7620 відвідувачів онлайн
14 218 178

Трамп хоче укласти із Зеленським угоду на $500 млн про доступ до ресурсів і газу в Україні в обмін на гарантії безпеки

Дональд Трамп та Володимир Зеленський

Президент США Дональд Трамп заявив, що хоче укласти із президентом України Володимиром Зеленським угоду на 500 мільйонів доларів про доступ до рідкісноземельних ресурсів та природнього газу в Україні в обмін на гарантії безпеки в будь-якому потенційному мирному врегулюванні.

Про це Трамп сказав він в ексклюзивному інтерв’ю The Post на борту Air Force One, передає Цензор.НЕТ із посиланням на The New York Post.

Як пише видання, у літаку був присутній радник з національної безпеки Майк Волтц, звертаючись до якого, Трамп сказав, що потрібно продовжити зустрічі щодо припинення війни в Україні, оскільки "щодня вбивають молодих красивих солдатів" по всій лінії фронту з обох боків. 

Трамп вважає, що російському диктатору Володимиру Путіну "не байдуже" на вбивства на полі бою.

Зазначається, що віцепрезидент Венс зустрінеться з президентом України Володимиром Зеленським на Мюнхенській конференції з безпеки наступного тижня.

Нагадаємо, президент США Дональд Трамп провів телефонну розмову з російським диктатором Володимиром Путіним, щоб спробувати домовитися про припинення війни в Україні.

Пропозиція Трампа про рідкісноземельні ресурси в Україні

Нагадаємо, раніше президент США Дональд Трамп заявив, що намагається знайти спосіб для обміну рідкісноземельних металів України на американську допомогу.

Президент Володимир Зеленський заявив, що Київ не пропонує просто передати свої рідкісноземельні ресурси Сполученим Штатам, а навпаки, прагне вибудувати взаємовигідне партнерство для їхнього спільного використання на території України.

7 лютого президент США Дональд Трамп заявив, що, ймовірно, зустрінеться з президентом України Володимиром Зеленським наступного тижня. Згодом Зеленський анонсував переговори з командою Трампа.

Топ коментарі
+25
500 лямів - може лярдів?
показати весь коментар
09.02.2025 09:36 Відповісти
+16
Трамп хоче укласти із Зеленським...Україна це вже власність Зеленського?
показати весь коментар
09.02.2025 09:45 Відповісти
+16
та нехай усе забирають і видобувають. краще нехай американці видобувають, ніж кацапи. будуть американці видобувати і мати з того зиск - будуть захищати навіть своїми збройними силами! а я готовий працювати на американців. впевнений це краще, ніж працювати на кацапів.
показати весь коментар
09.02.2025 10:58 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
Ще одні гарантії безпеки?? E нас вже є одні гарантії безпеки від США, Будапештський меморандум Якщо попередніх гарантій дотримуватись не хочуть, навіщо укладати інші?
Чи ми їх колекціонуємо ??
показати весь коментар
09.02.2025 10:42 Відповісти
показати весь коментар
09.02.2025 10:46 Відповісти
У України немає зайвого газу, щоб його комусь пропонвуати. Весь газ необхідний для опалення українських міст. І що це за смішна сума у 0,5 мільярдів?
показати весь коментар
09.02.2025 10:45 Відповісти
Сума дійсно якась незрозуміла, мабуть занизили ціну, розпродаж, блдь, на папірець яким витреться путін
показати весь коментар
09.02.2025 10:51 Відповісти
Отличная цена,дайте еще 500 и пусть ФБР и американские суды защищают простых украинцев от охреневших украинских чинуш.
показати весь коментар
09.02.2025 10:49 Відповісти
"Гарантії безпеки" вже були раніше і жодним чином не запобігли вторгненню.
показати весь коментар
09.02.2025 10:51 Відповісти
якби від тих гарантій безпеки американці мали зиск, то вони б своєю кров'ю це все захищали! І ВПС США тут були б і томагавки!
показати весь коментар
09.02.2025 11:00 Відповісти
Будапештский меморандум к сожалению для украинцев не был гарантией безопасности, поскольку в нем не был оговорен механизм реализации этого обещания, ведь Украина в то время была солидарна с Россией, и не было даже мысли, о каких-то военных угрозах со стороны одного из гарантов.
показати весь коментар
09.02.2025 11:31 Відповісти
Текст угоди в студію
показати весь коментар
09.02.2025 10:52 Відповісти
Як Трамп може щось гарантувати чи вирішувати від імені Путіна?
показати весь коментар
09.02.2025 10:55 Відповісти
та нехай усе забирають і видобувають. краще нехай американці видобувають, ніж кацапи. будуть американці видобувати і мати з того зиск - будуть захищати навіть своїми збройними силами! а я готовий працювати на американців. впевнений це краще, ніж працювати на кацапів.
показати весь коментар
09.02.2025 10:58 Відповісти
вам особливо необхідно мати чийсь х* в ж*пі? без нього вам ніяк? Яка прикра меншовартість...
показати весь коментар
09.02.2025 20:01 Відповісти
Звернув увагу,на прикладі Цензора: спочатку цензоровські форумісти-ухилянти-шкурники були дуже за Трампа,він обіцяв за 24 години закінчити війну,значить вони могли вийти зі своїх нір без страху але потім Рудий дідуган різко пригальмував і форумні ухилянти зрозуміли,що війна продовжуватиметься,захвату від Рудого вже нема зате зросла злоба щодо ТЦК..
показати весь коментар
09.02.2025 11:10 Відповісти
Трамп -- бізнесмен, і головна мета - гроші. А гроші, як ми знаємо
не пахнуть і іх походження для Трампа не має значення.
Він може продати Україну ,а сам буде вихволятися , що досяг миру.
Вірити можна тільки собі.
показати весь коментар
09.02.2025 11:19 Відповісти
навіщо кацапам продавати Україну з її природними ресурсами за копійки, якщо її можна забрати собі і заробляти в десяткі разів більше?
показати весь коментар
09.02.2025 11:49 Відповісти
Тут, як кажуть, не до жиру, бути б живим. З американцями необхідно домовлятись. Бо інакше будуть гайки.
показати весь коментар
09.02.2025 11:19 Відповісти
Поскольку НИКТО толком не знает, о чём речь идёт, все "комментируют" хер знает что в стиле Верки Сердючки...
показати весь коментар
09.02.2025 11:19 Відповісти
500 мільйонів??? ***** патлатий вкрай. Пішов на ***. Хоча зелупи і на таке підуть.
показати весь коментар
09.02.2025 11:28 Відповісти
Гарантії ми вже "маємо" по Будапештському меморандуму. Тому кращі гарантії - це 20 млрд дол на зброю кожен рік впродовж 30 років.
показати весь коментар
09.02.2025 11:31 Відповісти
Це без урахування конфіскованих у РФ 300 млрд євро цінних паперів, які лежать на рахунках в Європі і по закону мають належати жертві агресії. Так що є куди піти.
показати весь коментар
09.02.2025 11:52 Відповісти
кращі гарантії - це віддати всі природні ресурси американцям. І тоді вже Україна по факту стане частиною США, і американці самі будуть це все захищати від кацапських зазіхань! але українські олігархи і їх слуги будуть проти.
показати весь коментар
09.02.2025 11:54 Відповісти
лікуйтеся
показати весь коментар
09.02.2025 20:02 Відповісти
В Україні рідкісноземельні руди не видобуваються, хоча запаси є. Встановлено кілька сотень перспективних геологічних об'єктів. Вони можуть стати родовищами, якщо їхню розробку визнають економічно доцільною. Багато таких об'єктів розташовані на півдні Українського кристалічного щита, насамперед у Приазов'ї. Більшість цих територій зараз окупована Росією. Однак ще є перспективні об'єкти на Середньому Побужжі, у Київській, Вінницькій та Житомирській області, на Курщині, Брянщині, Орловщині, Ростовщині, а також в Краснодарському краю.
показати весь коментар
09.02.2025 11:47 Відповісти
Пів лярда за ресурси? Це якось вже зовсім не серйозно. Трампампон думає,що Президент України якийсь лох ушастий,а не надпотужний руководітєль...)
показати весь коментар
09.02.2025 11:51 Відповісти
Зе-шапіто мабуть у долі, не будуть же вони собі продавати за мільярди
показати весь коментар
09.02.2025 12:02 Відповісти
Хай забирает кураховский литий.
показати весь коментар
09.02.2025 12:00 Відповісти
Десь якісь копалини, кількість та вартість невідома, можна з цього моменту якось детальніше ?
показати весь коментар
09.02.2025 12:07 Відповісти
В курській області копалин немає?
показати весь коментар
09.02.2025 12:08 Відповісти
Тобто, Україна буде життям українців звільняти території, щоб хтось там мав можливість видобувати копалини
показати весь коментар
09.02.2025 12:21 Відповісти
Про "гарантії безпеки" від сторонніх осіб вже нудить! Гарантіями безпеки може бути тільки проукраїнська влада і забезпечена армія. Хоча... це тупому "мудрому нАріду" це не зрозуміти. Йому головне шашлики і поржать.
показати весь коментар
09.02.2025 12:34 Відповісти
Нарахували не багато. Розпродаж неньки по 5 доларів на душу.
показати весь коментар
09.02.2025 12:44 Відповісти
22.06.2020 год

За один день олигарх Игорь Коломойский заработал за счет государства на продаже нефти контролируемой им компанией "Укрнафта" 49 млн долларов.

Об этом написал директор ООО "Консалтинговая группа А-95" Сергей Куюн на своей страничке в Facebook.
показати весь коментар
09.02.2025 12:55 Відповісти
"49 миллионов баксов за день! 17 июня 2020 г. "Укрнафта" продала 260 тыс. т нефти по цене $18/барр. Это притом, что в мире уже давно $40. На таком объеме (двухмесячная добыча) компания потеряла 1,3 млрд грн. А кто приобрел? Игорь Коломойский - единоличный покупатель

https://m.censor.net/ru/news/3203563/************************************************************************
показати весь коментар
09.02.2025 12:59 Відповісти
Трамп має свою математику- дає на 500мл. А бере на трильйони.
показати весь коментар
09.02.2025 12:56 Відповісти
А росіяни "без математики" просто крадуть або віджимають....
показати весь коментар
09.02.2025 13:01 Відповісти
А нам що з цього, як не одні забирають так інші
показати весь коментар
09.02.2025 13:27 Відповісти
Тільки в одних цивілізація, прогрес та свобода, а в інших кріпацтво та сортир надворі.

Дкже складний вибір...
показати весь коментар
10.02.2025 02:05 Відповісти
Бо це віртуальні трильйони.
показати весь коментар
09.02.2025 13:16 Відповісти
Я от що думаю. Треба було ще в 1991 му розпродати всі заводи та шахти на Донбасі американцям на країнам НАТО. Зробити те чим Партія Рехионав лякала місцевий пролетаріат. Й духу б не було тих регіоналів із їх копанками.
показати весь коментар
09.02.2025 12:59 Відповісти
тут би і жителів залишилося як в
показати весь коментар
09.02.2025 13:14 Відповісти
Щоб мериканці пообсирали дамбасам усі під'їзди?
показати весь коментар
09.02.2025 13:43 Відповісти
Ага. Та заразили гейством місцеву ватку.
показати весь коментар
09.02.2025 13:51 Відповісти
Кожного дня президент Т. все більше відкриває свою позицію, говорячи, що в путіну не байдуже на вбивства на полі бою. Це неприкрите відбілювання терориста і вбивці.
показати весь коментар
09.02.2025 12:59 Відповісти
Для початку треба забрати родовища у теперішніх власників.Забрати по можливості інтелігентно,без убивств,посадок і мордобоїв.А вже потім віддавати їх закордонним,при цьому пам"ятаючи одну істину - нема гіршого пана ніж свій власний...
показати весь коментар
09.02.2025 13:16 Відповісти
Слідкуйте хто голосно кричить проти.
показати весь коментар
09.02.2025 13:16 Відповісти
Дебілів в Україні ще дофігіща
показати весь коментар
09.02.2025 13:37 Відповісти
"Гарантії безпеки" -- це як мінімум три американських військових бази, під Джанкоєм, Маріуполем і Луганськом. При кожній ескадрилья літаків, 5000 осіб персоналу, і на додачу пару авіаносців, що постійно чергують у Чорному морі.

Сподіваюся, це Трумп мав на увазі?
показати весь коментар
09.02.2025 13:36 Відповісти
Горлянка у Раші душиться елегантно і безкровно. Як придушили сересеру
показати весь коментар
09.02.2025 13:39 Відповісти
Це вони нам випишуть ще один папірець як будапештський меморандум
показати весь коментар
09.02.2025 13:50 Відповісти
ні. Новий папірець а ля буд. меморандум нью вершион
показати весь коментар
09.02.2025 20:04 Відповісти
Сумма смешная, там нужно еще 2000 межконтинентальных ракет включить в эти гроши, глядишь , миллиардов на 200-300 и набежит, а то у психов типа трампа и венса память на долги короткая.
показати весь коментар
09.02.2025 15:16 Відповісти
Добре, Доня, вперёд! Только сперва гарантии безопасности в таком потенциале, чтобы болотный многомах даже на векА забыл о существовании Украины!
показати весь коментар
09.02.2025 15:49 Відповісти
США беруть Україну під захист за символічну ціну - це означає, що або хуьло відповзає, або дуже велика війна.
показати весь коментар
09.02.2025 16:15 Відповісти
нічого вони не беруть. Черговий дешевий триндьож для лохів
показати весь коментар
09.02.2025 20:05 Відповісти
Зжереш свої шкарпетки, коли це станеться?
показати весь коментар
09.02.2025 21:01 Відповісти
якісь у вас методи бидлуваті...
Поки Сша нас кинули з буд.меморандумом і я не бачу передумов, шоб вони повели себе краще в іншій ситуації.
показати весь коментар
09.02.2025 21:19 Відповісти
послухай, що сьогодні Борис Джонсон сказав
показати весь коментар
09.02.2025 22:12 Відповісти
поняття не маю що він сказав і хто він на сьогодні?
показати весь коментар
10.02.2025 00:11 Відповісти
До уваги заброньованих диванних патріотів - Пункт перший - Україні просто за красиві очі ні американці ,ні європейці ніяких гарантій безпеки давати не будуть ,Пункт другий - ні американці ,ні європейці після заключення перемир"я ( як в корейській війні в 1953 році ) окуповані територїі відвойовувати не будуть , і заради цього починати нову війну,на це ніхто не піде ,Пункт третій - то вже буде американська ,чи якоїсь іншої країни ,скажімо Великобританії чи Франції і т,д власність ,яка буде знаходитись під захистом країни яка ним володіє ,простіше кажучи неокупована частина України переходить до західної сфери впливу ,а теперішня лінія фронту ,чи якою вона буде на момент переговорів стає новою "залізною завісою " між рашкою і вільним світом. Ну а якщо зєля на таке не погодиться ,тоді Трамп пошле його нахрін і припинить військову допомогу ,а слідом за ним це зроблять і наші європейські союзники , І Україна залишиться один на один з рашкою і чи довго вона втримається після цього ?
показати весь коментар
09.02.2025 16:27 Відповісти
Європа навряд чи нас похерить то му що це і її безпека теж
показати весь коментар
09.02.2025 16:47 Відповісти
Ну а якщо наші ура-патріоти і далі будуть молоти маячню про "перемогу і кордони 91 року " то тоді і в європейців терпець лусне від наших хотєлок.
показати весь коментар
09.02.2025 17:04 Відповісти
Дональд Фрідріхович нагнав туману, як воно й треба коли маєш справу з бандюками. Ви ж не знаєте що він пропонує в обмін на 500 мільйонів (смішна сума) ? Про Україну він нічого не уточнив, сам путін (тобто слуга патрушєва васіліч) відмовився коментувати, значить Трамп на них тисне. Причому активно тисне, часто дзвонить.

Мене вже не дивує агресивний натовп на "Цензорі" який накидається на будь кого хто має альтернативну думку - цей натовп не цікавлять думки, йому треба виволати свою обуреність життєвими невдачами. Але навіщо журналісти кидають новини з смаженими заголовками і не додають деталей ? От вчора "Цензор" опублікував що Маску заблокували доступ до Казначейства, а сьогодні Fox пише що 100 мільйярдів на рік виплачується людям без SSN, а ціль виплати не вказана. Ну якщо це "зарплата інформаторів ЦРУ", то сховайте їхні імена, але напишіть ціль виплати, чому й вона відсутня ?! Отож.
показати весь коментар
09.02.2025 16:34 Відповісти
Это метод легализовать армию США в Украине - не более и бункерный это понимает. Если армию США легализуют в Украине, то серая зона подконтрольная американцам будет аж до самой Москвы
показати весь коментар
09.02.2025 18:48 Відповісти
🤣
показати весь коментар
09.02.2025 20:07 Відповісти
500 миллиардов это стоимость 10 тон металла либо стоимость размещения предприятий, либо же стоимость разведданных о местоположении металлов. Когда 22 триллиона поступят в бюджет?
показати весь коментар
09.02.2025 18:45 Відповісти
500 млн. доларів це забагато. може трумп скине ціну до 5 000 грн., а зелень буде згоден.
показати весь коментар
09.02.2025 19:06 Відповісти
500 тисяч америкосів на передову і воювати ними за вихід на кордони 1991
показати весь коментар
09.02.2025 19:55 Відповісти
в обмін на гарантії безпеки в будь-якому потенційному мирному врегулюванні

Будь-яке можна було організувати будь-коли. Вимоги ***** відомі.
показати весь коментар
10.02.2025 02:01 Відповісти
Сторінка 2 з 2