9525 відвідувачів онлайн

Умєров після зустрічі делегацій України та США: Розмова була конструктивною, обговорили ключові питання, зокрема в енергетичній сфері

Умєров зробив заяву за підсумками зустрічі в Саудівській Аравії

Зустріч делегацій України та США в Саудівській Аравії завершилася. Міністр оборони України Рустем Умєров, який очолював українську делегацію, розповів про підсумки зустрічі.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ з посиланням на допис Умєрова в соцмережі Х.

"Розмова була конструктивною та змістовною - обговорили ключові питання, зокрема в енергетичній сфері. Завдання Президента України Володимира Зеленського - досягнення достойного і тривалого миру для нашої держави і людей, а отже для всієї Європи. Ми працюємо над тим, щоб це стало реальністю", - розповів очільник оборонного відомства.

Раніше повідомлялося, що у неділю, 23 березня, в Саудівській Аравії стартували перемовини між делегаціями України та США.

Ця зустріч відбудеться за день до запланованих на понеділок, 24 березня, переговорів між американською та російською делегаціями.

Топ коментарі
+35
Все ясно:
РЕЗУЛЬТАТУ НЕМАЄ!

І питання:
І якого біса Міністр оборони розмовляв про енергетику?
Це взагалі не його парафія.
показати весь коментар
23.03.2025 22:53 Відповісти
+28
Як завжди саме цікаве ми дізнаємось від західних змі,бо наша влада рахує народ, що її обрав ,за бидло,і не має бажання ділитись,відчитуватись про проведену роботу,перемовини з бидлом .
показати весь коментар
23.03.2025 22:56 Відповісти
+21
Завтра рашка скаже - шо ви там вчора балакали - наплювати и забути - тепер слухаите шо я буду говорити і знову все повернеться на круги своя
показати весь коментар
23.03.2025 22:49 Відповісти

Завантаження...