9031 відвідувач онлайн

Уряд Угорщини підтримує рішення США призупинити військову допомогу Україні

Угорщина про призупинення допомоги США Україні

Уряд Угорщини підтримує рішення США щодо призупинення військової допомоги Україні.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на The Guardian.

Так, речник уряду Угорщини сказав, що позиція Будапешту збігається з думкою адміністрації Трампа.

"Замість продовження постачань зброї та війни необхідно якнайшвидше припинити вогонь і розпочати мирні переговори", - зазначив він.

Призупинення допомоги США

Зранку 4 березня стало відомом, що президент США Дональд Трамп розпорядився поставити на паузу всю американську військову допомогу Україні, аби змусити Київ продемонструвати "добросовісну відданість" миру.

Один з американських чиновників у коментарі CNN зазначив, що наслідки призупинення наданні військової допомоги з боку США Україна відчує через деякий час. Можливо, кілька днів або тижнів. Проте як тільки запаси зброї та озброєння почнуть вичерпуватися, на країну чекатимуть серйозні наслідки.

Як повідомив журналіст Остап Яриш, рішення США призупинити допомогу Україні перш за все вплине на поставку ракет до ППО та боєприпасів до HIMARS та артилерії.

Міністр закордонних справ Естонії Маргус Цахкна наголосив, що рішення США тимчасово призупинити військову допомогу Україні означає, що Європа повинна допомагати Україні більше і швидше, ніж раніше, щоб заповнити цю прогалину.

У матеріалі The Economist йдеться, що рішення США про призупинення допомоги Україні призведе до більшої кількості втрат та руйнувань. Критичними елементами, пише видання, є зброя, її ремонт, ракети до ППО, система Starlink та, ймовірно, найважливіше, обмін розвідданими.

Головний радник президента Литви Гітанаса Науседи з питань національної безпеки Марюс Чеснулевічюс заявив, що рішення Вашингтона призупинити військову допомогу Україні не стало сюрпризом. Проте Європа готує відповідь.

Згодом видання The Economist написало, що наразі офіційного наказу Дональда Трампа щодо призупинення військової допомоги Україні немає.

Топ коментарі
+13
У кого б були сумніви!
показати весь коментар
04.03.2025 15:09 Відповісти
+12
Та ще пак! ***** дроче та кінчає. ***** ж скоро транш зашле на карточку.
показати весь коментар
04.03.2025 15:09 Відповісти
+10
Та пропадіть ви пропадом,підари.
показати весь коментар
04.03.2025 15:09 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Та ще пак! ***** дроче та кінчає. ***** ж скоро транш зашле на карточку.
показати весь коментар
04.03.2025 15:09 Відповісти
- Акела промахнулся!, кричал шакал, Волк промахнулся! і ми уйдем на север...
показати весь коментар
04.03.2025 16:07 Відповісти
Все они дети дьявола продав ему душу за пару золотых
показати весь коментар
04.03.2025 16:33 Відповісти
Воно просто марить Закарпаттям...
показати весь коментар
04.03.2025 17:31 Відповісти
У кого б були сумніви!
показати весь коментар
04.03.2025 15:09 Відповісти
****** як завжди підгавкують
показати весь коментар
04.03.2025 15:09 Відповісти
Та пропадіть ви пропадом,підари.
показати весь коментар
04.03.2025 15:09 Відповісти
****** розговорилися не на жарт...
показати весь коментар
04.03.2025 15:10 Відповісти
он французи вже говорять шо це вутка випущена рудим шоб подивитись на реакцію американців ,рішення ще не було

Шмигаль це підтверджує
показати весь коментар
04.03.2025 15:11 Відповісти
Угу.
«Звіти з кордону підверджують припинення допомоги».
Туск.
показати весь коментар
04.03.2025 15:15 Відповісти
туск панікор
показати весь коментар
04.03.2025 15:18 Відповісти
Шакали
показати весь коментар
04.03.2025 15:11 Відповісти
Жаба мадярська заглотнула на повну.
показати весь коментар
04.03.2025 15:11 Відповісти
Коли поліція та СБУ проведуть рейд по Закарпатью та депортуют МУДЬЯр з паспортом вЯлікай МУДЬЯрії з позбавленням громадянства України? МУДЬЯрія в відкриту як і США встали на бік Парашной *********.
показати весь коментар
04.03.2025 15:11 Відповісти
В Українській конституції єдине громадянство ніхто ще не відмінив. Отже нехай визначаються хто вони українці чи угорці та відмовляються від одного з паспортів. А далі у випадку отримання статусу іноземця вмикатиметься 90-денний лічильник перебування в країні, а щоб його подовжити нехай спробують отримати дозвіл на проживання (а ні, то примусова депортація з забороною повернення років так на п'ять).
показати весь коментар
04.03.2025 16:10 Відповісти
Вони визначились коли свідомо та НЕЗАКОНО взяли другий паспорт вЯликАй смердящей на всю Європу МУДЬЯрії.
показати весь коментар
04.03.2025 16:19 Відповісти
ідіоти
показати весь коментар
04.03.2025 15:12 Відповісти
🤯У США студентів «закриватимуть» в тюрму за протести (!) - заявив Трамп, який аж ні разу не диктатор
показати весь коментар
04.03.2025 15:13 Відповісти
Може хоч зараз транзит нафтоньки до уйопщини теж призупиниться, паралельно? Хоча що це я, зегниди і щоб без бізнесу на крові...й
показати весь коментар
04.03.2025 15:14 Відповісти
Чому наш уряд не підтримує зупинку нафти до Угорщини?
показати весь коментар
04.03.2025 15:14 Відповісти
відкати отриують шмигаль, єрмак, зеленський.
показати весь коментар
04.03.2025 15:17 Відповісти
В Європі нема гірше народа, ніж мудяри.
показати весь коментар
04.03.2025 15:14 Відповісти
"****** всіх країн єднайтесь!"
показати весь коментар
04.03.2025 15:16 Відповісти
Як же воно встигає бути холуєм двох хазяїв!
показати весь коментар
04.03.2025 15:17 Відповісти
Цей ****** навіть не спльовує, все від рудого ковтає...
показати весь коментар
04.03.2025 15:18 Відповісти
А руда псина-від ху#ла.
показати весь коментар
04.03.2025 15:20 Відповісти
мудаки
показати весь коментар
04.03.2025 15:19 Відповісти
Ждемо заяву від пана Фіцо
показати весь коментар
04.03.2025 15:21 Відповісти
Ах ты ж ****. Кто то знает хорошую колдунью, ведьму ? Хочу на него порчу заказать. Ну или что бы хотя бы мухоморами порос.
показати весь коментар
04.03.2025 15:27 Відповісти
51-й штат...
показати весь коментар
04.03.2025 15:31 Відповісти
Ха, так скоро буде венгєска народна рєспубліка і буде янош кадар
показати весь коментар
04.03.2025 15:32 Відповісти
угорськи свинособаки..
показати весь коментар
04.03.2025 15:34 Відповісти
Угорщина все антиукраїнське підтримує!
показати весь коментар
04.03.2025 15:42 Відповісти
Тоді навіщо Угорщині НАТО? Адже військова підтримка це зло, за версією орбана?
показати весь коментар
04.03.2025 15:45 Відповісти
Ласковое дитя - двум папкам сосет.
показати весь коментар
04.03.2025 15:45 Відповісти
А не став вже час перекрити цим ворогам нафтопровід Дружба.
показати весь коментар
04.03.2025 15:46 Відповісти
Ось так новина!
показати весь коментар
04.03.2025 15:48 Відповісти
Перекрийте вже цьому падлу нафтопровід. Це якийсь сюрр, воно нам гадить а ми на ньго і на ***** працюємо
показати весь коментар
04.03.2025 15:50 Відповісти
Тим більше нема зброї- немає можливості захищати нафтопровід. Хай з ****** їде на переговори щоб не бомбив Україну
показати весь коментар
04.03.2025 15:52 Відповісти
Мадяри не сповна розуму кому тільки не прислужували і австрії і німцям і совєтам а зараз як плазуни і путаніну лизнуть і у трампа соснуть
показати весь коментар
04.03.2025 15:58 Відповісти
Був би зараз на чолі США Рейган, чи навіть Ніксон, проросійських ані Орбана, ані Фіцо вже б не було при владі (а можливо, і взагалі на білому світі)...
показати весь коментар
04.03.2025 16:03 Відповісти
БОЖЕ ЯКЕ КОНЧЕНЕ БИДЛО ВІН ЩО ДУМАЕ ЩО ВІН ВІЧНИЙ !!! ОРБАН ПІДЕР КОНЧЕНИЙ !
показати весь коментар
04.03.2025 16:09 Відповісти
А що їм ще робити. Вони разом з США зараз керуються з одного кремлівського штабу.
показати весь коментар
04.03.2025 16:10 Відповісти
США може і керується, а нього просто використують як туалетний папір, а потім викинуть. Один сморід залишиться
показати весь коментар
04.03.2025 16:33 Відповісти
ВЖЕ ПОРА НАДАТИ СЛОВО БУДАНОВУ !!!!
показати весь коментар
04.03.2025 16:11 Відповісти
Уряд підлабузників підтримав....!!!
показати весь коментар
04.03.2025 16:14 Відповісти
Шавка ху...ла щось варнякає, напевно він йому ще платить, хоча окрім особистої ганьби нічого не представляє, я не говорю про нас, тут все ясно, але і Євросоюз вже не знає як від цього опущеного позбавитися