5559 відвідувачів онлайн

РНБО помилилася у документі про запровадження санкцій проти Жеваго, - журналіст

РНБО помилилася в запровадженні санкцій проти Жеваго

РНБО у документі про санкції проти бізнесмена Костянтина Жеваго припустилася помилки.

Як інформує Цензор.НЕТ, на це звернув увагу журналіст Максим Савчук.

"Жеваго під санкції не потрапив? Тому що якщо вони мали на увазі бізнесмена Костянтина Валентиновича Жеваго, то він народився у 1974 році, а не в 1957 році. Рівень людей, що це готують, мені зрозумілий", - зазначив він.

РНБО помилилася в запровадженні санкцій проти Жеваго

Санкції РНБО

12 лютого 2025 року, за даними ЗМІ, Рада національної безпеки та оборони ухвалила рішення про санкції проти Петра Порошенка.

Згодом лідер "ЄС" Порошенко прокоментував запровадження проти нього санкцій.

Президент Володимир Зеленський підписав указ про запровадження санкцій проти Порошенка, Жеваго, Коломойського, Боголюбова та Медведчука.

РНБО помилилася в запровадженні санкцій проти Жеваго

Топ коментарі
+12
показати весь коментар
13.02.2025 15:26 Відповісти
+11
тож зроблено все, щоб під санкції попав лише порох
показати весь коментар
13.02.2025 15:27 Відповісти
+8
"Рівень людей, що це готують, мені зрозумілий", - та вже всім зрозуміло що там рівень усього того зборища нижче плінтуса ...
показати весь коментар
13.02.2025 15:30 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
А я вопше подумав на "Доктора Жеваго"!
показати весь коментар
13.02.2025 15:25 Відповісти
показати весь коментар
13.02.2025 15:26 Відповісти
тож зроблено все, щоб під санкції попав лише порох
показати весь коментар
13.02.2025 15:27 Відповісти
Авжеж, і паралельно повернути громадянство медведчуку. Вовочка продовжує відпрацьовувати "османські" гроші
показати весь коментар
13.02.2025 17:17 Відповісти
"Рівень людей, що це готують, мені зрозумілий", - та вже всім зрозуміло що там рівень усього того зборища нижче плінтуса ...
показати весь коментар
13.02.2025 15:30 Відповісти
Очєпятка. Буває.
показати весь коментар
13.02.2025 15:30 Відповісти
які ви наівні - цю ***** члени рнбо навіть не читали.голосували по вказівці з жОПи.
показати весь коментар
13.02.2025 15:32 Відповісти
Хіба ці чесні очі можуть красти !?
показати весь коментар
13.02.2025 15:36 Відповісти
зекуєнна праця РНБО!!
спали та помилились..
показати весь коментар
13.02.2025 15:40 Відповісти
показати весь коментар
13.02.2025 15:44 Відповісти
Напевне в ОПу д'єрмака ''мзду'' заніс, ось включили ''задню''.
показати весь коментар
13.02.2025 15:44 Відповісти
дуже поспішали вислужитися
показати весь коментар
13.02.2025 15:48 Відповісти
Головне було санкціювати Порошенка, інших включили до переліку за компанію, і так поспішали, що наробили очєпяток. А тут вже і підстава для оскарження. І це вже повний зашквар з боку і татарова, і найвеличнішого югіста
показати весь коментар
13.02.2025 16:11 Відповісти
Це ж "Випадково"!!!
показати весь коментар
13.02.2025 16:17 Відповісти
совпадєніє?