5171 відвідувач онлайн

"Кордони не можуть бути перекроєні силою": конгресмени представили проєкт резолюції про невизнання російської анексії територій України

Конгресмени внесли резолюцію, яка не визнає анексію РФ територій України

Конгресмени США Браян Фіцпатрік, Майк Тернер (Республіканська партія) та Джеррі Конноллі (Демократична партія) представили проєкт резолюції про невизнання російської анексії суверенних територій України.

Про це в соцмережі Х повідомив республіканець, член Палати представників Конгресу США Браян Фіцпатрік, інформує Цензор.НЕТ.

"Разом із головами делегацій Парламентської асамблеї НАТО Майк Тернер і Джеррі Коннолі я представив Резолюцію про невизнання – визначальну заяву політики США проти незаконної війни Путіна", - заявив Фіцпатрік.

Про що йдеться в резолюції:

  • Документ відкидає будь-які претензії Росії на суверенну територію України, включаючи Крим, Донецьк, Луганськ, Запоріжжя та Херсон;
  • Резолюція гарантує, що жодна політика чи дії США не передбачатимуть визнання незаконної окупації Росії;
  • Також резолюція підтверджує непохитну відданість США незалежності України, територіальній цілісності та міжнародному праву.

"Так само, як ми відмовилося визнати радянську анексію країн Балтії, також ніколи не маємо легітимувати загарбницьку війну Росії проти України. Кордони не можуть бути перекроєні силою. Суверенітет України є недоторканним, її незалежність абсолютна, і будь-яка спроба визнати претензії Росії є зрадою міжнародного права та демократичних цінностей", - прокоментував документ Фіцпатрік.

Раніше республіканець Фіцпатрік заявляв, що у Конгресі є достатньо голосів, щоб не допустити винагородження диктатора РФ Володимира Путіна за його незаконну агресію.

Нагадаємо, що ЗМІ повідомляли про те, що адміністрація президента США Дональда Трампа розглядає можливість офіційного визнання Криму частиною Росії у рамках угоди про завершення війни в Україні.

Топ коментарі
+38
Притомним американським конгресменам-респект...
показати весь коментар
19.03.2025 23:08 Відповісти
+11
Може Конгрес трохи приземлить Трампа?
показати весь коментар
19.03.2025 23:20 Відповісти
+10
десь вкутку тихо заплакало ЖеДіВенс
показати весь коментар
19.03.2025 23:18 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Притомним американським конгресменам-респект...
показати весь коментар
19.03.2025 23:08 Відповісти
Цікаво, чи самі ці "притомні" конгресмени-республіканці проголосують за власну резолюцію? Її їхній же однопартієць-фарисей Джонсон навіть на голосування не поставить без дозволу Трампа. І вони совчки обітруться, зоча мають право висловити йому недовіру і відставити його за підтримки демократів. Тому це просто фікція, гра для власного виборця, який все-таки хоче справедливості.
показати весь коментар
19.03.2025 23:21 Відповісти
Хочеться сказать цим "притомним конгресменам" - що ви скажете стосовно погроз "силою перекроїть кордони", які йдуть з Білого дому? Може, спочатку треба в тому "курятнику" порядок навести?
показати весь коментар
20.03.2025 00:45 Відповісти
Так вони для цього ж і подають проект, що б ні в кого не було можливості визнання тих, хто хоче перекроїти кордони і це для захисту України. Але бачу, що тут деяким коментаторам це подобається, типу того, що не треба заважати росії.
показати весь коментар
20.03.2025 01:36 Відповісти
Я вважаю так: якщо ти когось починаєш повчать - подай приклад... Бо нічого дикішого немає, як людина, що не може навести порядок у власному домі - а лізе з настановами до інших...
(Учора зайшов до дружини у спальню. Вона дивиться якусь "жіночу" передачу. Поки міряв собі кров"яний тиск тонометром - вслухався. Ведуча розмовляє про виховання дітей з гостею. Жінка - "сімейний психолог"... Розлучена...)
показати весь коментар
20.03.2025 01:58 Відповісти
За вашою логікою не треба юридично заважати росії. Так, зараз у США є проблеми з приходом трампа. Але по-перше , навіть трамп про силовиф сценарій щодо Канади і Гренландії не казав,
по-друге, трампи приходять і уходять, а США збереже свою демократію.
показати весь коментар
20.03.2025 09:58 Відповісти
Не треба свої фантазії видавать за мою "логіку"...
показати весь коментар
20.03.2025 10:03 Відповісти
спікер мага джонсон, болт клав на ці резолюції!
аутіст маск взагалі клав все що хотів і законами підтерся.
і ніхто нічого не може, або не хоче, робити.
****************...
показати весь коментар
19.03.2025 23:16 Відповісти
спикер мага и аутист ещё довольно молоды и должны понимать, что черенок от лопаты касается не только мухомора каддафи.
показати весь коментар
19.03.2025 23:30 Відповісти
Знаєш - вони ВПЕВНЕНІ, що ЇХ це не стосується!
Колись чув анекдот: Ухопив десь у джунглях крокодил, американського туриста, і тягне у воду... А той кричить: "Я американець! Я маю права! За мною вся міць США!!!
показати весь коментар
20.03.2025 00:49 Відповісти
А на Хельсинський заключний акт 1975-го вже болт забили? Кацапія - то ясно, але я не чув, щоб США свій підпис відкликали. Навіщо цей двіж?
показати весь коментар
19.03.2025 23:17 Відповісти
На всяк випадок, як запобіжник від всіх цих невігласів типу трампа, масків і т.д.
показати весь коментар
20.03.2025 01:40 Відповісти
десь вкутку тихо заплакало ЖеДіВенс
показати весь коментар
19.03.2025 23:18 Відповісти
Діджей зараз у фаворі - веде дискотеку. Тому він точно плакати не буде - настрій не той. 😊
показати весь коментар
19.03.2025 23:23 Відповісти
Двопартійна резолюція це чудово , але -
аналогії , якісь , не дуже -
...Так само, як ми відмовилося визнати радянську анексію країн Балтії Джерело: https://censor.net/ua/n3542155
- 50 років комуністам , на це , взагалі було пофігу !
показати весь коментар
19.03.2025 23:19 Відповісти
Пофігу, пофігу, а потім хоба - і здохли в корчах.
показати весь коментар
20.03.2025 04:29 Відповісти
Може Конгрес трохи приземлить Трампа?
показати весь коментар
19.03.2025 23:20 Відповісти
показати весь коментар
19.03.2025 23:29 Відповісти
в конце концов рано или поздно им придётся это сделать, иначе их снесут вместе с рыжим.
показати весь коментар
19.03.2025 23:33 Відповісти
Шанси є аби не тягнули, бо розгрібати срач важче ніж зупинити засранця.
показати весь коментар
20.03.2025 00:12 Відповісти
Это тот случай когда де-юре одно, а де-факто наоборот. По бумажке наше, а живут там чужие.
показати весь коментар
19.03.2025 23:32 Відповісти
Де факто буде відновлено в результаті, росіяне будуть репатрійовані додому, в тому числі з українського Криму.
показати весь коментар
20.03.2025 04:30 Відповісти
В идеале конечно так, согласен. Но реальность на сегодня на нас не работает совсем. С Крымом врядли. Мы в том Крыму абсолютно ничего не сделали за первые почти 25 лет, что бы интерес был к Украине местных. А татар там реально было 300---350 тыс чел. и Почти все эти появились с 1988 по 91гг. Когда разрешили вернутся им. Политической силы они не представляли на те годы. И давно пора говорить цифрами. Точных на сегодня нет. Но то что после марта 2014г там остались почти все татары, смело можно говорить. Выехало очень мало и не все в Украину. Рванули на запад по программе беженцев. Остальные там совки калиброваные, отставники и подобные. Ну а кто там понаехал с 14 г точно не знаем. Но все они категорически против Украины. Там вдруг чего резня пойдёт. Что мацкве очень подойдёт. Поезд ушёл здесь далеко и давно.
показати весь коментар
20.03.2025 22:10 Відповісти
Не варто перебільшувати.Орда є орда-як понаїхали -так і "здристнуть" звідти, добре розуміють,що мають куди драпати,поки китайці не заселили.Всі кацапозайди прекрасно усвідомлюють,що на краденій землі.
показати весь коментар
21.03.2025 13:02 Відповісти
Этим и отличаются случайные люди в политике и ПОЛИТИКИ.
То, что предлагают в Конгрессе - это делают лохи от политики.
Настоящий ПОЛИТИК ответил бы просто:
"Если границы Европейской страны могут быть изменены в результате военного вторжения, то армейская группировка на Аляске начала операцию по возвращению Чукотки в родную гавань (присоединение к Аляске), исключительно с гуманитарной миссией воссоединения семей и братских народов. А Берингов пролив станет мостом дружбы и сотрудничества.
Если Кремль будет препятствовать свободному волеизъявлению народов Чукотки и Камчатки и присоединении к США, по Москве будет нанесен упреждающий ядерный удар. Атомные подводные лодки у берегов рф получили соответствующий приказ. Мы призываем москву к недопущению эскалации.".
показати весь коментар
19.03.2025 23:38 Відповісти
Те що пропонують конересмени це юридичний запобіжник від дій всіх недоумків, які не визнають закони.
показати весь коментар
20.03.2025 01:43 Відповісти
И как "запобіжник" предотвратил попадание многолетнего агента фсб на должность Президента США, тов лейтенант?
показати весь коментар
20.03.2025 02:05 Відповісти
у тебе є докази, що агент?
показати весь коментар
20.03.2025 07:00 Відповісти
На це питання найкраще відповідають самі американці.
показати весь коментар
20.03.2025 07:12 Відповісти
тобто немає
показати весь коментар
20.03.2025 07:29 Відповісти
Вийшло б гарне прізвище Фіцпасічник
показати весь коментар
19.03.2025 23:49 Відповісти
хоч хтось там отямився...
показати весь коментар
20.03.2025 00:13 Відповісти
- Волобуєв - ось ваш трамп!
показати весь коментар
20.03.2025 00:27 Відповісти
Редкая за последнее время хорошая новость из США. Но десять из пятнадцати комментаторов высрались даже не прочитав первых строк. СБУ тратит ресурсы , ловит кацапских агентов по всей стране, а здесь и делать ничего не надо - тупо по адресам собирать.
показати весь коментар
20.03.2025 00:59 Відповісти
Для этого эти комментатори здесь и пасутся, чтобы сразу дискредитировать правильные действия нормальных американских политиков. На первый взгляд эти тролли супер патриотичны, а на самом деле продвигают то, что выгодно россии.
показати весь коментар
20.03.2025 01:50 Відповісти
Значит не всё ещё потеряно, если в американской власти есть здравые люди, будем надеяться, что они сумеют обуздать буйную команду трампа, американская система власти позволяет это сделать.
показати весь коментар
20.03.2025 08:08 Відповісти
Цей проект "запіздав" вже років так на 11...