Пропоную завдати "ніжного" ядерного удару по Україні: Російський фізик написав листа Путіну. ВIДЕО
Професор Пермського держуніверситету, фізик Анатолій Волинцев написав листа російському диктатору Володимиру Путіну, запропонувавши завдати ядерного удару по території України.
Як передає Цензор.НЕТ, про це пишуть російські ЗМІ.
"Я пропоную і президенту, і нашій російській спільноті розглянути можливість та доцільність застосування ядерної зброї під час спеціальної військової операції. Для того, щоб швидше і коректніше досягти всіх цілей. Річ у тім, що СВО триває вже два з половиною роки, і ситуація на фронті стала такою в'язкою і тягучою. Тобто якихось великих проривних бойових дій немає. Бойові дії здійснюються, як правило, шляхом коротких вилазок із нашого боку та контратак з українського боку. Зараз перевага, звичайно, на нашому боці, але просуваємось ми досить повільно. І у народу виникає запитання: а коли ми все-таки закінчимо і досягнемо того, чого хотіли?" - сказав він.
Також, за словами Волинцева, треба вдарити не ядерною зброєю по інфраструктурі НАТО.
"Потрібно знайти таких посередників, які могли б зробити це за допомогою нашої зброї", - додав він.
Професор пропонує перш за все знищити Бескидський тунель, розміщений в Українських Карпатах.
"Я пропоную такий акуратний, я сказав би — ніжний ядерний удар. Не по промисловій, не житловій інфраструктурі, з мінімальними людськими жертвами. Для того, щоб перекрити основні шляхи постачання", - пояснив він.
Таким "ніжним" ядерним ударом, на думку Волинцева, РФ врятує населення у Бєлгородській та інших областях.
контора називалась Інстітут міжнародної єкономіки, ну таке собі, п'ять корпусів - шість тисяч студентів
контора проводил апгрейд, тому я ходил по всієї професурі та методістам, переставлял їм віндузню, їхній софт
та мав можливість поспілкувати з кожним професором віч-на-віч, може приблизно біля часу, пока їм ставив софт, вислуховував всякі їх побажання про налаштування
так, от - це був самий початок війни 08.08.08
тож я акуратно ставив кожному питання, а що вони думать про те, що зараз трапиться у Росії з Грузією
СОТНІ людей, винятку просто не було жодного - всі як один казали мені одну фразу - Грузію треба знищити під ноль, точковия ядерним ударом, ніхто не сказав іншої якоїсь точки зору, ну типа грузини не винні, або хоч щось інше
це було не бидло за пивним ларьком, то були вчені з багатьмами науковими роботами, у багатьох стояли всякі кубки та грамоти різних міжнародних конферецій
люди які вчать молодь
от тоді я зрозумів наскільки ми з росіянами різні, зрозумів що то не люді, вони лише зовні подібні до людей, їдять через ту саму дірку, що й люди, серуть через ту ж саму дірку, що й Homo sapience
але це не справжні люди, це якийсь спеціфічний разновид людей - вони від повноцінних людей відрізняються більші ніж мавпи від людей
до речі це моє опитування їхньої "єліти" й навело мене на думку, щоб більше ніколи не повертатися до работи у Росії
на щастя мені - власник цієї контори програв її в секу ментам путінським, володів цьєю конторою секретар бауманьського райкома КПСС, дружок Ельцина
мусора принудили його зіграти в секу, це типа як в очко, але граєшь на все що маєшь
він програв цей інстутут, ну а мусора були такі тупі, що просто розвалили цей дебільний інстітут швидко, майже за півроку
ну а я зрозумів - що росіяне - не люди, окремий, дуже спецефічний разновид людей, окрема тупікова гілка цівілізації