріновські", "зеленські", "веніславські"... І всілякі інші "шапіри" з "кобзонами"......
показати весь коментар
06.02.2025 14:56 Відповісти
тільки спочатку душ ... бо не можно в красиві місця і брудними . ох не даремно Ілона протягувала руку до Сонця !
показати весь коментар
06.02.2025 14:33 Відповісти
На дні Середземного моря і красиво і безпечно . А ще можна їх всіх відправити "на Луну".
показати весь коментар
06.02.2025 14:37 Відповісти
Вирішив Господь покарать грішників новим потопом. Але ж він "всемилостивий"! Тому прикликав до себе попа, ламу, муллу та равина і повідомив їх про те, що через півроку нашле на них потоп...
Прийшли вони до своїх "вірних" і кажуть:
Піп:
Це кара господня за гріхи наші... Змиріться, братіє...
Мулла:
- Така воля Аллаха... "Кисмет" (доля)... Від неї не втечеш...
Лама::
- Ми, нарешті всі досягнемо "нірвани"...
Равин:
- Євреї! У вас є півроку, щоб встигнуть відростить собі зябра...
показати весь коментар
06.02.2025 15:05 Відповісти
Все ці вкраїнчики знають, всіх вони критикують, але за собою нічого звісно не бачать. Ось переселити палестинців - це нездійснена ідея. Добре що перемогти РФ і розвалити - це супер-ідея і головне дуже здійснена.
показати весь коментар
06.02.2025 14:37 Відповісти
Це просто голословна заява, чи вже стверджувальний факт?

Якщо Ізраіль на це піде, то скоріше за все СГ буде мати статус Пуерто-Ріко.
показати весь коментар
06.02.2025 14:39 Відповісти
Не будет там никакого Пуэрто-Рико. Невозможно переселить полтора миллиона лишенцев, которых никто, от слова 'вообще' не хочет принимать у себя.
показати весь коментар
06.02.2025 14:53 Відповісти
Вернути в палестину
показати весь коментар
06.02.2025 16:06 Відповісти
я теж туди хочу, але... не разом з палестинцями й щоб поруч не було кацапів..., це теж, мабуть, на луну...
показати весь коментар
06.02.2025 14:43 Відповісти
в кетае есть целые пустые города)
показати весь коментар
06.02.2025 14:46 Відповісти
Ми ще побачимо як Ізраїль в ООН буде жалітись на розгул антисемітизму та нагадуватиме про голокост у відношенні євреїв.
Щоб заткнули пельки і мовчки дивились, бо самому постраждалому народу можна все.
показати весь коментар
06.02.2025 14:46 Відповісти
Похоже чувак совсем е.нулся(((
показати весь коментар
06.02.2025 14:50 Відповісти
А можно просто на давати палестинцям бабло і не дозволяти арабам теж передавати туди бабло. І вони самі розбіжуться вмомент.
показати весь коментар
06.02.2025 14:56 Відповісти
Добра ідея. А якщо Заблокувати Ізраїль з усіх боків - довго протримаються?
показати весь коментар
06.02.2025 20:10 Відповісти
Вже намагалися. Тричі. Вчіть історію.
показати весь коментар
07.02.2025 10:56 Відповісти
Значить погано блокували. В мене б і миша не проскочила.
показати весь коментар
07.02.2025 11:39 Відповісти
Та нє, блокували гарно. Просто Ізраїль блокувальникам кизди виписав такої, шо заріклися таким займатися.
показати весь коментар
07.02.2025 11:58 Відповісти
Я ж і кажу що херово блокували. Що не зрозумілого?
показати весь коментар
07.02.2025 12:13 Відповісти
Вот куда пойдут все деньги от USAID.
показати весь коментар
06.02.2025 14:59 Відповісти
Сауди з Катаром хай платять.
показати весь коментар
06.02.2025 15:10 Відповісти
Це не Трамп придумав. Таке рішення було одним з варіантів на початку військової операції Ізраїлю.
показати весь коментар
06.02.2025 15:14 Відповісти
Це він так Чака Шумера підколов? Бо я не особисто не зрозумів до чого тут він і палестинці.
показати весь коментар
06.02.2025 15:32 Відповісти
Мабуть, до того, як і Іспанія до БРІКСу. Бідон заразив своїм маразмом.
показати весь коментар
06.02.2025 18:12 Відповісти
Ну то для Ізраїля варіант віддати Штатам найліпший. Бо той сектор Ізраїлю по суті і не належав.
показати весь коментар
06.02.2025 15:39 Відповісти
показати весь коментар
06.02.2025 15:43 Відповісти
показати весь коментар
06.02.2025 16:08 Відповісти
Мабуть обдарованому варто добре подумати перед тим, як натискати пальцями обох рук одночасно дві клавіші, щоб прочитати зашифроване повідомлення, яке може зʼявитися на подарованому пейджері
показати весь коментар
06.02.2025 16:20 Відповісти
Так ото ж і я подумав...
показати весь коментар
06.02.2025 17:58 Відповісти
Пишуть, що народ Палестини прагне мати свою державу, на своїй землі. Уявимо собі, що Трамп дає палестинцям достатню окрему територію для будівництва палестинської держави. Як вони з нуля побудують ******* державу з комфортним рівнем життя, який до війни мали у Газі? Братимуть приклад в євреїв, які за багато десятків років тяжкої праці, у зовсім некомфортних умовах (щоб не казати сильніш) побудували ******* єврейську державу Ізраїль? Альтернативна стратегія може полягати у захоплені чужих ресурсів, здобутків, як діють рашисти на ТОТ України, переселяючи туди вату з території РФ, захоплюючи силою українські домівки...
показати весь коментар
06.02.2025 16:14 Відповісти
Їх жодна "братская" країна не приймає! Навіть арабський Єгипет відгородився мінними поляии
показати весь коментар
08.02.2025 19:58 Відповісти
"Уцелевшее после бомбардировок ЦАХАЛ население палестинского анклава при этом предполагается переселить «в гораздо более безопасные и красивые общины, с новыми и современными домами», где, по мнению Трампа, у них появится «шанс быть счастливыми, в безопасности и свободными». После депортации жителей сектора Газа в африканские страны, президент США планирует привлечь крупные строительные компании со всего мира, чтобы возвести на освободившейся территории фешенебельные гостиницы и другие строения, наличие которых обеспечит региону «впечатляющее развитие».

План Трампа поддержал глава израильского Минобороны Исраэль Кац, сообщивший, что уже поручил командованию ЦАХАЛ разработать план реализации идеи Трампа по переселению палестинцев из сектора Газа в другие страны для последующей передачи этой территории под американский контроль."
показати весь коментар
06.02.2025 17:20 Відповісти
Єврейська АО - чому ні? Євреїв там давно немає (та майже й не було)... Навкруги - друзяки (х*йло, сі, кім)
показати весь коментар
06.02.2025 17:24 Відповісти
Ще варіанти - Гренландія, Антарктида, Марс...
показати весь коментар
06.02.2025 17:25 Відповісти
"Американский президент Дональд Трамп продолжает высказывать идеи относительно переселения всех жителей сектора Газа в другие страны. При этом он объясняет это тем, что этот палестинский анклав практически полностью разрушен, не говоря, что его уничтожили американскими бомбами. Если ранее для переселения назывались близлежащие арабские страны Египет и Иордания, то теперь Трамп считает, что палестинцев Газы нужно отправить подальше - например, в Марокко и Сомали. Что касается последней, то местом пребывания переселенцев здесь могли бы стать территории непризнанных Сомалиленда и Пунтленда, считают в Белом доме.
показати весь коментар
06.02.2025 17:30 Відповісти
Арабские страны уже имели дело с палестинскими беженцами, и им очень не понравилось.

Эти ребята настолько проблемные, что лучше дружить с ними на расстоянии, причем чем дальше - тем крепче дружба. (с)
показати весь коментар
06.02.2025 17:33 Відповісти
Як говорить старовинне прислів"я - "Любов до тещі (палестинця), вимірюється в кілометрах...".
показати весь коментар
06.02.2025 18:00 Відповісти
з видом на Київ?
показати весь коментар
06.02.2025 17:35 Відповісти
самое красивое с безопасное место
это резиденция Трампа и поля для гольфа,там как раз все и поместятся.
показати весь коментар
06.02.2025 17:39 Відповісти
Зятьок кушнер підпирає; вже давно готовий план забудівлі у тій зоні усілякими ТРЦ. А що аборигени-палестинці? А будуть виселені нахєр, як киримли з Криму чи українці з України, якшо не забажають мати аусвайс з двоглавою куркою.
Гарне тріо у них склалося: трампон, недоньяху та пуйло у якості диригента.
А шо ЄС? А ЄС тихенько спостерігає та висловлює глибоке, дуууже глибоке! занепокоєння.
показати весь коментар
06.02.2025 18:01 Відповісти
у друга арапських терористів пуйла дууууже багато безпечних та красивих місць за полярним колом

опять же - палестинські мишебратья
.
показати весь коментар
06.02.2025 18:14 Відповісти
Думаю Штати вже провели консультації стосовно великих переселень із мордором.Вивчили конструкції бараків на Сибірі.Правда будуть їх називати Пенхауз.
показати весь коментар
06.02.2025 18:39 Відповісти
хай би лучше побудував їм свиноферму.... та нехай працюють на ней. Ні яких крадіжок тай ще розвивають ринок у регіоні.
показати весь коментар
06.02.2025 18:46 Відповісти
Здається останній хто займався масованим переселенням народу з рідної землі був СРСР.
показати весь коментар
06.02.2025 19:05 Відповісти
Сторінка 2 з 2