Умєров після зустрічі делегацій України та США: Розмова була конструктивною, обговорили ключові питання, зокрема в енергетичній сфері

Зустріч делегацій України та США в Саудівській Аравії завершилася. Міністр оборони України Рустем Умєров, який очолював українську делегацію, розповів про підсумки зустрічі.
Про це повідомляє Цензор.НЕТ з посиланням на допис Умєрова в соцмережі Х.
"Розмова була конструктивною та змістовною - обговорили ключові питання, зокрема в енергетичній сфері. Завдання Президента України Володимира Зеленського - досягнення достойного і тривалого миру для нашої держави і людей, а отже для всієї Європи. Ми працюємо над тим, щоб це стало реальністю", - розповів очільник оборонного відомства.
Раніше повідомлялося, що у неділю, 23 березня, в Саудівській Аравії стартували перемовини між делегаціями України та США.
Ця зустріч відбудеться за день до запланованих на понеділок, 24 березня, переговорів між американською та російською делегаціями.
РЕЗУЛЬТАТУ НЕМАЄ!
І питання:
І якого біса Міністр оборони розмовляв про енергетику?
Це взагалі не його парафія.