7778 відвідувачів онлайн

Смерть 7-річного хлопчика у стоматології в Києві: клініка відсторонила лікарку-анестезіолога

Смерть хлопчика у стоматолога в Києві: відсторонили анестезіолога

Київська клініка, в якій семирічний хлопчик помер після наркозу під час лікування зубів в стоматолога, розпочала внутрішнє розслідування й відсторонила від роботи лікарку-анестезіолога.

Про це повідомляє "Суспільне", передає Цензор.НЕТ.

У приватній клініці розповіли, що співпрацюють з правоохоронцями та надали їм усю необхідну інформацію. Лікарку, котра проводила наркоз, тимчасово відсторонили від роботи.

"У нас проводиться власне внутрішнє розслідування, ми хочемо отримати об'єктивні висновки від слідчої групи й самі розібратися в цій ситуації. Це страшна трагічна ситуація для родини. Це наша перша трагічна історія, сподіваємося, що остання", - зазначила комунікаційниця клініки Анастасія.

Вона зауважила, що в клініці є реанімаційне обладнання та відповідні препарати, оскільки це повноцінне хірургічне стаціонарне відділення.

"Наразі проводяться слідчі дії. Є обмеження лікарської таємниці і таємниці слідства", - додала речниця клініки.

Нагадаємо, 23 березня за фактом смерті семирічного хлопчика в столичній стоматологічній клініці розпочато кримінальне провадження. Попередньо, у дитини зупинилося серце під час наркозу.

Топ коментарі
+12
Життя за життя-це що за заклики ? Родичі загиблої дитини мають помститися і забрати життя дитини лікарки ? Чи як розуміти ці підбурювання ?
показати весь коментар
24.03.2025 23:33 Відповісти
+2
Хто повинен проводить аналіз на реакцію на анестезію? В приватних та державних клініках України цим займається НІХТО. От він і сяде на 10 років.👍
показати весь коментар
24.03.2025 23:36 Відповісти
+1
Живу в Іспанії вже досить давно і ніколи не чула про смерть дітей у стоматологів. А в Україні це вже третій випадок, про який я дізнаюсь. Що ж це таке? Чому таке взагалі можливе? Яка біда! Лікарів треба судити і до в'язниці. І заборонити лікарську практику назавжди!
показати весь коментар
25.03.2025 00:34 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Око за око, життя за життя!
Сподіваємося, що у батьків, хватить і сил, і розуму!
показати весь коментар
24.03.2025 23:09 Відповісти
Життя за життя-це що за заклики ? Родичі загиблої дитини мають помститися і забрати життя дитини лікарки ? Чи як розуміти ці підбурювання ?
показати весь коментар
24.03.2025 23:33 Відповісти
Кончений ти дебіл! Іди наклади ти на себе руки. Такиї як ти треба стерелізувати. Чмо
показати весь коментар
25.03.2025 07:18 Відповісти
Хто повинен проводить аналіз на реакцію на анестезію? В приватних та державних клініках України цим займається НІХТО. От він і сяде на 10 років.👍
показати весь коментар
24.03.2025 23:36 Відповісти
мені минулого року робили дві складні операції під загальним наркозом з інтервалом всього один місяць у державній лікарні! Брали усі аналізи, обстеження... але дійсно НІЯКИХ реакцій ніхто не робив! на щастя все пройшло добре...
показати весь коментар
25.03.2025 01:30 Відповісти
чмошнику, я тебе не ображав і взагалі до тебе не звертався! я й мав на увазі "загальну анестезію", "На кисень?"- мені ж внутрішньовенно не кисень вводили...
показати весь коментар
25.03.2025 12:26 Відповісти
Клиника начала внутреннее расследование. По результатам она (клиника) посадит врача на 10 лет в внутреннюю тюрьму. Или сразу передаст результаты проверки в суд.
Даже результаты проверки КРУ не есть основанием вынесения приговора
показати весь коментар
25.03.2025 06:53 Відповісти
Аналіз на реакцію на ... Що ти мелеш, дурко? Проведи краще аналіз на свій розумовий рівень!
показати весь коментар
25.03.2025 07:55 Відповісти
На місцевий анестетик робиться проба на переносимість. Під місцевою анестезією виконується переважна більшість стоматологічних процедур. В рідких випадках (без виконання проби - а її стоматологи майже ніде не виконують!) можуть виникнути алергічні реакції на місцевий анестетик, найнебезпечніша з яких - анафілактичний шок. Без належного оснащення стоматкабінетів, включно готовності до виконання реанімаційних заходів (а такого майже немає) при цьому може наступити смерть пацієнта.
Що стосується загального знеболення (наркозу), то такі заклади мають мати усі необхідні сили і засоби для його його виконання і на випадок ускладнень наркозу, включно - зупинка серця, дихання... Це надзвичайно важкі і затратні вимоги (наявність реанімаційного відділення, анестезіол.- реанімаційних бригад, централізованої подачі кисню, ШВЛ, дефібриляції, великого переліку медикаментів і медичних засобів, підготовленого персоналу....)
Стоматологи таким, як правило, не переймаються, бо для них МЕДИЦИНА на останньому місці, а БАБЛО - на першому. Як, доречі і в деяких інших галузях нашої нещасної убитої медицини...
показати весь коментар
25.03.2025 11:11 Відповісти
Мені тільки один раз зробили аналіз на реакцію тої чи іншої
анестезіі у зубного лікаря ,
а такого не повинно бути !!
Перед хірургічним втручанням повинні робити ці аналізи
обов'язково 🙁
показати весь коментар
24.03.2025 23:55 Відповісти
Ти, дурень, хоч розумієш різницю між місцевою та загальною анестезією? Поцікався перед тим, як гівновкиди робити предметом, щоб не демонструвати свою тупість та необізнаність
показати весь коментар
25.03.2025 07:41 Відповісти
Живу в Іспанії вже досить давно і ніколи не чула про смерть дітей у стоматологів. А в Україні це вже третій випадок, про який я дізнаюсь. Що ж це таке? Чому таке взагалі можливе? Яка біда! Лікарів треба судити і до в'язниці. І заборонити лікарську практику назавжди!
показати весь коментар
25.03.2025 00:34 Відповісти
Поцікався для загального розумового розвитку скільки за рік вмирає людей внаслідок непередбачуваних причин під час проведення наркозу!
показати весь коментар
25.03.2025 07:36 Відповісти
всі хто наголосували в 2019-у живуть в іспаніях, німеччинах чи інших "європах", а притомних лишилось розгрібати ваше "голосування" та захищати схоже довічно "обраного"
показати весь коментар
25.03.2025 08:41 Відповісти
Лікаря усунули?
Ви ще позбавите його премії за смерть хлопчика.
А треба садити цих горе лікарів, а у лікарні забрати ліцензію, і заборонити причетних до смерті хлопчика лікарську діяльність.
показати весь коментар
25.03.2025 01:07 Відповісти
Щось про презумпцію чув, імбецил? Винним людину може визнати тільки суд!
показати весь коментар
25.03.2025 07:34 Відповісти
Дебіл і син дебіла, природно за рішенням суду.
Де я писав про суд "Лінча"?
показати весь коментар
25.03.2025 10:29 Відповісти
Після помилки авіадиспетчера із Швейцарії за часів совдепії, зіткнулися над Європою два літаки, один пасажирський, Ту-154, з СРСР!
Батько дітей, що загинули в авіатрощі, мовчки і обдумано, знайшов цього авіадиспетчера і здійснив свій Праведний Суд без помилок😡!!
показати весь коментар
25.03.2025 10:55 Відповісти