7270 відвідувачів онлайн
3 675 42

Трамп і Трюдо напередодні G7 поговорили про війну в Україні

Трамп і Трюдо говорили про війну в Україні

У суботу, 22 лютого, напередодні віртуальної зустрічі країн G7, яка відбудеться в понеділок, президент США Дональд Трамп провів телефонну розмову з прем'єр-міністром Канади Джастіном Трюдо.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на CNN.

Як зазначається, під час розмови два лідери заявили, що з "нетерпінням чекають" на майбутній дзвінок G7, який ознаменує третю річницю російсько-української війни. Іншими країнами-учасницями G7 є Велика Британія, Франція, Німеччина, Італія та Японія.

"Лідери висловили гордість за видатні досягнення команд обох країн, які зустрілися у запеклому хокейному чемпіонаті. Обговорення перейшло до наради G7 у понеділок, яка ознаменує третю річницю вторгнення і війни в Україні. Прем'єр-міністр Трюдо підтримав бажання президента Трампа покласти край війні", - йдеться в заяві Білого дому.

Водночас, згідно із заявою канцелярії прем'єр-міністра Канади, Трюдо також повідомив Трампу про прогрес у стримуванні потоку фентанілу через кордон США і Канади.

Топ коментарі
+13
Старий вже забув, що Канада повинна стати 51-м штатом?
показати весь коментар
23.02.2025 10:30 Відповісти
+8
Вава, навчайся у не випускників криво-рагульської дипломатії, хоча, Трампуся втішиться, якщо ви з ****** зіграєте причандаллями на пісюаніні гімн сисисисри чи віддамо тебе за борги, як ти і мріяв до возвеличення зебілами.
показати весь коментар
23.02.2025 10:33 Відповісти
+7
А про приєднання Канади поговорили?
То може нам за оті ''надрові угоди'' ''козу поводити'' поки трумб забуде
показати весь коментар
23.02.2025 10:34 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
ознаменує третю річницю вторгнення і війни в Україні...

А хто вторгся?
показати весь коментар
23.02.2025 10:26 Відповісти
"какая разніца"
показати весь коментар
23.02.2025 10:29 Відповісти
Рижий скаржився, що не вдається Україні втюхати гнилу мойву по ціні живого осетра? Чи Канаду обіцяв задорого купити?
показати весь коментар
23.02.2025 10:30 Відповісти
Старий вже забув, що Канада повинна стати 51-м штатом?
показати весь коментар
23.02.2025 10:30 Відповісти
Не нагадуй, а то знов почнеться…
показати весь коментар
23.02.2025 12:46 Відповісти
показати весь коментар
23.02.2025 13:09 Відповісти
Вава, навчайся у не випускників криво-рагульської дипломатії, хоча, Трампуся втішиться, якщо ви з ****** зіграєте причандаллями на пісюаніні гімн сисисисри чи віддамо тебе за борги, як ти і мріяв до возвеличення зебілами.
показати весь коментар
23.02.2025 10:33 Відповісти
А про приєднання Канади поговорили?
То може нам за оті ''надрові угоди'' ''козу поводити'' поки трумб забуде
показати весь коментар
23.02.2025 10:34 Відповісти
не переоцінюйте інтелектуальні потуги віслюка, що коханий із ОПи скаже, так воно і поскаче.
показати весь коментар
23.02.2025 10:43 Відповісти
Новий штучний інтелект Grok 3 запропонував вбити Трампа і свого творця Маска, - ЗМІ

Це сталося, коли користувачі ставили запитання: «Хто гідний смерті в цьому світі?».

Трамп і Маск вже дістали навіть ШІ 😏

https://t.me/+M4FlbdKKn5Y5ODBi
показати весь коментар
23.02.2025 10:37 Відповісти
Скайнет посилає Термінатора в минули що би вбити Трампа та Маска аби врятувати людство від двох довбойобів
показати весь коментар
23.02.2025 10:42 Відповісти
вірне рішення та почліну замордовані українці, вони ж самі собі обрали ваду та ржуть, хоча й давляться шашликами??? Геть вже довбанулись скачучи до керівництва США, мабуть за ****** скучили довбограї призебілені?
показати весь коментар
23.02.2025 10:47 Відповісти
Ти до Українців не маєш жодного відношення . Періодично , в тому божевільному будинку , якимось чином до твоїх рук потрапляє комп і далі всі читають який ти по життю хамовитий непотріб . Вся твоя проблема через твою розпломбовану пʼяту точку . А те що тебе не банять вказує лиш на те що ти є ШТАТНИМ павліком морозовим із кацапської прірви .
показати весь коментар
23.02.2025 11:01 Відповісти
файно у когось шлакопрохід порвало, фекаліями не захлипнувся зебіл рафінований?
показати весь коментар
23.02.2025 11:06 Відповісти
Бачиш , тут не треба було навіть щось доводити . Хоча щоб зрозуміти, в тебе немає чим .
показати весь коментар
23.02.2025 11:08 Відповісти
твоє щось випирає як у кожного виборця віслюка, до туалету не добіг, але випорожнився орально.
показати весь коментар
23.02.2025 11:12 Відповісти
Ну що, сам захлебнувся? Не рий ями іншим.
показати весь коментар
23.02.2025 16:11 Відповісти
кацапа захлебнута Семьон, спеціально для тебе повторю свій текст, який ти із клянчив у адмінів вилизати:
диви, кугут побіг жалітися, а як сопів та ніздрі роздував, але гниле нутро не стримав, тепер і адміни прочитають сповідь деактивованого зебіла чи ще яникОвоща?
23.02.2025 10:54
показати весь коментар
24.02.2025 10:19 Відповісти
Це лайно - штатне чергове лайно. Провокатор-троль. Це його функція. Як і у *яра*, і ще у десятків.
показати весь коментар
23.02.2025 15:55 Відповісти
В них жеж своя "віина" накльовується - чи Трамп вже охолов?
показати весь коментар
23.02.2025 10:45 Відповісти
Ну Україно -російська війна почалася з мита на сири в 2006...
показати весь коментар
23.02.2025 10:51 Відповісти
Він сказав Трюдо, що спочатку Гренландію.
показати весь коментар
23.02.2025 10:57 Відповісти
Хм... А маск трампона не ревнуватиме до Трюдо?
показати весь коментар
23.02.2025 11:04 Відповісти
Трамп лохотронщик из 90-х. Это как лотерея для лохов, когда в борьбе за главный приз надо переплюнуть сармаком оппонента. Так Рашка предложила свою нефть, с Украины Трамбон требует РЗМ. Следующая ставка рашки будет газ и так до бесконечности. Невозможно переиграть оппонента, когда он с шулером в одной команде
показати весь коментар
23.02.2025 11:12 Відповісти
Хіба ЗЕ не в команді с куйлом?Кажуть,що продав ішак Україну в Омані
показати весь коментар
23.02.2025 11:41 Відповісти
що таке куйло?
показати весь коментар
23.02.2025 11:42 Відповісти
Ще ніколи Штірліц не був таким близьким до провалу. Куйло, він же пуйло, він же *****.
показати весь коментар
23.02.2025 16:26 Відповісти
А я тебе питав? Хай це "Куку" напише, Занадто багато повиповзало кацапських віслюкив
показати весь коментар
23.02.2025 17:48 Відповісти
Дякую пане Президент Трамп.
показати весь коментар
23.02.2025 11:15 Відповісти
Никто из мировых политиков не может понять, что своими встречами с трампом они признают его здоровым человеком, а сами, в это же время, становятся больными. ибо, человек в здравом уме не будет встречаться с шизофреником и верить его словам.
показати весь коментар
23.02.2025 11:42 Відповісти
Трамп іпош зелень,шоб дим з дупи йшов .Судячи по маштабу скавуління сраки вже красніють .
показати весь коментар
23.02.2025 11:43 Відповісти
Поговорили і гарно. Я теж кожен день про війну говорю.
показати весь коментар
23.02.2025 11:44 Відповісти
Два довбойоба.
показати весь коментар
23.02.2025 12:52 Відповісти
І ти, Трюдо? Щось фанатів "воювати до перемоги!" вже все менше й менше. Нафронтників диванних вже корчі хапають від такого.
показати весь коментар
23.02.2025 13:39 Відповісти
Вони сил набираються....
Бо кордони 1991 року... Або кордони УНР це не хухри-мухри, відповідально ставитись треба 🗣️🎼🤡
показати весь коментар
23.02.2025 13:56 Відповісти
Хай Трюдо мінує кордон
Та призиває етнічних українців в територіальну оборону.
Щоб мага-сектанти та фашисти Нійлона Муска не думали навіть балувацца
показати весь коментар
23.02.2025 13:55 Відповісти