5668 відвідувачів онлайн
3 066 40

Німеччина виступає проти відправлення військ в Україну без повного залучення США, - ЗМІ

Миротворча місія в Україні: Німеччина виступає проти

Німеччина виступає проти потенційного розгортання "миротворчої місії" в Україні за участю країн Європи, якщо в ній не будуть задіяні Сполучені Штати.

Про це агентству AFP сказало джерело в німецькому уряді, передає Цензор.НЕТ.

Зазначається, що Берлін виступає проти відправлення солдатів в Україну для потенційної майбутньої європейської миротворчої місії, якщо вона буде "без повного залучення США".

"Ми не братимемо участь у сценаріях, в яких європейська та американська політика безпеки розходяться, наприклад, якщо європейські солдати будуть розгорнуті без повного залучення США", - пояснило джерело.

США раніше публічно допустили можливість розгортання в Україні миротворців для контролю за потенційним "перемирʼям", але заявляли, що американські війська не братимуть участі в такій місії.

Миротворчі сили в Україні

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що президент Франції Емманюель Макрон обговорить з прем'єр-міністром Польщі Дональдом Туском розгортання миротворчих сил в Україні у разі укладення угоди про припинення поточної фази війни між Росією та Україною.

Прем'єр-міністр Польщі Дональд Туск спростував інформацію про відправлення польських військ в Україну після припинення вогню.

Висока представниця ЄС з питань закордонних справ і політики безпеки Кая Каллас оцінила можливість відправки європейської миротворчої місії до України.

Міністр оборони Італії Гвідо Крозетто висловив готовність підтримати миротворчу місію в Україну, якщо миру буде досягнуто.

Своєю чергою голова МЗС Італії Антоніо Таяні назвав ці дискусії "передчасними".

Німеччина спільно з партнерами розглядатиме можливе розміщення миротворців в Україні в рамках "гарантій безпеки" лише після того, як для цього будуть створені умови, а саме - припинення вогню з РФ.

У МЗС України заявляли, що наразі вже декілька країн розглядають участь у потенційному контингенті західних союзників в Україні. Однак конкретні плани щодо розміщення іноземних військових перебувають на стадії обговорення.

Топ коментарі
+22
Вся європейська потужність здувається не доїхавши ще навіть до Угорщини
показати весь коментар
17.02.2025 17:02 Відповісти
+14
Відправтеся ви вже всі до бісової матері,балаболи.
показати весь коментар
17.02.2025 17:02 Відповісти
+8
Це якийсь сюр: Європа (населення 500+ мільйонів, ВВП $17 трлн.) благає США (населення 350+ мільйонів, ВВП $27 трлн) захистити її від засрашки (населення 80-180 мільйонів, ВВП $2 трлн), яка вже 10 років не може військово перемогти Україну (населення ~40 мільйонів, ВВП $0.18 трлн).

Пісець. А ми ще думаємо, що це В НАС цирк-шапіто!
показати весь коментар
17.02.2025 17:28 Відповісти

Завантаження...