6200 відвідувачів онлайн

Трамп про стосунки із Зеленським: "Дещо напружені"

Дональд Трамп і Володимир Зеленський

Президент США Дональд Трамп визнав, що у його стосунках з українським президентом Володимиром Зеленським виникла певна напруженість.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на The Guardian.

Під час зустрічі з прем'єр-міністром Великої Британії Кіром Стармером у Білому домі, лідер Сполучених Штатів заявив, що останнім часом його стосунки із українським президентом Володимиром Зеленським стали "дещо напруженими".

"Ми хочемо працювати з ним [Володимиром Зеленським], і ми будемо працювати з ним. Я думаю, що у нас з президентом насправді дуже хороші відносини. Можливо, вони стали дещо напруженими, тому що ми хотіли мати трохи того, що мають європейські країни. Знаєте, вони отримують свої гроші назад, даючи гроші. Ми не отримуємо гроші назад", - сказав Трамп. 

Він додав, що завтра, 28 лютого, він та Зеленський підпишуть угоду щодо українських рідкісноземельних металів, і це "чудова угода".

Нагадаємо, перед цим Трамп сказав, що "не може повірити, що назвав Зеленського диктатором".

Заяви Трампа про рейтинг Зеленського

Нагадаємо, напередодні Трамп заявив, що в Україні потрібно провести вибори, бо рейтинг довіри до Зеленського впав до 4%.

Станом на першу половину лютого 2025 року 57% українців довіряють президенту Володимиру Зеленському, не довіряють - 37%, йдеться в дослідженні КМІС.

Володимир Зеленський назвав дезінформацією заяви про 4% його рейтингу.

Раніше Президент США Дональд Трамп назвав українського лідера Володимира Зеленського "диктатором без виборів", бо він нібито переконав Америку "витратити на війну 350 млрд доларів".

Топ коментарі
+18
А с кем они у тебя не напряжённые?

Только с таким же дебилом, как и ты, с путлером вы кореша, но это тоже ненадолго, как только моча ударит вам в голову так и начнёте обливать друг друга дерьмом.
показати весь коментар
27.02.2025 21:35 Відповісти
+18
Трапм це хамло. З такими типами потрібний британський досвід спілкування з бидлом - крижана вічливість. Я не знаю жодної нації яка б вміла так як британці поставити хамло на місце засобами манер та вербального впливу. Зєлєнскій невихований, навіть "педагогічно занедбаний" тип. Навчити його правильному дипломатичному спілкуванню вже неможливо.
показати весь коментар
27.02.2025 21:40 Відповісти
+12
Двом клоунам немає місця на сцені
показати весь коментар
27.02.2025 21:42 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
А с кем они у тебя не напряжённые?

Только с таким же дебилом, как и ты, с путлером вы кореша, но это тоже ненадолго, как только моча ударит вам в голову так и начнёте обливать друг друга дерьмом.
показати весь коментар
27.02.2025 21:35 Відповісти
Добре коли в тебе вавка в голові на посаді президента сша,
показати весь коментар
27.02.2025 21:38 Відповісти
Трамп про стосунки із Зеленським: "Дещо напружені"

Тра покакати - попустить!
показати весь коментар
27.02.2025 21:37 Відповісти
Наверное не получается покакать - судорога ануса от личного Величия
показати весь коментар
27.02.2025 21:38 Відповісти
Ой, а хто ж це зробив?!..
показати весь коментар
27.02.2025 21:37 Відповісти
Пей ношпу, она расслабляет напряженные мышцы
показати весь коментар
27.02.2025 21:37 Відповісти
Ах га га гы напряжены
показати весь коментар
27.02.2025 21:37 Відповісти
Трамп зрозумів, що "парніша нє простой" - артіст!
показати весь коментар
27.02.2025 21:37 Відповісти
Простой але щось з нього можна вичавити покищо.
Подивимося, що буде, коли ЗЄ вже буде не потрібен Трампу.
показати весь коментар
27.02.2025 21:45 Відповісти
Так так, а ви хотіли шоб між двома найвеличнійшими лідерами всесвіту та навіть Мельмаку були б інши стосунки?
показати весь коментар
27.02.2025 21:39 Відповісти
З Мельмаком простіше було б. З'їли б потім гуртом їхнього кота та й все.
Але дуже не хочеться самому бути тим котом, якого звали Щасливець...
показати весь коментар
27.02.2025 21:58 Відповісти
Трапм це хамло. З такими типами потрібний британський досвід спілкування з бидлом - крижана вічливість. Я не знаю жодної нації яка б вміла так як британці поставити хамло на місце засобами манер та вербального впливу. Зєлєнскій невихований, навіть "педагогічно занедбаний" тип. Навчити його правильному дипломатичному спілкуванню вже неможливо.
показати весь коментар
27.02.2025 21:40 Відповісти
що є то є (про ввічливість), Але мене вона неймовірно дратує. Ти ніколи не знаєш, про що вони реально думають, що хочуть, чи відчувають.
А потім виходиш в центр міста ввечері пятницю/субботу чи неділю. Ні, краще не виходиш.
Бо я такого набачився від ввічливих, що такого в житті не бачив.
показати весь коментар
28.02.2025 00:29 Відповісти
Я британський гумор почав розуміти через три роки життя в Лондоні. Звикните. На шостому році вже почував себе нормально. Коли повернувся в Україну то досі не можу звикнути до масового пофігізму. ... От зараза" Тривога почалась. Зараз почне щось вибухать...
показати весь коментар
28.02.2025 00:39 Відповісти
нічого не звикну) я додому вертаюся. Дома значно краще. Якби не тривога...
показати весь коментар
28.02.2025 00:48 Відповісти
А я жалкую що повернувся. Вже б кредит виплатив, пенсію заробив нормальну і спав би ночами спокійно. Таких дегенератів як у нас при владі я ніде не зустрічав. Ми феномен в світі. У нас джерелом добробуту є не чесна праця, а влада. Емігрувати на старість остання справа. То ж якщо не старше 40 припиняйте будь яке спілкування з українцями і починайте вивчати середовище і поглиблено мову. Найліпше що є в Британії це "приватність" і повага до твого приватного життя. В Україні цього нема. Зовсім. З 2008 я взагалі живу тут у "внутрішній еміграції".
показати весь коментар
28.02.2025 01:02 Відповісти
це не моя країна, не мої люди, і не моє середовище. Кредитів в мене нема. Божеволіти від цього суспільства, яке витрачає 500 млн фунтів на гніздо чайки, чи закриває дорогу на 4 тижні, бо давлять жаб - це не для мене. Вже мовчу про "медицину" що доводить до сказу, продукти, що їсти не можна, клімат...
Хорошо там, где нас нет.
Аби тільки не війна...
показати весь коментар
28.02.2025 01:10 Відповісти
Медицини вже нема. "Доктор" Супрун остаточно знищила. Кажуть що зараз прогресує військова медицина, але що мені з цього? В Британії проблеми як у "ситих". У нас проблеми голодранців. Зараз остаточно встановлять неоколоніалізм. Війна теж не закінчиться, а будь яка "заморозка" буде тимчасовою. Іншими словами, в найближчі 40 років тут доведеться жити між війною і відбудовою. Тобто масова бідність і її супутники - злочинність і відсутність соціальних гарантій - гарантовані. І це я вам кажу як доктор соціального управління LSE. В ********** "бєспрэдєл", а у нас безправність...
показати весь коментар
28.02.2025 01:26 Відповісти
все у нас буде добре. Ось побачите.
показати весь коментар
28.02.2025 01:42 Відповісти
Як то кажуть "блажєн хто вірує". Я на жаль атеїст і покладаюсь виключно на емпіричні знання. Підстав для оптимізму дуже мало, а в чудеса я не вірю.
показати весь коментар
28.02.2025 01:54 Відповісти
100%.В британців є гарний досвід манер "вербального" впливу на США Це тоді коли вони взяли Вашингтон і зробили в Білому домі казарму і бордель,а потім спалили його коли відходили.
показати весь коментар
28.02.2025 01:38 Відповісти
Двом клоунам немає місця на сцені
показати весь коментар
27.02.2025 21:42 Відповісти
просто за одним клоуном самая мощная страна в мире, а за нашим только тупой пафос лупоглазого дурака
показати весь коментар
27.02.2025 21:48 Відповісти
ваш - *****
показати весь коментар
28.02.2025 00:18 Відповісти
"... зельоньій лабух на рояле нам сьіграет, єй маєстро, кольібельную давай...."(с)
показати весь коментар
27.02.2025 21:43 Відповісти
Зе на роялі зіграє і налагодить стосунки...
показати весь коментар
27.02.2025 21:44 Відповісти
Черная клавиша пианино шириной всего 9 мм. По ней только виртуоз и талант попадет, а уж сыграть....
показати весь коментар
27.02.2025 21:52 Відповісти
Завтра - "Не можу повірити , що я таке казав.."
показати весь коментар
27.02.2025 21:47 Відповісти
"Трамп про стосунки із Зеленським: "Дещо напружені".
Джерело напруження- два метри позаду,з яким той,як прийшов,так і піде з ним.
показати весь коментар
27.02.2025 22:00 Відповісти
Трамп же ж з "диктатором" розмовляє,звичайно напружені стосунки
показати весь коментар
27.02.2025 22:07 Відповісти
То іди просрись і попусти напруженість в штанах
показати весь коментар
27.02.2025 22:10 Відповісти
Знаєте, вони отримують свої гроші назад, даючи гроші. Ми не отримуємо гроші назад

Ну так не ЕС нас разоружала в 1994ом, и не она подписывалась в Будапешском.
Подписывалось США, раисей и Британией... дайте деду таблеток для улучшения памяти
показати весь коментар
27.02.2025 22:13 Відповісти
Трамп недавно назвал Зеленского диктатором, а когда сегодня на пресс - конференции его спросили об этом - Трамп ответил: "А когда я это говорил?" )
показати весь коментар
27.02.2025 22:21 Відповісти
відповідь була - я не вірю що я це казав
показати весь коментар
28.02.2025 00:17 Відповісти
цього мудакатрампа неможливо слухати. Бреше і раптово забуває.
показати весь коментар
27.02.2025 22:58 Відповісти
В Трампа з Віслюком нема того оргазму, як з ×уйлом.
показати весь коментар
28.02.2025 00:26 Відповісти
О, вже поважає... Це ще СЛОНЯРА наш не долетів. Долетить, руки йому цілувати буде
показати весь коментар
28.02.2025 01:29 Відповісти
чому ніхто не питає скільки коштувала ядерка,яку ******************* в нас віджав?
показати весь коментар
28.02.2025 01:55 Відповісти
Напружені??
Я знав що це руде - чмо ще до виборів🤦