9127 відвідувачів онлайн

Кім Чен Ин наказав підготувати ядерні сили КНДР до застосування, - Reuters

чен,кім,ин

Лідер Північної Кореї Кім Чен Ин проконтролював випробувальний запуск стратегічних крилатих ракет і віддав наказ про повну готовність ядерних сил до застосування. 

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Reuters.

За даними видання, випробування відбулося 26 лютого над водами біля західного узбережжя Корейського півострова. У КНДР заявили, що їхня мета - попередити "ворогів, які порушують безпеку" та продемонструвати готовність до застосування ядерних сил.

"Те, що гарантується потужною ударною здатністю, є найдосконалішим стримуванням і обороноздатністю. Відповідальна місія і обов'язок ядерних збройних сил КНДР - постійно захищати національний суверенітет і безпеку надійним ядерним щитом, підвищуючи боєготовність ядерних сил і повну готовність до їх застосування, - цитує Кіма Чен Ина агентство.

Як зазначається, влада Південної Кореї 28 лютого зафіксувала ознаки підготовки КНДР до запуску ракет та відстежувала кілька крилатих ракет.

Нагадаємо, у вересні Путін розширив список умов, за яких РФ може застосувати ядерну зброю.

Після диктатор Північної Кореї Кім Чен Ин заявив, що готовий і надалі підтримувати РФ в її війні проти України.

Топ коментарі
+23
Зараз Трамп йому декілька танкерів з безкоштовним пальним та караван суден з рисом піджене і конфлікт на деякий час вирішиться. Допоки не використають подароване. Потім знову. Так і живуть. Знайшли свою нішу у світовій економіці північні корейці - лякати світ та одержувати з цього прибуток.
показати весь коментар
28.02.2025 12:44 Відповісти
+12
І йому за це нічого не буде. Це ж не Україна з Будапештським папірцем, до якого скоро допишуть ще й надра.
показати весь коментар
28.02.2025 12:47 Відповісти
+11
Так, так!
Тобі вдалося звернути на себе увагу, вгодований школяр-дебіл!
показати весь коментар
28.02.2025 12:44 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
по Сахаліну?
показати весь коментар
28.02.2025 12:40 Відповісти
По Пекіну
показати весь коментар
28.02.2025 12:43 Відповісти
То друган. Пупса називав розумним хлопцем
показати весь коментар
28.02.2025 12:58 Відповісти
От чем-ин дебіл! Нема щоб краще мільярд дерев висадити!
показати весь коментар
28.02.2025 14:26 Відповісти
Наюха йому дерева? Ними свій піпл не нагодуєш. А от ядерку в океан запустить дивись Тампон і рису з китайозями підкинуть, щоб піпл з голоду не підпухав. Розумний же хлопець....
показати весь коментар
28.02.2025 14:33 Відповісти
По Вашингтону?
показати весь коментар
28.02.2025 12:41 Відповісти
Туди не долетить.
показати весь коментар
28.02.2025 12:46 Відповісти
показати весь коментар
28.02.2025 13:05 Відповісти
ще один хороший парень друг рудого дурка .
показати весь коментар
28.02.2025 15:01 Відповісти
По тампону пулять зібрався?)
показати весь коментар
28.02.2025 12:42 Відповісти
Мініпупс у ху...ла перейняв звичку лякати світ ядеркою. Не йметьця довбо...обам! 🤬
показати весь коментар
28.02.2025 12:43 Відповісти
Він це робив ще тоді коли ***** весь світ вважав адекватним лібералом.
показати весь коментар
28.02.2025 12:48 Відповісти
***** ще було в ФСБ коли кім ир сен, а потім кім чен ир, лякали світ ядерною зброєю
тож, ИН взяв звичку від тата з дідом. а ***** просто "друг" цих уйобків
показати весь коментар
28.02.2025 12:51 Відповісти
У діда ядерної зброї якраз не було.
показати весь коментар
28.02.2025 13:10 Відповісти
за те були гарантії від ссср!
показати весь коментар
28.02.2025 13:22 Відповісти
Так, так!
Тобі вдалося звернути на себе увагу, вгодований школяр-дебіл!
показати весь коментар
28.02.2025 12:44 Відповісти
Зараз Трамп йому декілька танкерів з безкоштовним пальним та караван суден з рисом піджене і конфлікт на деякий час вирішиться. Допоки не використають подароване. Потім знову. Так і живуть. Знайшли свою нішу у світовій економіці північні корейці - лякати світ та одержувати з цього прибуток.
показати весь коментар
28.02.2025 12:44 Відповісти
І про копалини домовляться...
показати весь коментар
28.02.2025 12:56 Відповісти
Їх би розбомбили,якби там нафта була.А так вони потрібні,щоб тримати в тонусі себе.В Південній Кореї базуються війська США І В Японії також.Це для них постійні навчання і оновлення техніки.
показати весь коментар
28.02.2025 13:23 Відповісти
Ещё один поця узкоглазая... диабетическая там сахар давно ввел весь мосх работают одни шариковские рефлексы...
показати весь коментар
28.02.2025 12:46 Відповісти
І йому за це нічого не буде. Це ж не Україна з Будапештським папірцем, до якого скоро допишуть ще й надра.
показати весь коментар
28.02.2025 12:47 Відповісти
Та то кацапи готуються до наступного етапу перемовин з тампаксом ...
показати весь коментар
28.02.2025 12:48 Відповісти
жрать хотят....
показати весь коментар
28.02.2025 12:48 Відповісти
Поки шольци і байдени "нє ескаліровалі" і "нє нагнєталі", *********, в обмін на зброю і солдат, передала Півн.Кореї технології, які покращили точність північно-корейських ракет.

"США завжди зроблять правильно, але після того, як перепробують всі неправильні а
варіанти" (с)...
показати весь коментар
28.02.2025 12:49 Відповісти
Ядерним ракетам точність по барабану.
показати весь коментар
28.02.2025 13:11 Відповісти
Еще одно ядерное дрочилово.
показати весь коментар
28.02.2025 12:49 Відповісти
попередити "ворогів, які порушують безпеку"
Ви тим "ворогам" в прутень не вперлись.
Сидіть, жеріть траву і не висовуйте ядєрную головку. Всім пофіг.
показати весь коментар
28.02.2025 12:49 Відповісти
Дурнии дурнии а замісь шоб шмальнути по Китаю в морі рибу глушить
показати весь коментар
28.02.2025 12:49 Відповісти
Китай може у відповідь шмальнути. Причому у Китаю їх набагато більше. А потім може щей повністю кисень перекрити.
показати весь коментар
28.02.2025 12:52 Відповісти
Так - значить пупс не зовсім відморожении
показати весь коментар
28.02.2025 12:56 Відповісти
Гроші скінчилися мабуть.
показати весь коментар
28.02.2025 12:50 Відповісти
Жратва кончилась
показати весь коментар
28.02.2025 13:00 Відповісти
Казали вчора по тєліку що їхні хакери вкрали 1,5 мільярда в крипті.
Страшить щоб не заставили віддати.
показати весь коментар
28.02.2025 13:00 Відповісти
І я кий висновок? Ну... хіба що прийти на Байкове і висцятись на могилу комуніста Кравчука. Дочекатись смерті Кучим і зробити теж саме...
показати весь коментар
28.02.2025 13:02 Відповісти
Йому треба запропонувати підписати будопєшскій меморандум.
показати весь коментар
28.02.2025 13:02 Відповісти
КОН ЧЕН ИЙ колись дограється, що перетвориться на "радіоактивний попіл"!!!
показати весь коментар
28.02.2025 13:05 Відповісти
Тогда весь мир таким станет. Он всё правильно сказал - ядерка является лучшей гарантией защиты... а не бумажки.
рашка и ко это прекрасно понимают, вот и васькаются друг с другом. И хрен их кто-то тронет.
В худшем случае, во избегании третьей мировой, все стороны запрутся в своих домиках и будут сидеть тихо, каждый на своей земле со своими оставшимися ресурсами, и сопать свою земельку.
А у кого ЯО нету, быстренько будут схапаны для расширения своих "домиков". Вот и всё.

Готов поспорить (уверен на 80%), что любой нынешний последующий мировой конфликт закончится первой выпущенной ядеркой, после которой все, кто хотят продолжать играть в гольф, грабить корованы, и страдать фигнёй, просто замолчат ради своего будущего. Конфликт будет исчерпан и наступит пороховая тишина. А 20% остаётся за ядерной третьей мировой.
показати весь коментар
28.02.2025 13:46 Відповісти
В Білий дім прийшов "свой чілавєк" завдяки американським довбо.*****, тепер терористам можна гулять.
показати весь коментар
28.02.2025 13:15 Відповісти
показати весь коментар
28.02.2025 13:18 Відповісти
що гарантується потужною ударною здатністю, є найдосконалішим стримуванням і обороноздатністю

Вот эти слова, да нашим политикам в харю, как молитву перед сном
показати весь коментар
28.02.2025 13:41 Відповісти
О, то це ж кращий друг Трампа...
показати весь коментар
28.02.2025 13:52 Відповісти
Та треба запропонувати їм щось на зразок будапештського меморандуму, та угоду про здачу своїх корисних копалин Трампу за те, що США брали колись участь у корейській війні і трохи потратили кошти і головне ніяких обіцянок безпеки. От хіба це не супер угода від якої просто неможливо відмовитись?
показати весь коментар
28.02.2025 14:02 Відповісти
...відать їсти захотіли,це таке у них буває неоднаразово."ДАЙТЕ ПОЖРАТЬ,А ТО БУДЕМ БОМБИТЬ!"-,це така гра,бо всі гроші пішли на сілітру,а сілітру їсти не будеш..
показати весь коментар
28.02.2025 15:44 Відповісти
гребанный ТУШКАНЧИК имеет три ядерные бомбы и его обходит стороной Америка , а где бы были ВСЕ , если бы Украина оставила свой третий арсенал в мире ???!!!(((( а теперь умываемся КРОВЬЮ !!! человечество не заценила нашу порядочность , потому что оно НИКЧЕМНО !!!(((
показати весь коментар
28.02.2025 16:26 Відповісти
Там Настрадамус казав: " ПОТ ТОП покотиться далеко, поглинаючи великі та малі держави...". - РИЛА РАШЕННО будуть ПЕРЕКРАШЕНО, Анди ждуть довбо..ів, до початку вже зосталось аж десять місяців. Коли це випливе весь світ почне хреститись, і найбільше ті, що сповідували "Мужик не перехрестеться, доки грім не гряне". Коли "грянув" то вже пізно, тож хай зади миють, для "введення".
показати весь коментар
28.02.2025 16:35 Відповісти
Була би ЯЗ України і був би в країні зараз спокій. Всі сумніви чи існували колись такі українці і хто вони такі, Путін вирішував би виключно на засіданнях ПАРЕ і ООН, а так маємо що маємо. Слабких не *******.
показати весь коментар
28.02.2025 16:44 Відповісти
Ин без згоди свого дружбана пу не брязнув би таке