5717 відвідувачів онлайн
9 396 76

Зеленський поговорив з Трампом: обговорили розмову з Путіним, технологічну співпрацю, угоду щодо ресурсів

Володимир Зеленський під час розмови з Дональдом Трампом

Президент України Володимир Зеленський та президент США Дональд Трамп обговорили можливості досягти миру.

Про це Зеленський написав у своєму телеграмі, передає Цензор.НЕТ.

Зеленський розповів, що також обговорювались готовність працювати на рівні команд та технологічні можливості України, зокрема дрони та інші сучасні виробництва.

Також співрозмовники обговорили розмову Зеленського зі Скотом Бессентом і підготовку нової угоди щодо безпеки та економічної й ресурсної взаємодії.

"Президент Трамп поінформував мене про деталі своєї розмови з Путіним. Україна більше за всіх хоче миру. Визначаємо наші спільні з Америкою кроки, щоб зупинити російську агресію та гарантувати надійний, тривалий мир. Як сказав Президент Трамп, let's get it done. Домовились про подальші контакти та зустрічі", - розповів Зеленський.

Що передувало

Нагадаємо, президент США Дональд Трамп провів телефонну розмову з російським диктатором Володимиром Путіним вранці 12 лютого.

Вони говорили, зокрема, про війну в Україні.

Топ коментарі
+27
Досягнення миру=капітуляція. Так виглядає мир по Трампу.
показати весь коментар
12.02.2025 20:12 Відповісти
+24
І репараціі у 500 мільярдів заплатить за капітуляцію Україна...
показати весь коментар
12.02.2025 20:19 Відповісти
+24
Віддало надра безкоштовно американцям і підписало капітуляцію перед кацапам. Жріть виборці зеублюдака,любителі доріг і майскіх шашликів,хоча половина з вас ,підорів ,сидить на дотаціях в ЕС.
показати весь коментар
12.02.2025 20:22 Відповісти

Завантаження...