6548 відвідувачів онлайн
14 451 178

Трамп хоче укласти із Зеленським угоду на $500 млн про доступ до ресурсів і газу в Україні в обмін на гарантії безпеки

Дональд Трамп та Володимир Зеленський

Президент США Дональд Трамп заявив, що хоче укласти із президентом України Володимиром Зеленським угоду на 500 мільйонів доларів про доступ до рідкісноземельних ресурсів та природнього газу в Україні в обмін на гарантії безпеки в будь-якому потенційному мирному врегулюванні.

Про це Трамп сказав він в ексклюзивному інтерв’ю The Post на борту Air Force One, передає Цензор.НЕТ із посиланням на The New York Post.

Як пише видання, у літаку був присутній радник з національної безпеки Майк Волтц, звертаючись до якого, Трамп сказав, що потрібно продовжити зустрічі щодо припинення війни в Україні, оскільки "щодня вбивають молодих красивих солдатів" по всій лінії фронту з обох боків. 

Трамп вважає, що російському диктатору Володимиру Путіну "не байдуже" на вбивства на полі бою.

Зазначається, що віцепрезидент Венс зустрінеться з президентом України Володимиром Зеленським на Мюнхенській конференції з безпеки наступного тижня.

Нагадаємо, президент США Дональд Трамп провів телефонну розмову з російським диктатором Володимиром Путіним, щоб спробувати домовитися про припинення війни в Україні.

Пропозиція Трампа про рідкісноземельні ресурси в Україні

Нагадаємо, раніше президент США Дональд Трамп заявив, що намагається знайти спосіб для обміну рідкісноземельних металів України на американську допомогу.

Президент Володимир Зеленський заявив, що Київ не пропонує просто передати свої рідкісноземельні ресурси Сполученим Штатам, а навпаки, прагне вибудувати взаємовигідне партнерство для їхнього спільного використання на території України.

7 лютого президент США Дональд Трамп заявив, що, ймовірно, зустрінеться з президентом України Володимиром Зеленським наступного тижня. Згодом Зеленський анонсував переговори з командою Трампа.

Топ коментарі
+25
500 лямів - може лярдів?
показати весь коментар
09.02.2025 09:36 Відповісти
+16
Трамп хоче укласти із Зеленським...Україна це вже власність Зеленського?
показати весь коментар
09.02.2025 09:45 Відповісти
+16
та нехай усе забирають і видобувають. краще нехай американці видобувають, ніж кацапи. будуть американці видобувати і мати з того зиск - будуть захищати навіть своїми збройними силами! а я готовий працювати на американців. впевнений це краще, ніж працювати на кацапів.
показати весь коментар
09.02.2025 10:58 Відповісти

Завантаження...