9717 відвідувачів онлайн

Зупинка постачання військової допомоги США Україні – "тимчасова пауза", - спікер Джонсон

Спікер Палати представників Конгресу США Майк Джонсон

Спікер Палати представників Конгресу США Майк Джонсон заявив, що зупинення постачання військової допомоги Україні є "тимчасовою паузою".

Про це він сказав на пресконференції республіканців, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Суспільне. 

"Це тимчасова пауза для перегляду підходу. Мене надихає те, що президент Зеленський висловив готовність укласти угоду. Він повинен виправити ситуацію після подій минулого тижня в Овальному кабінеті. Якщо це станеться, це буде вигідно всім, включно з українським народом", - сказав спікер.

Джонсон також зазначив, що Київ та Вашингтон мають підписати угоду про мінерали, а український президент Зеленський має "виправити те, що сталося минулого тижня".

"Я вважаю, що це найкраща угода, яка може бути запропонована, і це допоможе українському народу", - заявив Джонсон.

Призупинення допомоги США

Зранку 4 березня стало відомом, що президент США Дональд Трамп розпорядився поставити на паузу всю американську військову допомогу Україні, аби змусити Київ продемонструвати "добросовісну відданість" миру.

Один з американських чиновників у коментарі CNN зазначив, що наслідки призупинення наданні військової допомоги з боку США Україна відчує через деякий час. Можливо, кілька днів або тижнів. Проте як тільки запаси зброї та озброєння почнуть вичерпуватися, на країну чекатимуть серйозні наслідки.

Як повідомив журналіст Остап Яриш, рішення США призупинити допомогу Україні перш за все вплине на поставку ракет до ППО та боєприпасів до HIMARS та артилерії.

Міністр закордонних справ Естонії Маргус Цахкна наголосив, що рішення США тимчасово призупинити військову допомогу Україні означає, що Європа повинна допомагати Україні більше і швидше, ніж раніше, щоб заповнити цю прогалину.

У матеріалі The Economist йдеться, що рішення США про призупинення допомоги Україні призведе до більшої кількості втрат та руйнувань. Критичними елементами, пише видання, є зброя, її ремонт, ракети до ППО, система Starlink та, ймовірно, найважливіше, обмін розвідданими.

Головний радник президента Литви Гітанаса Науседи з питань національної безпеки Марюс Чеснулевічюс заявив, що рішення Вашингтона призупинити військову допомогу Україні не стало сюрпризом. Проте Європа готує відповідь.

Згодом видання The Economist написало, що наразі офіційного наказу Дональда Трампа щодо призупинення військової допомоги Україні немає.

Топ коментарі
+11
Ще одна гнида ,саме на твоїй совісті загибиль українців ,саме ти 6 місяців не ставив на голосування закон про допомогу Україні адже ти слухав рудого жлоба.
показати весь коментар
04.03.2025 18:37
+8
Хочеться вірити, що подальші українські політики це пам'ятатимуть, і будуть часто і вдало використовувати практику "тимчасових призупинок" різних угод з США.
показати весь коментар
04.03.2025 18:27
+7
За що? Треба було раком стати перед рудим імператором всесвіту?
показати весь коментар
04.03.2025 18:31
Коментувати
Сортувати:
пока зелебоба не вибачиться
показати весь коментар
04.03.2025 18:25 Відповісти
За що? Треба було раком стати перед рудим імператором всесвіту?
показати весь коментар
04.03.2025 18:31 Відповісти
Дуже багато стоїть на кону.Якщо б моїй родині погрожував ман"як з вимогою до мене вибачитись невідомо за що,я б так і зробив.Люди мене б зрозуміли.
показати весь коментар
04.03.2025 18:49 Відповісти
"якщо вам погрожують вимогами вибачень або війни, то ви після вибачень все одно отримаєте війну"

У.Черчиль.

.
показати весь коментар
04.03.2025 19:07 Відповісти
Трохи не по темі,війною нам Трамп не погрожує.
показати весь коментар
04.03.2025 19:27 Відповісти
Не набридло порівнювати другу світову війну і теперішню? Там були союзники які реально допомагали. В нашому випадку просто підкидують.
показати весь коментар
04.03.2025 19:28 Відповісти
Всі фахівці з комунікації і навіть штучний інтелект дійшли висновку що винні в провалі зустрічі Трамп і Венс, а сама зустріч розігрувалась як підстава зє. Тому вибачатися мають вони. Сподіваюсь що зє це розуміє і не побіжить як ***** лизати пяти долбойобам. Щойно він таке зробить то знов перейде в стан "опущєних" і непотрібних...
показати весь коментар
04.03.2025 18:34 Відповісти
наверное дешевле Вове поехать на похороны...и поссать на их могилки.. кстати собираются вечером весь шабаш демонов Тампона и он сам и вице ********* и прочая шобла...
показати весь коментар
04.03.2025 18:25 Відповісти
показати весь коментар
04.03.2025 18:25 Відповісти
наступної поїздки лідор виконає таке на п'яніні перед трампом і венсом
показати весь коментар
04.03.2025 19:49 Відповісти
Виступи керівниці ЦРУ в США та розширено в Х - це просто ульот суміші від пропогдонії Кремля .Передам своїми словами коротко але близького змісту.
Зеленський -диктатор, котрий знищує ЗМІ, опозицію та ПРАВОСЛАНІ ЦЕРКВИ в Україні.

АСЧУЩАЄТЄ МОСЧЬ АТАКІ?
показати весь коментар
04.03.2025 18:26 Відповісти
Журналісти ЩЕ З МЕДІА , не вибитими , з пулу Дона, закликаютьТрампа повернути РАШУ ТУДЕЙ та інші росзмі.

А загальна тенденція- знищити медіа окрім Х
показати весь коментар
04.03.2025 18:30 Відповісти
Про церкви то це вони вже ********.
показати весь коментар
04.03.2025 18:32 Відповісти
а про опозицію - це про медведчука ...
показати весь коментар
04.03.2025 20:28 Відповісти
А що там з ведмедчуком? Вмер?
показати весь коментар
07.03.2025 08:53 Відповісти
Так може не варту було санкції проти Пороха вводити - був би список бодай коротшим і без раціонального зерна, що робить з просто вкиду - гарну пропаганду
показати весь коментар
04.03.2025 18:33 Відповісти
Але довіра до США, буде не тимчасовою......
показати весь коментар
04.03.2025 18:26 Відповісти
Але недовіра........
показати весь коментар
04.03.2025 18:27 Відповісти
осадок точно залишиться
показати весь коментар
04.03.2025 18:30 Відповісти
Схиляють ЕрЗе до капітуляції.
показати весь коментар
04.03.2025 18:27 Відповісти
Ну так , якщо в Зе-шапіто тіки нездари , що не вміють в дипломатію то підсумок закономірний
показати весь коментар
04.03.2025 18:34 Відповісти
А якщо направити цю допомогу кацапам - можливість миру капітуляції ще більше.
показати весь коментар
04.03.2025 18:36 Відповісти
Хочеться вірити, що подальші українські політики це пам'ятатимуть, і будуть часто і вдало використовувати практику "тимчасових призупинок" різних угод з США.
показати весь коментар
04.03.2025 18:27 Відповісти
Саме так! І економіка США без України відразу загнеться і штати розваляться.
показати весь коментар
04.03.2025 18:32 Відповісти
Більш за все співпраця з Байденом так вплинула ..Але якщо він відходчивий і Зеленський прилетить з дружиною (в костюмі) то можливо його попустить ...
показати весь коментар
04.03.2025 18:28 Відповісти
Ти вже раз організував "тимчасову паузу" - на пів - року
показати весь коментар
04.03.2025 18:29 Відповісти
Там схоже менопауза.
показати весь коментар
04.03.2025 18:48 Відповісти
Не треба рятувати "морду ліца" Трампа. Хай трохи покерує Америкою з підмоченою репутацією "міротворца". Ото паржьом! Початок "керівництва" 5 березня о 5 ранку за Києвом.
показати весь коментар
04.03.2025 18:29 Відповісти
Агент КДБ Краснов(Трамп) вже мабуть герой Росії
показати весь коментар
04.03.2025 18:29 Відповісти
Пика у Джонсона дуже єхидна.
показати весь коментар
04.03.2025 18:30 Відповісти
зупинення постачання військової допомоги Україні є "тимчасовою паузою"

А тим часом перегляньте рекламу про неоднаково корисні йогурти.
показати весь коментар
04.03.2025 18:31 Відповісти
Ця тимчасова пауза вже була раніше і саме Джонс не ставив на голосування допомогу, з подачі Доні і коштувала ця пауза дуже дорого Україні.
показати весь коментар
04.03.2025 18:37 Відповісти
Ще одна гнида ,саме на твоїй совісті загибиль українців ,саме ти 6 місяців не ставив на голосування закон про допомогу Україні адже ти слухав рудого жлоба.
показати весь коментар
04.03.2025 18:37 Відповісти
Шантажисти
показати весь коментар
04.03.2025 18:37 Відповісти
Джонсон спец по паузам. Бажаю тобі, щоб до тебе в дім прийшли бандити, почали всю сім'ю гвалтувати та мучити, а поліція не їде, бо в них пауза на вечерю.
показати весь коментар
04.03.2025 18:40 Відповісти
Так,звичайно,все тимчасово.
Було повідомлення,що днями раша планує здійснити масовану атаку п'ятистами дронами плюс до сотні ракет.Як вчасно гамерика припинила допомогу...
показати весь коментар
04.03.2025 18:41 Відповісти
Не брешить. Було повідомлення, що росія нарощує виробництво шахедів і можливо зможе застосовувати до 500 БПЛА. Не перекручуйте.
показати весь коментар
04.03.2025 19:05 Відповісти
Коли прикриваються фразами»в інтересах народу, гине багато людей, війну треба швидко закінчувати»- стріляй.
показати весь коментар
04.03.2025 18:52 Відповісти
Після того, що Європа сказала, що буде нас підтримувати і намагатись замінити США у постачанні зброї, дивна трансформація відбулась з Джонсом та Венсом.
показати весь коментар
04.03.2025 19:03 Відповісти
на цигана похожий.
показати весь коментар
04.03.2025 19:09 Відповісти
шалава , а не спікер джонсон !!!
показати весь коментар
04.03.2025 19:10 Відповісти
Українському народу зараз вигідна зброя щоб вижити і захистити свій дім, а не ваша чергова писулька
показати весь коментар
04.03.2025 19:11 Відповісти
Джонсон, нє суєтітєсь под клієнтом! Ви вже так настирно бігаєте за Зє, щоб сказати йому, що він вам байдужий - просто сміх і гріх.
показати весь коментар
04.03.2025 19:12 Відповісти
Ага! Теж саме пухляк зробив, Іран... Друзі-жиди про бази забули... Але-ж дрони рашці по-троху везуть... Невже тіко одна країна війни хоче?
показати весь коментар
04.03.2025 19:13 Відповісти
Перестраховується собака,а може прийдеться задню давати,так як народ починає щось підозрювати...
показати весь коментар
04.03.2025 19:20 Відповісти
Потный Гарри уже показал свое гнилое нутро, помним. США хочет ресурсы и .... ну и все на этом. Далее проблемы индейцев шерифа не волнуют.
показати весь коментар
04.03.2025 19:20 Відповісти
Мабуть на час, достатній, щоб окупували Запорізьку і Херсонську області на вимогу пуйла, а тоді вже і не треба буде, бо переговори почнуться, пуйлу треба передишка терміново, а то фінансова система дохає на ладан.
показати весь коментар
04.03.2025 19:50 Відповісти
Десь на 4 роки.
показати весь коментар
04.03.2025 19:53 Відповісти