Україну треба перетворити на "сталевого дикобраза" та поставити в позицію сили, - фон дер Ляєн

Після саміту лідерів Європи в Лондоні президентка Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн закликала надати Україні засоби захисту, щоб поставити її в позицію сили.
Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на "Європейську правду".
"Ми повинні поставити Україну в позицію сили, щоб вона мала засоби для зміцнення та захисту себе. Це фактично перетворення України на сталевого дикобраза, який не перетравлюється потенційними загарбниками. Тому у центрі уваги не лише військове постачання, а й, наприклад, забезпечення безпеки енергетичної системи та забезпечення того, щоб з часом Україна стала сильною та стійкою", - наголосила фон дер Ляєн.
Крім того, на саміті обговорювалась нагальна потреба у переозброєні європейських армій.
"Ми справді повинні зробити значні кроки. Зараз надзвичайно важливо збільшити інвестиції в оборону на тривалий період часу. Це необхідно для безпеки Європейського союзу. І нам потрібно (...) готуватися до найгіршого", - заявила вона.
Саміт з питань безпеки у Лондоні 2 березня
Сьогодні, 2 березня 2025 року, прем'єр-міністр Великої Британії Кір Стармер прийме в Лондоні президента Володимира Зеленського та понад 10 інших європейських лідерів. Вони обговорюватимуть гарантії безпеки, які Європа може запропонувати Києву в разі припинення вогню із РФ.
Нагадаємо, країни Балтії не були запрошені на сьогоднішній саміт у центрі Лондона, і, як кажуть, "дуже незадоволені" цим рішенням.
а прокурор живе в квартирі від держави та отримує 710000 грн на місяць
як людина як я, з хворобами, та інвалідністтю стане залізним дикобразом
коли молоді, здорові хлопці з тцк, запрошують до себе кожні 2-3 місяця, з надією в очах що я за них піду воювати.
іпри тому що моє найближче оточення, батьки моїх онуків та донька, четверо, всі УБД, хто ще воює, хто зараз, тимчасово не воює, а тцк кажуть, а родини ваших дітей вам хто???
а по місту вільно їздять тисячі молодих. здорових, яких не призивають
і цю всю ***** зробив зе!!!
як Українці стануть дикобразами, якщо вони вже раби зебанди???