7856 відвідувачів онлайн

Зеленський про перемир’я на 30 днів: Скоротить можливості "руським" гратися у вічний заморожений конфлікт

Президент України Володимир Зеленський

Президент України Володимир Зеленський прокоментував перемовини делегацій України та США у Саудівській Аравії 11 березня та пропозицію про початок 30-денного перемир'я із РФ.

Про це він сказав у розмові з журналістами, інформує Цензор.НЕТ.

За його словами, американська сторона оцінила позитивно і відзначила готовність України піти на тимчасове припинення вогню.

"Всі вважають, що Україна перемогла на переговорах в Саудівській Аравії", - заявив Зеленський.

Однак глава держави зауважив, що питання припинення вогню залишається складним, адже необхідна участь міжнародних партнерів.

"Може, не 30 днів, ну може трішки більше знадобиться, але дуже важливо, щоб був той чи інший термін в угоді про тишу, або не угода, а домовленості, тоді це скоротить можливості руським гратись в вічний заморожений конфлікт. То ми будемо продовжувати захищати свою Батьківщину, попри те, що хоче Путін", - наголосив президент.

Він також сказав, що найголовніше для США – не йти на російське "але" в темі припинення вогню.

"Це не вічність, це тиша на 30 діб – шанс для всіх сторін показати реальне бажання завершити війну або ж навпаки", - додав президент.

Президент також додав, що Україна розраховує на підтримку Європи та США у відновленні країни та зміцненні армії.

Нагадаємо, 11 березня делегації США та України провели зустріч у Джидді.

Команди України та США зробили спільну заяву за результатами зустрічі в Саудівській Аравії: США відновлюють військову допомогу, з РФ обговорять можливість припинення вогню на 30 днів.

Диктатор РФ Володимир Путін заявив, що Росія погодилася із пропозиціями припинити бойові дії в Україні, але на певних умовах.

Трамп назвав обнадійливою заяву кремлівського диктатора Володимира Путіна щодо можливості 30-денного перемир'я.

Топ коментарі
+14
Скоротить можливості "руським"... ?
А з якого це бісу кацапи стали РУСЬкими?
показати весь коментар
15.03.2025 16:17 Відповісти
+11
Чувак, за шашликі треба ще відповісти!
показати весь коментар
15.03.2025 16:18 Відповісти
+10
А можна переклад з зеленського на українську?....
показати весь коментар
15.03.2025 16:18 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
А выходные в счет срока засчитываться будут или как?
показати весь коментар
15.03.2025 16:17 Відповісти
Скоротить можливості "руським"... ?
А з якого це бісу кацапи стали РУСЬкими?
показати весь коментар
15.03.2025 16:17 Відповісти
кацапи руССкіє.
Українці руСЬкі.
показати весь коментар
15.03.2025 16:43 Відповісти
показати весь коментар
15.03.2025 17:35 Відповісти
А можна переклад з зеленського на українську?....
показати весь коментар
15.03.2025 16:18 Відповісти
Чувак, за шашликі треба ще відповісти!
показати весь коментар
15.03.2025 16:18 Відповісти
А за розмінування Чонгара ?
показати весь коментар
15.03.2025 16:35 Відповісти
Тому воно й лапшу вішає у своїх відосіках пропагандовських
показати весь коментар
15.03.2025 16:36 Відповісти
Судя по постоянному янелоховскому киздежу про это "перемирие" его вообще не будет.
Народная примета- послушай, что несёт Янелох и сделай наоборот- останешься жив.
показати весь коментар
15.03.2025 16:29 Відповісти
Скоротить можливості "руським"

Якщо у лапках - тобто не руським?
А тоді кому?
показати весь коментар
15.03.2025 16:30 Відповісти
руССкім.
А не якимось там оркам...
показати весь коментар
15.03.2025 16:57 Відповісти
Росіянам, кацапам, московитам.
Вони не "руські" і їх мова навіть у СРСР звалася російською, а не руською.
показати весь коментар
15.03.2025 17:01 Відповісти
вони руССкійє.
Володимир, Петро, Дмитро, українці-русЬкі.
А владімір, пьотр, дмітрій, то руССкіє-кацапи.
показати весь коментар
15.03.2025 17:05 Відповісти
Немає в українській мові іменника руські взагалі.
Руське - це прикметник від Русь, а народ, який жив у Русі звався русинами, а не руськими.
показати весь коментар
15.03.2025 17:08 Відповісти
Якщо так, то русскіє, то їх самоназва, а в Україні їх називають як руССкім так і кацапами.
А погоняло - россіянє їм дав Боріс Ніколаєвіч Єльцін.
показати весь коментар
15.03.2025 19:18 Відповісти
"Русскіє" - це не самоназва, вони стали зватися "русскіє" у 20му сторіччі за наказом Сталіна.
З 18 по 20 сторіччя вони звалися вєлікаросами за наказами Петра 1 і Екатерини 2.
А до того - вони звалися московітами - от це вже була їхня самоназва.
показати весь коментар
15.03.2025 19:33 Відповісти
В кацапському мегаулусі під терміном русскіє, малися три складові: вєлікоросси, малороси, бєлоросси.
Які після наказу Джугашвілі, стали зватися руССкімі, українцями, білорусами.
показати весь коментар
15.03.2025 19:50 Відповісти
Ці "три складові" (вєлікароси-малороси-бєларуси) були вигадані у 18 сторіччі при Петрі 1 за участі київського афериста Прокоповича. Всі 3 назви - вигадані і не є самоназвами. "Рускіми" у 17 сторіччі звалися прихожани руської православної церкви, а не народ.
показати весь коментар
15.03.2025 19:57 Відповісти
В Гетьманщині і Війську Запорізькому- так.
А в росіі-мегаулусі-ні.
показати весь коментар
15.03.2025 20:06 Відповісти
А ніякої "росії" у 17 сторіччі не уснувало. Московська держава була перейменована на Росію у 18му сторіччі.
показати весь коментар
15.03.2025 21:09 Відповісти
Це про різні речі.
Мова була щодо фрази: " прихожани руської православної церкви ".
А в листопаді 1721 року московське царство було перейменовано на російську імперію. Так.
показати весь коментар
15.03.2025 23:51 Відповісти
Це про ту саму річ, про яку ви пишете "В Гетьманщині і Війську Запорізькому- так.
А в росіі-мегаулусі-ні."

Ніякої росії тоді ще не було.
показати весь коментар
16.03.2025 02:02 Відповісти
Мова про **********, про 21 ст.
показати весь коментар
16.03.2025 08:36 Відповісти
Гетьманщина і Військо Заорізьке - це про **********???
І так, якщо ви пишете українською - то в ******** українській мові немає іменників "руські, русскіє".
Ви ж не називаєте німця дойч? Ви його звете німцем. А чого для кацапів особливе ставлення?
показати весь коментар
16.03.2025 11:21 Відповісти
В українській мові є лише одне слово, яке визначає історичного східного сусіда - москалі, московити. Воно виникло в часи існування Московського Царства.

Часом згадують про слово 'росіяни', але в даному разі йдеться і про башкирів, і про чеченців, і про москалів, і про чувашів, і про якутів.

Унікальні назви для сусідів існують і в інших випадках - приміром, німці, німі, незрозумілі... країна - Німеччина (по-москальськи «Германія», по-німецьки «Дойчланд»).

Тож, нас має дивувати не україно-москальський словник, а україно-російський, бо не зрозуміло про яку з російських мов йдеться - може каракалпацьку, а може дагестанську. "
показати весь коментар
16.03.2025 19:12 Відповісти
Наведений текст, то цитата. Її можна доповнити чисто українським народним звертанням - кацапи.
показати весь коментар
16.03.2025 19:27 Відповісти
"Часом згадують про слово 'росіяни', але в даному разі йдеться і про башкирів, і про чеченців, і про москалів, і про чувашів, і про якутів."

Коли ви кажете "французи" - ви маєте на увазі і власне французів за національністю і французів за громадянством.
Українці - також означає або тих, їто українець за національністю, або тих, хто українець за громадянством.
То з якого ж дива для росіян у вас дві окремі назви?
Англійці називають їх всії - russians - від Russia - і по національності, і по громадянству. І ми також їх називаємо одним словом - рсоіяни - і за національністю росіяни, і за громадянством.
Московити, москалі - застаріла назва, кацапи - призвисько.
показати весь коментар
16.03.2025 19:35 Відповісти
Офіційно -Московити.
В інших випадках: ЗМІ та інше- Кацапи.
Пропоную дискусію типу ""Стрижене! -Голене!" завершити.
показати весь коментар
17.03.2025 00:08 Відповісти
Ну тобто для вас - будь-яка чухня - вам головне, щоб за вами останьнэ слово було?
показати весь коментар
17.03.2025 00:22 Відповісти
Ні. Ви помиляєтесь.
Я почув вашу думку, щодо обговореної нами теми.
Навчіться вислуховувати і ви думку іншого.
Удачі.
(У вас що, кацапська розкладка на клавіатурі?)
показати весь коментар
17.03.2025 00:42 Відповісти
Я від вас побачив вже багато різних не дуже розумних тверджень, які протирічать одне одному.
показати весь коментар
17.03.2025 11:28 Відповісти
Вони фіно-угро монголоїди. Руські серед них близько не стояли
показати весь коментар
15.03.2025 18:07 Відповісти
Мова їх в СССР звалася РУССКІЙ ЯЗИК.
показати весь коментар
15.03.2025 19:21 Відповісти
Українською мовою навіть при СРСР їх мова звалася "російська мова". Ви якою мовою пишите? Язик - це те, що у вас в роті.
показати весь коментар
15.03.2025 19:31 Відповісти
В УРСР так. А в РСФСР саме РУССКІЙ язик.
показати весь коментар
15.03.2025 19:55 Відповісти
Та плювати, що там у рсфср чи у пауа-новій гвінеї було.
показати весь коментар
15.03.2025 19:58 Відповісти
Ви часом не таксист?
показати весь коментар
15.03.2025 20:07 Відповісти
Та кому треба це договорняк невже Зеленському ?
показати весь коментар
15.03.2025 16:33 Відповісти
Во його пре..можна вже за попкорном йти..
показати весь коментар
15.03.2025 16:35 Відповісти
Вже верне від цієї просроченої гидоти
показати весь коментар
15.03.2025 16:40 Відповісти
Чого він кацапів називає руськіє?
показати весь коментар
15.03.2025 17:09 Відповісти
Бо він - безграмотна дубіна ...
показати весь коментар
15.03.2025 21:52 Відповісти
Це ж ти лицемірна курва малансько-московська хочеш гратися у вічний заморожений конфлікт в Україні своїм псевдо перемир'ям замість знищення окупантів на українській землі
показати весь коментар
15.03.2025 18:09 Відповісти
Вже не перший раз бачу, як він визначає московитів "РУСЬКИМИ"...
Хто там!?!?,...
Поруч з ним, - пояснить йому, іноземцю, що РУСЬКИ завжди мешкали по середньої течії Дніпра!
показати весь коментар
15.03.2025 18:44 Відповісти
Русь, це ******* Київська, Черкаська,Волинська області.
показати весь коментар
15.03.2025 20:11 Відповісти
Хто вважає?Єрмак?
показати весь коментар
15.03.2025 20:03 Відповісти
Володенька, ну на хіба ти фєдєрастов називаєш рускімі якщо серед них і нєрускіх до фіга, але ж всі вони фєдєрасти по масті.Хто тобі такі тексти пише?
показати весь коментар
15.03.2025 22:37 Відповісти
Хрін його знає хто пише, але, якщо не Голохвастов Старицького, то шмалять вони точно разом. Чи носи пудрять.
показати весь коментар
16.03.2025 16:04 Відповісти