10461 відвідувач онлайн

Єврорада закликала Україну та Словаччину знайти компроміс щодо транзиту газу

Єврорада просить Україну та Словаччину вирішити питання транзиту газу

Європейська Рада звернулась до України та Словаччини зі закликом до пошуку рішення щодо транзиту газу.

Про це йдеться в документі щодо України, затвердженому Європейською радою 6 березня, передає Цензор.НЕТ із посиланням на "Європейську правду".

В комюніке зазначається, що сторони мають активізувати зусилля щодо вирішення питання транзиту газу, враховуючи занепокоєння Словаччини.

"Європейська Рада закликає Комісію, Словаччину та Україну активізувати зусилля з пошуку дієвих рішень щодо питання транзиту газу, беручи до уваги занепокоєння, висловлені Словаччиною", – йдеться в тексті документа.

Водночас документ не уточнює країну походження газу.

Зупинка транзиту газу РФ

Нагадаємо, о 07:00 1 січня 2025 року в інтересах національної безпеки зупинено транспортування російського природного газу територією України.

У Кабміні заявили, що Україна у встановленому порядку поінформувала Єврокомісію про припинення транзиту газу. Європейські країни підготувалися.

Прем'єр-міністр Словаччини Роберт Фіцо раніше також погрожував зупинити експорт електроенергії в Україну та значно скоротити підтримку українським біженцям у відповідь на припинення транзиту російського газу через українську територію.

Нещодавно Прем’єр-міністр Словаччини Роберт Фіцо назвав президента України Володимира Зеленського "жебраком і шантажистом".

Раніше повідомлялося, що Володимир Зеленський заявив, що прем'єр-міністр Словаччини Роберт Фіцо "очевидно помилився", сподіваючись, що його тіньові схеми з Москвою існуватимуть нескінченно.

Топ коментарі
+30
Компроміс знайдено - Словаччина може закуповувати газ , але не через Україну !
показати весь коментар
07.03.2025 01:54 Відповісти
+29
Єврорада? А ми шо вже в ЄС щоб їх слухати? От коли там будемо - тоді обов'язково...
показати весь коментар
07.03.2025 01:54 Відповісти
+28
Населення Словаччини 5,5 мільйона осіб. Це населення одного Києва. І що всі ці люди хочуть бачити нас мертвими? Їм так зручно? Три роки війни ми сумлінно виконували наші зобовязання і платили за їх комфорт життями українців. Керівництво Словаччини знало що контракт закінчиться. З моменту закінчення дії контракту на транзит кацапського газу будь які вимоги Словаччини продовжити транзит ціною українських життів (саме на вбивство українців газпром витрачає отримані від Словаччини кошти за газ) є діями спільників *****.
показати весь коментар
07.03.2025 02:23 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Компроміс знайдено - Словаччина може закуповувати газ , але не через Україну !
показати весь коментар
07.03.2025 01:54 Відповісти
фіцо про це поки що не в курсах.
показати весь коментар
07.03.2025 02:44 Відповісти
Если будут платить Украине, а не Рашке, почему бы и нет? Им нужно с Рашкой искать компромисс - Готовы ли кремлевские друзья выручить Фрицо на таких условиях?
показати весь коментар
07.03.2025 05:27 Відповісти
Єврорада? А ми шо вже в ЄС щоб їх слухати? От коли там будемо - тоді обов'язково...
показати весь коментар
07.03.2025 01:54 Відповісти
нема слів, одні виражєнія
лежиш ногу зломив, ореш, а воно підійшло, і підкурити просе
показати весь коментар
07.03.2025 01:55 Відповісти
"компроміс" ціною 5 міліардів доларів прибутку для рашки

звиняйте, НЄТ !

.
показати весь коментар
07.03.2025 02:01 Відповісти
Населення Словаччини 5,5 мільйона осіб. Це населення одного Києва. І що всі ці люди хочуть бачити нас мертвими? Їм так зручно? Три роки війни ми сумлінно виконували наші зобовязання і платили за їх комфорт життями українців. Керівництво Словаччини знало що контракт закінчиться. З моменту закінчення дії контракту на транзит кацапського газу будь які вимоги Словаччини продовжити транзит ціною українських життів (саме на вбивство українців газпром витрачає отримані від Словаччини кошти за газ) є діями спільників *****.
показати весь коментар
07.03.2025 02:23 Відповісти
Ну не суч..ри?. Закличте кацапів залишити наші землі. Чи фашик фашику руку миє?
показати весь коментар
07.03.2025 02:48 Відповісти
О,а казали,що єс повністю з нами з своєю непохитною підтримкою...а орбана і фіцо на місце поставити..а виявляється,таких орбанів і фіцо тримати під рукою дуде зручно..
показати весь коментар
07.03.2025 03:10 Відповісти
Дуже зручно. Не потрібно приймати рішення, мовляв, усі "за" але ось ці двоє "проти" так що вибачайте
показати весь коментар
07.03.2025 05:55 Відповісти
Куме а чому ви п'яні?
- бо в мене проблеми!
- А чому Ви свої проблеми без мене вирішуєте?

.. Бл.*я.. Кожне лізе й вказує як жити, вже й цигани, словаки, серби.. туди-ж. Та йдіть ви.. по людськи, за такими-ж, гарними людьми...
показати весь коментар
07.03.2025 03:19 Відповісти
Я щось не розумію: у нас війна йде, Єврорада забула? Звертається до України, ніби ми по приколу газ виключили, на зло словакам.

Ну вибачте, що своїм існуванням завдаємо клопоту словакам. Але йдіть *****
показати весь коментар
07.03.2025 04:31 Відповісти
Це те фіцо, що вчора казало, що вітало б (уйла в Києві? А не пішло б те фіцо на#уй?!
показати весь коментар
07.03.2025 04:32 Відповісти
Извините, у нас война, форсмажор. Про транзит надо было думать когда радостно орали "НАТО вам ничего не должна".
показати весь коментар
07.03.2025 05:18 Відповісти
Фрицо это тот что с Орбаном блокировали любые предложения Евросоюза относительно помощи Украине и целовались с Путлером? Те кто финансировал экономику Рашки 3 года покупая нефть и газ? Пошли нахер выродки.
показати весь коментар
07.03.2025 05:22 Відповісти
Если будут платить Украине, а не Рашке - Украина откроет вентиль. Вот и компромисс. Ищите компромисс с Рашкой - они же вам друзья.
показати весь коментар
07.03.2025 05:24 Відповісти
Йдіть в сраку зі своїм комюніке.
показати весь коментар
07.03.2025 06:21 Відповісти
Євро Рада разом з словаками, ідуть ***** !
показати весь коментар
07.03.2025 07:03 Відповісти
Компроміс - це скомпроментована дівчина!
)))
показати весь коментар
07.03.2025 07:09 Відповісти
Дядьку, контракт закінчився, похоліть по ярмарку, пошукайте, може десь знайдете краще.
показати весь коментар
07.03.2025 07:19 Відповісти
І що, навіть вибачатись не треба?
Чи поки пишуть процедуру як саме треба вибачитись, що в ЄК і Фіцо ташилися з того як зкривавлена Україна все дякує і дякує ім за ********* ради, реформи, маяки, «конкурси», борги по очі і зруйноване життя мільйонів?
Я гидую ними всіма!
показати весь коментар
07.03.2025 07:25 Відповісти
транзит газу зробити можна в обмін на постачання Словаччиною зброї і відмову рашки бомбити енергетичні об'єкти, зокрема газові.
показати весь коментар
07.03.2025 07:37 Відповісти
Який нахрен компроміс. Ми не зобов'язані качати розійський газ. Контракту вже не існує. Хватить Україну за ослів мати, як нас назвав Келог
показати весь коментар
07.03.2025 07:39 Відповісти
Якщо московія вийде з українських земель, Україна зможе продавати їм власний газ, видобутий у Криму. Гарний компропіс, як на мене
показати весь коментар
07.03.2025 08:14 Відповісти
Какой компромисс может быть с нашими врагами?

Пусть фицо вёдрами носит из быдлостана газ и нефть, никаких поблажек для него не будет!
показати весь коментар
07.03.2025 08:22 Відповісти
Україна має рекомендувати Єврораді привести до тями Словаччину і Угорщину, які відверто є провінціями москви, які отримують гроші з Євросоюза. А фіцо і орбан отримують гроші від путіна.
показати весь коментар
07.03.2025 08:28 Відповісти
Компроміс ? Який може бути компроміс якщо невідомі кацапи взірвали трубу . Немає більше компромісу , хіба шо відрами ...
показати весь коментар
07.03.2025 08:41 Відповісти
Словаччина йде *****
показати весь коментар
07.03.2025 08:55 Відповісти
Компроміс - це повне знищення газо та нафтоперекачувальних станцій в Суджі та Унечі, що потрібно було зробити давно, а не годувати ворогів України!
показати весь коментар
07.03.2025 09:19 Відповісти
В Європі є плани по завершенню залежності від підорашиного газу з датами для країн. То що там щодо *********? Він в план вписується? Може хай собі десь шукає компромісів ваш член, давно пора питати з нього, а не з України.
показати весь коментар
07.03.2025 09:21 Відповісти
Європа робить вигляд, що не почула пропозицій Туреччини. Хай фіцо до Ердогана звертається і буде йому щастя.
показати весь коментар
07.03.2025 09:32 Відповісти
Компроміс є! Фіцо в дупу. Може там газ знайде.
показати весь коментар
07.03.2025 10:50 Відповісти