11373 відвідувача онлайн

Мир в Україні та безпека в Європі не можуть бути нав’язані, - прем’єр Іспанії Санчес

Санчес про мир

Премʼєр-міністр Іспанії Педро Санчес напередодні візиту до Києва виступив на захист "справедливого і тривалого миру" для України.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на телеканал RTVE.

"Мир в Україні та безпека в Європі не можуть бути нав'язані, вони мають бути узгоджені з українцями та європейцями", - заявив Санчес.

Він наголосив, що такий мир має слугувати "зміцненню багатостороннього порядку", а також "міжнародного права і суверенітету націй" та Європейського Союзу.

"Підкорення агресору принесе не мир, а майбутні і більш серйозні агресії. Тому працюймо заради справедливого і тривалого миру. Це позиція іспанського уряду, яку я підтримуватиму в понеділок у Києві", – додав він.

Раніше прем'єр-міністр Іспанії Педро Санчес анонсував свій візит до України 24 лютого 2025 року

Топ коментарі
+9
агресивна рф з її диктатором путіним не покарані, тому інші такі як КНР будуть це використовувати як прецедент ігнорування міжнародного права і задоволення своїх амбіцій під ширмою РБ ООН.
показати весь коментар
22.02.2025 16:35 Відповісти
+6
Поки що нав'язали нескінченну війну
показати весь коментар
22.02.2025 16:41 Відповісти
+5
Найкраща підтримка своєї позиції - поставки зброї Україні, а не пустопорожні вигуки у всесвіт.
показати весь коментар
22.02.2025 16:34 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Найкраща підтримка своєї позиції - поставки зброї Україні, а не пустопорожні вигуки у всесвіт.
показати весь коментар
22.02.2025 16:34 Відповісти
А ще краще притягти сюди свою армійку і пліч о пліч з українцями---побачимо ціну цих партнерів
показати весь коментар
22.02.2025 16:36 Відповісти
агресивна рф з її диктатором путіним не покарані, тому інші такі як КНР будуть це використовувати як прецедент ігнорування міжнародного права і задоволення своїх амбіцій під ширмою РБ ООН.
показати весь коментар
22.02.2025 16:35 Відповісти
Бідних і слабих ніколи і ніхто не поважав і з ними не рахувались...
показати весь коментар
22.02.2025 16:38 Відповісти
Поки що нав'язали нескінченну війну
показати весь коментар
22.02.2025 16:41 Відповісти
Вас просили надати ракети,а не змагатися у піздобольстві,та тишком торгувати з ******,тепер серйозні люди з США вам вкажуть ваше місце.
показати весь коментар
22.02.2025 16:50 Відповісти
Від початку повномасштабного вторгнення Росія заробила на експорті викопного палива 549, 5 ​​млрд євро.
Все що потрібно знати про цих виродків.
показати весь коментар
22.02.2025 17:07 Відповісти
О , запоребрековий , це у вас примушують воювати в чужій для вас країні Україні .
показати весь коментар
22.02.2025 21:56 Відповісти
Тебе, навіть, в рідній Україні не змогли примусити.
показати весь коментар
22.02.2025 22:06 Відповісти
Не бикуй Стицько !
показати весь коментар
22.02.2025 22:19 Відповісти
"Тому працюймо заради справедливого і тривалого миру."

Що це взагалі таке???? Як його досягти???? Хто пояснить?
показати весь коментар
22.02.2025 17:45 Відповісти
Перемогою над ворогом , а не нав'язаний псевдо мир , який пропонує Трамп , пуйло і зеля.
показати весь коментар
22.02.2025 21:54 Відповісти
Що таке перемога? Як її досягти? Є реалістична пропозиція? Без фантазій "кордони 91-го і репарації від рашки"?
показати весь коментар
22.02.2025 22:05 Відповісти
Є , створити "Уряд порятунку " з військових і проукраїнських політиків , це дуже важливо повернути дипломатів важковаговиків , яких звільнив зебіл , повернути генерала Залужного і 16 бойових генералів ...