9747 відвідувачів онлайн

Кремль очікує отримати інформацію від США про підсумки переговорів з Україною в Саудівській Аравії, - Пєсков

пєсков

США планують поінформувати Росію про результати переговорів з Україною, які відбудуться у Саудівській Аравії.

Про це заявив речник Кремля Дмитро Пєсков, передає Цензор.НЕТ із посиланням на російське агентство "Інтерфакс", .

Пєсков зазначив, що американська сторона, яка займається пошуком шляхів мирного врегулювання, "якимось чином" поінформує Росію про підсумки переговорів.

"Сьогодні будуть контакти в Джидді американо-українські. Якимось чином американська сторона, яка займається пошуком шляхів виходу на мирне врегулювання, поінформує нас", - сказав Пєсков.

Він додав, що Кремль повідомить про це, коли отримає відповідну інформацію.

Нагадаємо, сьогодні, 11 березня 2025 року, у Джидді (Саудівська Аравія) розпочинається зустріч української та американської делегацій.

Топ коментарі
+13
Цікаво хто перший доповість: Краснов чи буратинка. Непогано влаштувалися.
показати весь коментар
11.03.2025 11:53 Відповісти
+12
Прикольно опустили штати
типу, побазарите і донесете нам, шестьорки піндоські, шо ви там базарили
показати весь коментар
11.03.2025 11:54 Відповісти
+7
показати весь коментар
11.03.2025 11:57 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Цікаво хто перший доповість: Краснов чи буратинка. Непогано влаштувалися.
показати весь коментар
11.03.2025 11:53 Відповісти
д'єрмак.
показати весь коментар
11.03.2025 12:09 Відповісти
то Козир.
показати весь коментар
11.03.2025 12:11 Відповісти
Ну да, ето теперь ваши союзники, помощники, опора ваша
показати весь коментар
11.03.2025 11:54 Відповісти
Прикольно опустили штати
типу, побазарите і донесете нам, шестьорки піндоські, шо ви там базарили
показати весь коментар
11.03.2025 11:54 Відповісти
Штати вже опущені давно. Їх посилають вже ті хто раніше даже морду із нори боявся висунути.
показати весь коментар
11.03.2025 12:05 Відповісти
піськов дивись Голос Америки
показати весь коментар
11.03.2025 11:55 Відповісти
Ваші трампівські ******* для вас все зроблять.
показати весь коментар
11.03.2025 11:55 Відповісти
Там походу щось значне буде, а що саме ми згодом побачим
показати весь коментар
11.03.2025 11:55 Відповісти
показати весь коментар
11.03.2025 11:55 Відповісти
не хвилюйся, Козир все доповість раніше американців
показати весь коментар
11.03.2025 11:56 Відповісти
Крим наш , донбас наш
показати весь коментар
11.03.2025 11:57 Відповісти
Есть люди в которых живет Бог, есть люди в которых живет дьявол, а есть люди в которых живут только глисты. (с)
показати весь коментар
11.03.2025 11:57 Відповісти
показати весь коментар
11.03.2025 11:57 Відповісти
- А можна - сначала капітуляція, а потом 300 мілліардов?
- Можно! Но дєньги впєрєд! (с)
показати весь коментар
11.03.2025 12:22 Відповісти
нє ждітє харошіх вєстєй.
показати весь коментар
11.03.2025 11:58 Відповісти
плохі для кацапов теж добре
показати весь коментар
11.03.2025 12:03 Відповісти
"Так ані називалі мєня зємляним чєрвяком!?..." (с)
показати весь коментар
11.03.2025 12:20 Відповісти
і жолтай рибай.
показати весь коментар
11.03.2025 12:29 Відповісти
Пішов на куй піськов
показати весь коментар
11.03.2025 12:16 Відповісти
З усіх 3 джерел? Від дЄрмачіни, Трампексів і саудитів? Для докладу Ху.йлу...
показати весь коментар
11.03.2025 12:21 Відповісти
Іншими словами від агента Краснова "Кремль очікує отримати інформацію про підсумки переговорів з Україною в Саудівській Аравії,
показати весь коментар
11.03.2025 12:54 Відповісти
Нашли себе адвоката в лице американцев, с...ка. Доложат им, понимаешь.
На месте Зеленского послать бы американцев вслед за русским военным кораблём . . .
показати весь коментар
11.03.2025 13:00 Відповісти
А кремль не ожидает большой детородный орган себе в задницу, и во все остальные отверстия?

Вы его получите, гниды вонючие!
показати весь коментар
11.03.2025 13:16 Відповісти
Почтальон будет у вас скоро. Готовьте инструкции. СЛАВА УКРАИНЕ!
показати весь коментар
11.03.2025 13:19 Відповісти
агент краснов должен далажить как прашла встрєча, і палучілась лі нагнуть Україну