Путін розширив список умов, за яких РФ може застосувати ядерну зброю
Кремлівський диктатор Володимир Путін провів засідання постійної наради Ради Безпеки з ядерного стримування.
Як інформує Цензор.НЕТ, про це пише російське видання РИА Новости.
Путін розширив умови, за яких росіяни зможуть використати ядерне озброєння, зокрема:
- Росія залишає за собою право застосувати ядерну зброю в разі агресії проти Росії та Білорусії як учасника Союзної держави
- Росія може розглянути питання застосування ядерної зброї вже після достовірних даних про масований старт ракет і БПЛА під час перетину кордону
- Агресію з боку неядерної держави за участю ядерної пропонується розглядати як їхній спільний напад на Росію
- Росія залишає за собою право застосувати ядерну зброю в разі агресії, зокрема якщо противник, використовуючи звичайну зброю, створює критичну загрозу
Крім того, Путін заявив, що в проєкті основ держполітики Росії в галузі ядерного стримування розширено категорію країн і військових союзів, доповнено перелік військових загроз.
За його словами, спеціалісти за останній рік провели глибокий аналіз, оцінили необхідність коригування підходів до можливого використання ядерних сил.
Також господар Кремля вважає, що уточнения засад держполітики Росії в галузі ядерного стримування є вивіреними і відповідними військовим загрозам і ризикам, а ядерна тріада залишається найважливішою гарантією забезпечення безпеки держави і громадян.

Вчерашний день в ООН - это был прямо день открытых дверей в клинике для импотентов. Там прошло заседание по теме военной агрессии России против Украины. И практически все резко осудили Путина. Глава Госдепа США резко осудил Путина. Глава МИД Польши резко осудил Путина. Глава МИД Германии резко осудила Путина. Глава МИД Великобритании не просто резко осудил Путина. Он даже сказал, что мы, Запад, всё про твои, Путин, дела знаем. Всё знаем про твои военные преступления, про репрессии внутри России, про подрывную работу в странах Запада. Так прямо и сказал. Вообще не побоялся. Посмотрите видео, посмотрите, как решительно глава МИД Британии глядит в камеру, сколько стали в его голосе. И? И что дальше-то? Всё знаете - и? Я представляю себе городок. Дом в городке, в котором живёт мирная семья. И в этот дом вломился маньяк-убийца. И теперь из дома несутся крики и плач детей. А перед домом собрались все полицейские городка. Собрались, стоят и решительно так кричат: - Мы знаем, что ты там творишь! - Мы знаем, кто ты такой! - Мы знаем о твоих прошлых преступлениях! - Мы знаем, что и у себя дома ты насильничаешь! Кричат решительно, но с места не двигаются. И тут из дома выбегает подросток. Бросается к полицейским и просит помочь, просит войти в дом и грохнуть маньяка. - Нет-нет - отвечают полицейские - это же эскалация. Тогда подросток просит дать ему пистолет, он справится сам. - Нет-нет - отвечают полицейские - это же эскалация. Потом полицейские, посовещавшись, выдают подростку бумагу с адресованным маньяку предупреждением о недопустимости его действий, и просят эту бумагу маньяку передать. После этого полицейские с чувством выполненного долга расходятся.
***** Україну перемогти не може, то я трясе тепер ядрьоною дубиною! Лошара!