11277 відвідувачів онлайн

Захарова звинуватила Україну в нібито обстрілах російських енергооб’єктів: Москва залишає за собою право на відповідь

МЗС РФ про удари по енергетиці

Російська сторона звинуватила Україну у нібито "повній недоговороздатності та відсутності прагнення до миру" та запевнила, що українські військові начебто завдають ударів по російській енергетиці.

Про це заявила речниця МЗС РФ Марія Захарова, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на російські ЗМІ.

"Москва залишає за собою право на відповідь, зокрема симетричну, якщо українські атаки на енергооб'єкти Росії триватимуть",- заявила Захарова.

Нагадаємо, росіяни з вечора 20 березня атакували Україну понад 200 ударними дронами. Масований удар було завдано по Одесі. У ворожому вогні опинилися цивільна інфраструктура, торгівельні об'єкти, троє підлітки дістали поранення.

Також вночі ворог атакував КАБами Запорізький район. Внаслідок атаки шість людей дістали поранення, зокрема 4-річний хлопчик.

Як повідомлялося, ввечері 21 березня російські загарбники атакували Запоріжжя. Внаслідок цієї атаки загинула ціла родина.

Топ коментарі
+17
Та ни во что они не верят. Просто исполняют команду рыжего ********* нагибать Украину и дружить с парашей
показати весь коментар
22.03.2025 13:49 Відповісти
+13
Вона це по радіо заявила, тому що хто побачив її то переживе набагато гірше тих обстрілів.
показати весь коментар
22.03.2025 13:34 Відповісти
+13
Я б здивувався якби вона цього не заявила.
Ця стратегія русні - класика ще з часів Батия, але зараз у неї є рудий імбіцил поціновувач який вдає що його годують не лайном а шоколадками...
показати весь коментар
22.03.2025 13:40 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Очікувано
показати весь коментар
22.03.2025 13:33 Відповісти
Выбешивают иное что в подобную х..ню верят такие же поцы в Вашингтоне тот же Виткофф или как там его последнее его рыготина в интервью просто зашкаливает дефективностью..
показати весь коментар
22.03.2025 13:38 Відповісти
Та ни во что они не верят. Просто исполняют команду рыжего ********* нагибать Украину и дружить с парашей
показати весь коментар
22.03.2025 13:49 Відповісти
Путін здох.
показати весь коментар
22.03.2025 15:52 Відповісти
ПШНХЙ, кацапсіна дурна.
показати весь коментар
22.03.2025 15:51 Відповісти
Вона це по радіо заявила, тому що хто побачив її то переживе набагато гірше тих обстрілів.
показати весь коментар
22.03.2025 13:34 Відповісти
А що,в когось були сумніви щодо цих "договірняків" з кацапами?
показати весь коментар
22.03.2025 13:37 Відповісти
Я б здивувався якби вона цього не заявила.
Ця стратегія русні - класика ще з часів Батия, але зараз у неї є рудий імбіцил поціновувач який вдає що його годують не лайном а шоколадками...
показати весь коментар
22.03.2025 13:40 Відповісти
Ви ж в нас потушили всі ГЕС Дрес - маєм право
показати весь коментар
22.03.2025 13:40 Відповісти
То треба обстріляти, щоб даремно не звинувачували..
показати весь коментар
22.03.2025 13:43 Відповісти
А Київ залишає за собою право першої ночі, Машо.
показати весь коментар
22.03.2025 13:45 Відповісти
Спаси и сохрани от такой "первой" ночи
показати весь коментар
22.03.2025 13:51 Відповісти
а зачем ПИДО....рашке перемирие вообще ?
Перемирие вам не нужно, ваш же ху...йло сам сказал об этом
показати весь коментар
22.03.2025 13:45 Відповісти
ну от вам і формула виходу кацапії з любого перемир'я. в любий момент інсценують привід для виходу.
показати весь коментар
22.03.2025 14:03 Відповісти
Не було і не буде ніякого перемир'я, удари по кацапських енерго- і інших об'єктах як завдавались так і будуть завдаватись!
показати весь коментар
22.03.2025 14:05 Відповісти
Може ще хтось не знає падлючу рашистську звичку всі свої злочини звертати на інших і верещати, як їх білих і пухнастих зі всіх сторін "абіжают"
показати весь коментар
22.03.2025 14:09 Відповісти
Розмовляти про перемирʼя з тими хто порушив сам мир можна тільки з позиції сили, настучав по кумполу впевненно. Інше це все від лукавого, затягування часу та балачки . Якщо це тільки не демонстрація для всього світу про неадекватність та небажання миру Рашці.
показати весь коментар
22.03.2025 14:16 Відповісти
***...нута рашистська *****...Так три роки 3,14дерація ссистематично "асиметрично" винищувала українську енерго систему....Курва.шлюха з підворотні.симетрія буде тоді.коли в мацкваабаді будуть погодинні (по 12 годин на добу і пару місяців підряд в зимовий період)відключення електроенергії...
показати весь коментар
22.03.2025 14:25 Відповісти
Слова цієї пресс-алкаше, це про те що з цього"перемир'я "або "миру" нічого путнього не буде. Тут або Трампона "прозрівші" американці приберуть ,або цей дурдом буде всю його каденцію. Коротше ,з цього роя.......
показати весь коментар
22.03.2025 14:26 Відповісти
чому наші не заявляють?
показати весь коментар
22.03.2025 14:28 Відповісти
Що б ти здохла тупа нікчемна рашиська істота.
показати весь коментар
22.03.2025 14:32 Відповісти
Це просто відверте знущання з логіки та здорового глузду. "Москва залишає за собою право на відповідь" Це шо таке??? Хто розпочав війну??? Хто ПЕРШИМ почав завдавати удари по ЦИВІЛЬНИМ об'єктам??? Ми били У ВІДПОВІДЬ на ЇХНІ удари.
показати весь коментар
22.03.2025 14:45 Відповісти
А перемир'я вже було підписане? Оголошене? Офіційно? Ким і коли? Чи кацапи самі його собі придумали, самі його похерили, і тепер звинувачують Україну в недоговороздатності?
показати весь коментар
22.03.2025 14:53 Відповісти
Российские НПЗ - это поставщики топлива для военной техники. С каких пор нефтяные заводы и станции стали энергообъектами? Энергообоъекты - это электростанции и распределительные электросети. Очередные манипуляции с терминами. Зато русские бомбят все подряд. Сколько можно с русскими извергами и амерскими предателями разговаривать?
показати весь коментар
22.03.2025 15:07 Відповісти
до цього гівна від кацапів ми звикли, але не за горами час, коли американці звинуватять українців у нацизмі і небажанні миру, якого так "хочуть" путін і трамп, бо громадянська війна в Україні - то мрія путіна, ну а трампони будуть допомагати у всьому *****, то вже очевидно
показати весь коментар
22.03.2025 15:15 Відповісти
Машуня, нуевонах!
Мож, лучше водочки, а?
показати весь коментар
22.03.2025 16:34 Відповісти
Водочка для нее -моча молодого ослика. Разве шо шило или на худой конец первак из малясу.
показати весь коментар
22.03.2025 18:51 Відповісти
Не давайте Манькі скляні стакани. Краще залізні.
показати весь коментар
22.03.2025 16:42 Відповісти
Україна залишає за собою право бити по складах з кацапською ядерною зброєю.
показати весь коментар
22.03.2025 16:48 Відповісти
Хто б сумнівався?
показати весь коментар
22.03.2025 20:20 Відповісти
І шо? А ми звинувачуємо захарову в обстрілах Запоріжжя Херсону Харкова Києва і залишаємо за собою право відповіді.
показати весь коментар
22.03.2025 21:27 Відповісти