9814 відвідувачів онлайн

Син Трампа, Віткофф, Кушнер та Карлсон вели переговори про вибори з опонентами Зеленського, - Politico

Politico дізналося, хто обговорював вибори з опонентами Зеленського

Син президента США Дональд Трамп-молодший, його зять Джаред Кушнер, телеведучий Такер Карлсон та спецпредставник США з питань Близького Сходу Стів Віткофф вели таємні перемовини з політичними суперниками Володимира Зеленського щодо проведення президентських виборів в країні.

Про це пише видання Politico, передає Цензор.НЕТ.

"Команда Трампа вже чітко продемонструвала свою зневагу до Зеленського. Це було публічно продемонстровано під час потворної сутички в Овальному кабінеті в лютому. І це також стало очевидним за лаштунками, під час таємних переговорів між членами оточення Трампа та внутрішньополітичними суперниками Зеленського, які POLITICO оприлюднило на початку цього місяця", - йдеться у повідомленні. 

Зазначається, що ці переговори були частиною ініціативи адміністрації Трампа, спрямованої на підтримку ідеї дострокових виборів в Україні, попри те, що соціологічні дослідження свідчать, що Зеленський нині зберігає високий рівень підтримки серед українців.

Серед них був Такер Карлсон — проросійський журналіст, який брав інтерв’ю у диктатора РФ Володимира Путіна.

Віткофф –– єдиний, хто має офіційну роль, додає видання.

Politico звернулося до всіх чотирьох за коментарями щодо переговорів, але не отримало жодної відповіді.

"Вони вважають Зеленського перешкодою. Як можна поставити під сумнів Зеленського й змусити його бути більш поступливим? Ну, ви залучаєте його політичних суперників і показуєте йому, що у США є інші українські партнери й інші варіанти. Але я думаю, що більша частина світу Трампа, або принаймні частина світу Трампа, помиляється, думаючи, що вони можуть призначити когось в Україні своїм партнером і домогтися електорального успіху в коротко- та середньостроковій перспективі, коли б не відбулися вибори. Це свідчить про нерозуміння України", - сказав експерт, із яким говорили журналісти.

Нагадаємо, 6 березня, Politico з посиланням на неназвані джерела написало, що четверо соратників Дональда Трампа проводили таємні переговори із представниками української опозиції. Вони обговорювали проведення президентських виборів.

Напередодні Дональд Трамп заявив, що в Україні потрібно провести вибори, бо рейтинг довіри до Зеленського впав до 4%.

Президент Володимир Зеленський вважає, що питання проведення виборів в Україні є форматом тиску.

Топ коментарі
+13
В какой клинике для душевнобольных состоялась сия встреча ???
показати весь коментар
19.03.2025 16:38 Відповісти
+13
Они все дождутся что наше "мудрое" население снова его выберет. Одного дегенерата выберут назло другому дегенерату
показати весь коментар
19.03.2025 16:42 Відповісти
+13
"Волі народу" Вже нарід допроявляв свою волю. 30 років б...дь проявляв)))) Мене лякають нові преспективи прояву мудрої нарідної волі... І доречі, от саме із-за прояву нарідної волі зараз і справа у тому непорозумінні, яке опинилося на Банковій. Яким чином розрулити це зараз, хз.
показати весь коментар
19.03.2025 17:29 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
В какой клинике для душевнобольных состоялась сия встреча ???
показати весь коментар
19.03.2025 16:38 Відповісти
ТОбто домовлялись з медведчуком.
показати весь коментар
19.03.2025 16:40 Відповісти
Там ще є притула, стерненко, білецький і інша нереальна шушвара , Ну така, як вони самі.
показати весь коментар
19.03.2025 17:01 Відповісти
Гірше: зі Свиночолим
показати весь коментар
22.03.2025 08:55 Відповісти
в клубі "неанонімних МАГАдрочерів" ...
показати весь коментар
19.03.2025 16:40 Відповісти
Гопніки домовлялись з гопгіками.
показати весь коментар
19.03.2025 16:41 Відповісти
"Отъявленные мерзавцы"

.
показати весь коментар
19.03.2025 20:58 Відповісти
Наших в городе много..... Ваше кредо? Всегда ..... Запад нам поможет.... Скинемся господа в помощь безпризорникам... (С) ."12 стульев"
показати весь коментар
19.03.2025 16:39 Відповісти
Они все дождутся что наше "мудрое" население снова его выберет. Одного дегенерата выберут назло другому дегенерату
показати весь коментар
19.03.2025 16:42 Відповісти
Какие выборы? Онже ПАМЯТНИК!!!
показати весь коментар
19.03.2025 16:44 Відповісти
доведеться голосувати за зе після такого
показати весь коментар
19.03.2025 16:48 Відповісти
Не смішно.
показати весь коментар
19.03.2025 16:51 Відповісти
Всі як один нарколиги кончені. Це не втручання в справи інших держав?
показати весь коментар
19.03.2025 16:48 Відповісти
Потрібно їх внести в Миротворець
показати весь коментар
19.03.2025 16:49 Відповісти
Їбл@ни. Тупому американському керівництву не дійде, що справа не в Зе, справа у волі народу. Ми своє не віддамо, хто б не був гарантом
показати весь коментар
19.03.2025 16:50 Відповісти
"Волі народу" Вже нарід допроявляв свою волю. 30 років б...дь проявляв)))) Мене лякають нові преспективи прояву мудрої нарідної волі... І доречі, от саме із-за прояву нарідної волі зараз і справа у тому непорозумінні, яке опинилося на Банковій. Яким чином розрулити це зараз, хз.
показати весь коментар
19.03.2025 17:29 Відповісти
Створюють ілюзію, що вони проти Найвеличнішого БоНеВтіка. Цей Лідор плазує як їм треба, Д"Єрмак і ко сидять де їм зручно, всі виконують їх злочинні накази, якщо треба особисто порулити голова офісу, де приймаються рішення, сам очолює делегації, для другорядних є Арахімії, кишенькові міністри та Підху.йловчик НеЛох.
Навіть є своя армія в середині країни, здогадайтесь за кого будуть голосувати(?), а ЗСУ керує-нищить свій підлеглий яку майже не забезпечує МОУ.
показати весь коментар
19.03.2025 16:50 Відповісти
Такер разтакер йогмть виклав список-шпаргалку БАЖАНИХ кандидатів від Ху- Мураєв, Ведмедчук,(від Ахмєтівських) Притула та Юля з Білецьким від олігархомафії ДНІПРА та ХАРКІВСЬКИХ .
показати весь коментар
19.03.2025 16:51 Відповісти
Але в США , чомусь , літали не мураєв з медведчуком , а юлька з порохом ...
показати весь коментар
19.03.2025 16:54 Відповісти
У Вас,шановний,а можливо і не шановний,є квиток на літак на ім*я Порошенко,якщо так,то прикрипіть,а якщо немає--то Ви провокатор і боневтікозелене ГІМНО!!
показати весь коментар
19.03.2025 17:41 Відповісти
так хрипатий то не випускає Пороха. Він під санкціями і слідством!! як же Порох вилетів.. Шахедом попутнім? Коли Ви вже думати почнете..дурноголові?
показати весь коментар
19.03.2025 19:06 Відповісти
Ти хоч новину прочитай , дурноголове ... облажались ви по повній !
показати весь коментар
19.03.2025 19:10 Відповісти
..це для тебе..ідіота..НОВИНА!!! Ти ж написало..що Юлька та Порох літали у США !! І розумієш...крім тебе ні в ЗМІ..ніде нема фактів реальних. Хтось з зеленожопих гавкнув маячню..а ідіоти..накшталт тебе підхватили і скачуть з радощів! Тобі навіть писати соромно. Ти ж розумововідстале. А може і ні... Може відпрацьовуєш зелений гній...??
показати весь коментар
19.03.2025 19:17 Відповісти
Вони б так з путіним себе поводили, з опозицією домовлялись і т.і.
Так бридко все це чути і читати!!!
показати весь коментар
19.03.2025 17:02 Відповісти
це єдине в чому з трампоном у нас однакові погляди - всіма фібрами ненавиджу цю гнусняву небриту закомплексовану хрипату потвору
показати весь коментар
19.03.2025 17:10 Відповісти
Докази!
Я убив Кеннеді !
Д О К А З И!
Вважаю,що для України краще було б якби не було Зеленського,а мабуть більше його воровитого оточення,але треба терпіти "Світа робить короля".Скільки лиха от цих ЗЕлених гнид,особливо до і з початку повномасштабного вторгнення.
показати весь коментар
19.03.2025 17:14 Відповісти
Единственная реальная оппозиция в Украине это Порошенко. Я не верю, что ПАП опустился до разговора с ********* ********* Карлсоном. Это все маячня.
показати весь коментар
19.03.2025 17:19 Відповісти
а Порох і не був на цій зустрічі. депутати від нього були. Порох не хотів у це маратись.
показати весь коментар
19.03.2025 18:31 Відповісти
Единственная реальная оппозиция в Украине это Порошенко.
Т.е. то,что Порошенко говорил "зараз вибори не на часі",вас не смущает?
показати весь коментар
19.03.2025 18:54 Відповісти
Ішака давним -давно треба було гнати. З цим мудаком не буде ні перемоги, ні миру. Даремна трата часу без жодних результатів.
показати весь коментар
19.03.2025 17:20 Відповісти
Ну и что, они думают что оппоненты будут более сговорчивы и пойдут на уступки Трампу и путину в части оккупированных территорий? Может, кто-то из оппонентов и будет более сговорчив, но это ещё не значит что его изберёт народ..
показати весь коментар
19.03.2025 17:24 Відповісти
Сину рудого собаки та мультгерою з пропелером у задниці- руки геть від України. Це право українців. Хто з української сторони вів перемовини- той "наша гнида". Я зовсім не за Зеленського,але поки він Президент України -руки геть від нього,гниди та воші. Знайте ,що рудого мародера я зневажаю. Янкі,гоу хоум!
показати весь коментар
19.03.2025 17:32 Відповісти
Этим шакалам кажется что пришло их время
показати весь коментар
19.03.2025 17:32 Відповісти
Це вам ще один доказ що Ху_йло і Тампон хочуть розхитати Україну зсередини щоб захопити повністю. Для цього і придумали якійсь перемир'я і угоди. Все для того щоб приспати пильність Українців іллюзорним миром і захопити Україну коли всі будуть зайняті виборами і ділитимуть портфелі і сфери впливу.
показати весь коментар
19.03.2025 17:34 Відповісти
Московська зозуля та жму руку,обнімаю знову в темі? Ви висео,мусора,вже показали свої унікальні управлінські рішення. *Я привезла вам унікальні ціни на газ(450 дол. за 1000 куб), та безкінечні перемир'я,відступ з Луганська,знищення складів озброєння. Ви-відпрацьований матеріал. Геть на смітник історії!
показати весь коментар
19.03.2025 17:40 Відповісти
Ти ж за Сердючку?
показати весь коментар
19.03.2025 17:45 Відповісти
Та воно з Обліковий Запис #597212 два дурноголових... Клоуни смішать людей своїми ідіотськими фактами .. про відступ з Луганська... взірвані склади..стосовно яких вже і діти розібралися що до чого. А два ідіота продовжують нести маячню...))))
показати весь коментар
19.03.2025 19:12 Відповісти
Вони і так вже давно там !
показати весь коментар
19.03.2025 19:04 Відповісти
Україні треба очиститись від зелених шкідників-мародерів, некомпетентної мразоти при владі, яка не підготувала країну до війни, дозволила захопити 20% території і спричинила загибель сотен тисяч українців
показати весь коментар
19.03.2025 17:41 Відповісти
ТРАМПлін у прірву.
показати весь коментар
19.03.2025 17:43 Відповісти
Племя Кушнеров дербанит Украину, а украинцы им молятся. Парадокс рабов и их хозяев.
показати весь коментар
19.03.2025 17:50 Відповісти
Трамп віддав за борги йюдєям свою єдину дочку, яка була примусена прийняти йюдаїзм щоб вийти заміж за Кушнера.
показати весь коментар
19.03.2025 18:28 Відповісти
Politico-це інформаційна помийка. Жовта преса.
показати весь коментар
19.03.2025 18:30 Відповісти
Добре що нагадали, піду цукерок куплю.
показати весь коментар
19.03.2025 18:40 Відповісти
льоґіка рулить - ніхто з штрейкбрехерів не наважився погратися в мураєвщину.
і цікаво - двох знають усі, а хто инші, тут і розмовляти ні з ким, всіх війна обнулила.
тільки не кажіть що зі смєшком говорили.))
показати весь коментар
19.03.2025 18:51 Відповісти