4255 відвідувачів онлайн
1 433 18

Близько 70% зброї та техніки на фронті - міжнародна допомога, - Міноборони

Більшість зброї на фронті це міжнародна допомога

Більшість озброєння та військової техніки, що використовується на фронті, складає допомога від міжнародних партнерів України.

Про це в інтерв'ю Укрінформу заявив перший заступник міністра оборони України Іван Гаврилюк, передає Цензор.НЕТ.

"Є поняття повної потреби для ведення бойових дій максимальної інтенсивності. Є поняття мінімально необхідної потреби для ведення, до прикладу, оборонних дій. Повна потреба не забезпечувалась ніколи. Приблизно відсотків 70 того, що використовувалось на полі бою Силами оборони, складає міжнародна військова допомога. І зараз ми потребуємо допомоги від наших партнерів, особливо у постачанні тих номенклатур озброєння, які не виробляємо самі або виробляємо у недостатній кількості", - зазначив він.

Йдеться перш за все про системи ППО, важку бронетехніку, артбоєприпаси калібрів НАТО тощо.

Гаврилюк додав, що наразі нарощуються обсяги виробництва українського озброєння та техніки, освоюють випуск нових зразків зброї та техніки.

"Державне замовлення все більше орієнтується на внутрішнього виробника. Наприклад, торік на закупівлю ОВТ для ЗСУ майже 2/3 контрактів було укладено з українськими зброярами. Нам вдалося зменшити залежність від імпорту, до прикладу спеціальних бронеавтомобілів, а у виробництві безпілотників Україна наближається до самозабезпечення", - підсумував заступник міністра оборони.

Нагадаємо, раніше президент Зеленський заявив, що наразі 40% зброї та техніки, яка застосовується на фронті в Україні, українського виробництва, внесок США в обороноздатність України становить 30%.

Топ коментарі
+11
40% зброї та техніки на фронті - українського виробництва, - Зеленський

Итого 110% выходит?
показати весь коментар
07.02.2025 10:34 Відповісти
+8
показати весь коментар
07.02.2025 10:38 Відповісти
+5
Ну а якже ж він міг не ********?
показати весь коментар
07.02.2025 10:37 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
показати весь коментар
07.02.2025 10:33 Відповісти
у нас умєрєнниє темпи мілітарізації.
показати весь коментар
07.02.2025 10:43 Відповісти
40% зброї та техніки на фронті - українського виробництва, - Зеленський

Итого 110% выходит?
показати весь коментар
07.02.2025 10:34 Відповісти
Ну а якже ж він міг не ********?
показати весь коментар
07.02.2025 10:37 Відповісти
показати весь коментар
07.02.2025 10:38 Відповісти
Ну, якщо визнати такий факт, що населення - то нарасєє, то вийде, що ***** на ті цифри, а серед громадян ті, хто не прийшов на вибори - той мовчазно погоджується з будь-яким результатом, що автоматично робить його зе!коМандою тому що очевидно: він є свідком секти какаяразніца.
показати весь коментар
07.02.2025 10:45 Відповісти
Ну хоч не мільярд відсотків! Як для членограя, це і так вже великий інтелектуальний прогрес!
показати весь коментар
07.02.2025 10:40 Відповісти
Так тому і **********
показати весь коментар
07.02.2025 10:43 Відповісти
А що Вас дивує? Про потужні рехворми зеленої вдади чули? Оце воно!
показати весь коментар
07.02.2025 11:12 Відповісти
зеленський- Найвеличнійший юрист!, а не математик...
показати весь коментар
07.02.2025 11:50 Відповісти
Зелені недоноски хоч би вже рахувати навчилися. Зеленський каже - 40% українського на фронті. МО каже 70% - іноземного. Мабуть підручник з елементарної математики зкурили в туалеті.
показати весь коментар
07.02.2025 10:41 Відповісти
Дуже сумнівно.

Але!!!
От, коли піарасти ОП волають, що ЗСУ є опорою та захистом ЄС, треба додавати "Якщо ви нашу армію мобілізуєте, озброїте, одягнете, нагодуєте, зробите їм фортифікації і бажано ще й керувати нею будете".
показати весь коментар
07.02.2025 10:42 Відповісти
Заболтались наши чиновники, а всё потому, что они не владеют ситуацией, руководят не выходя из кабинета.
показати весь коментар
07.02.2025 10:44 Відповісти
Замість розвивати Український ВПК влада планує закупити реактори російського виробництва для Хмельницької АЕС на 128 мільярдів гривень в Болгарії...
показати весь коментар
07.02.2025 10:54 Відповісти
Зеленский рассказал про 40 процентов украинского вооружения, Минобороны рассказало про 70 процентов иностранного, вообщем итого 80 процентов вооружения - международная помощь, 15 процентов остатки от того, что имелось на 22 год и трофеи, ну и 5 процентов архипотужно виготовляэм сами.
показати весь коментар
07.02.2025 11:04 Відповісти
Решта на волонтерах. А від держави міни які не влазять, або влазять але не вибухають, і по ціні мерседеса.
показати весь коментар
07.02.2025 11:04 Відповісти
Підараси з (ж)ОПи, МО і ГШ хоч би домовилися як однако ******* народу... Давно час вигнати цих мерзотників і відправити на шибеницю.
показати весь коментар
07.02.2025 12:07 Відповісти