8111 відвідувач онлайн

Трамп відповів чому представників України не запросили на зустріч в Саудівській Аравії: Вони мали три роки, щоб домовитись

Трамп

Президент США Дональд Трамп заявив, що Україні слід було укласти угоду з Росією ще три роки тому і знову сказав, що повномасштабне вторгнення не відбулося б, якби він був президентом.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це він сказав на пресконференції у Мар-а-Лаго.

"Я чув, що нас не запросили. Ну, ви були там три роки. Треба було покінчити з цим три роки тому. Не треба було починати. Ви могли б укласти угоду. Я міг би укласти угоду для України, яка б віддала їм майже всю землю, все, майже всю землю. І ніхто б не загинув", - заявив Трамп.

Також він сказав, що у цьому конфлікті "гине цивілізація".

Зустріч у Саудівській Аравії

Нагадаємо, 12 лютого 2025 року Трамп заявив, що його зустріч з диктатором РФ Володимиром Путіним, ймовірно, відбудеться в Саудівській Аравії.

Також Трамп заявив, що наступного тижня у Саудівській Аравії відбудеться зустріч представників України, Штатів та Росії.

14 лютого МЗС Саудівської Аравії повідомило, що Королівство готове стати майданчиком для зустрічі президента США Дональда Трампа та диктатора РФ Володимира Путіна.

Зустріч делегацій США та РФ у Саудівській Аравії відбудеться 18 лютого, пише Axios. 17 лютого Цензор.НЕТ повідомляв, що Лавров та Ушаков вилітають до Саудівської Аравії на переговори з представниками США.

Топ коментарі
+42
Цивілізація загине від таких дегенератів як ти, патлате опудало.
показати весь коментар
19.02.2025 01:35 Відповісти
+40
А як жертва може домовитись з агресором? Чего желаєте, дарагиє расєянє? Так, чи що?
показати весь коментар
19.02.2025 01:35 Відповісти
+29
андон Амеріканський , зброю верни, шо русні віддали 25 рокі потому !!!
показати весь коментар
19.02.2025 01:34 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 3 з 3
показати весь коментар
19.02.2025 08:32 Відповісти
"Я міг би укласти угоду для України, яка б віддала їм майже всю землю, все, майже всю землю. І ніхто б не загинув."

Ти здається обіцяв пекло на голови хамасу якщо вони не звільнять заручників? Не звертайте уваги на заяви Трампа.
показати весь коментар
19.02.2025 08:50 Відповісти
ти хоч покаєшся, га? магашист з мого кондуїту!
показати весь коментар
19.02.2025 11:08 Відповісти
Здається цього разу через півроку імпічмент Трампу вимагатиме вже Республіканська партія...
показати весь коментар
19.02.2025 09:02 Відповісти
Республиканская партия хочет, чтобы ДР Трампа стал федеральным праздником
Это все, что о ней надо знать - там провели такую селекцию, что остались там только холуи
показати весь коментар
19.02.2025 10:13 Відповісти
Трамп у першу свою каденцію зупинив війну? Нагадайте йому, що у нас війна з 2014 року.
показати весь коментар
19.02.2025 09:05 Відповісти
Бач, Трампушка, то не тільки в тобі причина. Тоді не обрали тебе, тут обрали не того - тому і війна. Зачить Боженька призначив Україні ще деяких придурків пережити. Але як би там не було глузд переможе всіх дебілоїдів. Так було завжди. Не довго чекати. Слава Україні! Героям Слава!
показати весь коментар
19.02.2025 09:06 Відповісти
Вони мали три роки, щоб домовитись
--------------------------------------------------------
Так и россия имела 3 года. Не договорилась.
Но ты ее пригласил, общаешься и ведешь переговоры.
Когда на тебя совершили вооруженное нападение с целью ограбления и убийства, ты стал бы на колени и просил не делать это и предлагал бы за это свой дом, семью и все накопления.
Или, как мужчина, защищал бы свой дом и семью?
И теперь по твоему этот мужчина еще и виноват, что оказал достойное сопротивление.
Странно, что ты на стороне нападающего и убийцы...
показати весь коментар
19.02.2025 09:35 Відповісти
В мене відчуття ,що до кінця каденції Трампон не дотягне
показати весь коментар
19.02.2025 09:36 Відповісти
Жарт про те, що світом керують діди, які реалізують свої найпотаємніші фетиші перед смертю, більше не жарт: Трамп - 78 років путін - 72 роки Сі Цзіньпін - 71 рік Моді - 74 роки. Делегація рф на переговорах: юрій ушаков - 77 років, сєргєй лавров - 74 роки.
показати весь коментар
19.02.2025 09:39 Відповісти
Mrs. Kellog 80....
показати весь коментар
19.02.2025 10:06 Відповісти
показати весь коментар
19.02.2025 09:53 Відповісти
А чому 3 а не 11 років ? Та війна що була за часи керування Трампа в США не рахується ?
показати весь коментар
19.02.2025 09:56 Відповісти
Трамп ріже сук на якому сидить і закриє проект 300 річний США. Самоізоляція амераканців від Європи ********** її в обійми Китаю, як всіх інших, що похоринить вплив США разом з доларом як світовою валютою і відповідно стане кінцем економіки США. Відштовхнути від себе союзників - це самий которкий шлях до кінця держави.
показати весь коментар
19.02.2025 10:11 Відповісти
Для Америки й Канади, - добре спостерігайте за Єлуйстоунським вулканом, дуже добре, бо з його виверженням Північна Америка розколеться на дві частини, а з початком цого почне працювати й так зване "вогняне кільце", північ Росії затопить, Японія зникне. Все це невдовзі станеться, але це не кінець. Те, про що говорила Ванга розділіть на три частини, бо що "для ЛЮДЕЙ" - ТЕ ДЛЯ лЮДЕЙ, а що для нелюдів - те для нелюдів(двоногого звіра та двоногої скотини): - кожному своє. Те, що вказав Настрадамус також вірне(лист королю ГЕН-Р-Х-У четвертому тому, що остання четверть земного кола, що наразі. Тож, якщо А - БОРІ(МАЦКВАКСЬКОГО) ГЕНИ з,їли Кука, то мабуть таки з,їли, якщо дивитись на Кука, хоча, по поведінці останнього, я б сказав, що все якраз навпаки, бо далеко "не Боря".
показати весь коментар
19.02.2025 10:27 Відповісти
А 27го травня земля налетить на небесну вiсь!
показати весь коментар
19.02.2025 18:34 Відповісти
А Зеля сказал, что он сам отказался ехать. Балабол вонючий.
Б"ля, сколько он раз уже с"****** украинцам? Сколько из-за его пиз"дежа уже украинцев в могилу слегло?
показати весь коментар
19.02.2025 10:29 Відповісти
Покладіть перед цим долбойожиком міжнародні і двосторонні угоди, які грубо порушила немита. Про все було домовлено задовго до трьох років. Толку? Щодо трьох років - а немита не мала трьох років, щоб домовитись?
показати весь коментар
19.02.2025 10:38 Відповісти
хай йде ві..се
показати весь коментар
19.02.2025 11:00 Відповісти
Я всю трампаксову передвиборчу писала, що це чмо буде розводити засоси з терористом, що воно буде вбивати демократію і встановлювати свою диктатуру. Мені опонували, що там дієва система противаг. Ну подивимось...
показати весь коментар
19.02.2025 11:04 Відповісти
Здається, Трампу замість Нобелівської нададуть премію головного п...юка.
показати весь коментар
19.02.2025 14:26 Відповісти
Україні треба вибачитись перед Трампом, що за три роки вона так і не здалась росії.
показати весь коментар
19.02.2025 14:28 Відповісти
Відкрий шифром часу українську Біблію 2004 РОКУ, УПЦ, там вказано, що буде з РФ, в тому числі й про катострофу, також там вказано на те, як українська церква маніпулює цим законом, за що отримає "винагороду", ще там мова йде про те, який хліб, та його еквіваленти отримала від БОГА Україна та завдяки кому. На те, щоб відкрити в мене пішло півтора місяці, бо я знаю як це робиться. В російськомовній Біблії, також йдеться про кінець Росії, Путіна, Леніна, Сталіна та їх приспішників, або бувших "типу апостолів", декотрі призвіща можливо тобі відомі, окрім Путіна: - В.Лістьєв, А.Мень, А.Ніков,..... В звичайному вигляді текст Біблії це підложка, - минуле, щоб бачити сьогодні - треба виконати ті ЗАКОНИ для книги(ЇЇ - ЇЙ) про які в книзі йде мова. Щоб знати майбутнє необхідно вивчити всі Біблії світу, якщо для Америки, то це Біблію інків, та ту, що має Америка, бо вона відрізняеться від Канадської та Британської, навіть ложкою-мовою, не дивлячись на те, що всі вони мають статус англійська. - Дерзай юначе!
показати весь коментар
20.02.2025 04:55 Відповісти
Сторінка 3 з 3