9210 відвідувачів онлайн
3 773 42

Трамп і Трюдо напередодні G7 поговорили про війну в Україні

Трамп і Трюдо говорили про війну в Україні

У суботу, 22 лютого, напередодні віртуальної зустрічі країн G7, яка відбудеться в понеділок, президент США Дональд Трамп провів телефонну розмову з прем'єр-міністром Канади Джастіном Трюдо.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на CNN.

Як зазначається, під час розмови два лідери заявили, що з "нетерпінням чекають" на майбутній дзвінок G7, який ознаменує третю річницю російсько-української війни. Іншими країнами-учасницями G7 є Велика Британія, Франція, Німеччина, Італія та Японія.

"Лідери висловили гордість за видатні досягнення команд обох країн, які зустрілися у запеклому хокейному чемпіонаті. Обговорення перейшло до наради G7 у понеділок, яка ознаменує третю річницю вторгнення і війни в Україні. Прем'єр-міністр Трюдо підтримав бажання президента Трампа покласти край війні", - йдеться в заяві Білого дому.

Водночас, згідно із заявою канцелярії прем'єр-міністра Канади, Трюдо також повідомив Трампу про прогрес у стримуванні потоку фентанілу через кордон США і Канади.

Топ коментарі
+13
Старий вже забув, що Канада повинна стати 51-м штатом?
показати весь коментар
23.02.2025 10:30 Відповісти
+8
Вава, навчайся у не випускників криво-рагульської дипломатії, хоча, Трампуся втішиться, якщо ви з ****** зіграєте причандаллями на пісюаніні гімн сисисисри чи віддамо тебе за борги, як ти і мріяв до возвеличення зебілами.
показати весь коментар
23.02.2025 10:33 Відповісти
+7
А про приєднання Канади поговорили?
То може нам за оті ''надрові угоди'' ''козу поводити'' поки трумб забуде
показати весь коментар
23.02.2025 10:34 Відповісти

Завантаження...