9892 відвідувача онлайн

Наші дрони загнали російські військові кораблі в бухти Новоросійська, тому РФ хоче домовлятися про безпеку в Чорному морі, - Зеленський

Зеленський нагородив сбу

З нагоди 33-ї річниці створення Служби безпеки України президент Володимир Зеленський зустрівся зі співробітниками СБУ, відзначив їх державними нагородами та присвоїв вищі офіцерські звання.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на пресцентр Офісу Президента. 

"За роки цієї війни СБУ стала справді бойовою спецслужбою, дуже результативною, дуже сильною. Саме такою, яка й потрібна нашій державі. Воїни СБУ задіяні на всіх ділянках оборони - від Курщини та Харківщини до всіх найбільш гарячих точок фронту на Донеччині й на півдні нашої держави", – зауважив він.

Президент відзначив результати СБУ та інших органів Сил безпеки й оборони України в битві за Чорне море.

За його словами, українські морські дрони змусили російські військові кораблі ховатися в бухтах Новоросійська, а також знищили й затопили значну частину російського флоту. Завдяки такому результату РФ перейшла від ультиматумів до необхідності домовлятися про безпеку в Чорному морі.

Крім того, глава держави наголосив на бойових результатах СБУ щодо російської нафтопереробної галузі.

"Хочу також відзначити зусилля Служби безпеки України в захисті внутрішньої ситуації в нашій державі - це протидія російським диверсантам, агентурним мережам, різним операціям, зокрема й кіберопераціям Росії проти України в тилу. Кожна така зірвана операція – це врятовані життя українців. Дякую вам!" - додав Зеленський.

Президент вручив співробітникам і співробітницям СБУ ордени "За заслуги" ІІ та ІІІ ступенів, Богдана Хмельницького ІІ й ІІІ ступенів, "За мужність" ІІ та ІІІ ступенів і княгині Ольги ІІІ ступеня.

Раніше у Держдепі США заявили, що делегація США на переговорах у Саудівській Аравії поставила собі за мету розширення нинішнього "енергетичного" перемир'я на Чорне море для відновлення цивільного судноплавства. Це буде одним із кроком до повного припинення вогню між Україною й РФ.

Топ коментарі
+8
Це так, але це дає можливість російським десантним кораблям пересуватись Чорним морем. І Бог зна, що у них там в головах, і чи не ризикнуть вони завдяки цій угоді десантуватись десь під Одесою. Адже якщо "вигорить", добровільно звідти вони вже не підуть.
показати весь коментар
25.03.2025 16:26 Відповісти
+7
А завтра заявить про свою перемогу з мирним договором в Чорному морі. Чтєц суфлерів, херов.
показати весь коментар
25.03.2025 16:12 Відповісти
+4
Проснись.. Вже ніхто не говорить навіть про репарації кацапів. І відновлення України за їх рахунок
показати весь коментар
25.03.2025 16:13 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Почему никто в Европе не штрафует рашку за обстрел дроном ЧАЕС? Нужен суд и пусть за ее счет востанавливают саркофаг.
С таким усилием построили защиту от радиации, а эта тварь все нарушила.

☢️Саркофаг ЧАЕС більше не виконує свою задачу, - NYT

Пожежу гасили водою, що може призвести до корозії металу. Крім того, повна реставрація об'єкта практично неможлива: треба сотні мільйонів доларів та, ймовірно, демонтаж конструкції.
показати весь коментар
25.03.2025 16:10 Відповісти
Проснись.. Вже ніхто не говорить навіть про репарації кацапів. І відновлення України за їх рахунок
показати весь коментар
25.03.2025 16:13 Відповісти
Кацапи одинаково можуть стріляти по Україні шо з Севастополя шо з Новоросійська..
показати весь коментар
25.03.2025 16:11 Відповісти
Це так, але це дає можливість російським десантним кораблям пересуватись Чорним морем. І Бог зна, що у них там в головах, і чи не ризикнуть вони завдяки цій угоді десантуватись десь під Одесою. Адже якщо "вигорить", добровільно звідти вони вже не підуть.
показати весь коментар
25.03.2025 16:26 Відповісти
Ну так домовилась вона про "бєзопасность" чи ні?
показати весь коментар
25.03.2025 16:11 Відповісти
А завтра заявить про свою перемогу з мирним договором в Чорному морі. Чтєц суфлерів, херов.
показати весь коментар
25.03.2025 16:12 Відповісти
⚡️Оснащений торпедами, мініганом, кулеметом, ПЗРК та знищує цілі в морі, на землі й в повітрі - усі «скелети» секретного українського дрону «Катран»

Як зазначає Федоров, інформація про місії з «Катраном» засекречена, але він став справжнім геймченджером на морі.

Він спокійно на більше ніж 1 000 км, виконує ударні та розвідувальні операції.

Дрон не потребує окремого РЕБ, він має вбудовану систему для автоматичного розпізнавання загроз та відстрілу пасток.
показати весь коментар
25.03.2025 16:20 Відповісти
Чому ереф "хоче" - зрозуміло, а от чого ти їм ********* - незрозуміло...
показати весь коментар
25.03.2025 16:23 Відповісти
Може Оман? Нє?
показати весь коментар
25.03.2025 17:37 Відповісти
А українські військові кораблі при цьому де? І коли останній раз Україна била по портовій інфраструктурі кацапії? Бо по одеському порту прилітає регулярно.
показати весь коментар
25.03.2025 16:24 Відповісти
Вже давно не регулярно прилітає.
показати весь коментар
25.03.2025 17:11 Відповісти
"зезвіздун"- міст дава пускай на дно, і не пускай українському народові рашистький туман в очі....
показати весь коментар
25.03.2025 16:30 Відповісти
Зеленский самый крутой тролль.)
показати весь коментар
25.03.2025 16:32 Відповісти
Добре що дійшло ,а то я думав що з такими "професійними"перемовниками підпишуть.
показати весь коментар
25.03.2025 16:33 Відповісти
Повір це завадить підписати.
показати весь коментар
25.03.2025 17:42 Відповісти
Дорас будуть вони підОдесою, і чипати немож буде. Красота від Zелених покідьків та фсбшників трампона.
показати весь коментар
25.03.2025 16:45 Відповісти
Так може відкоикати переговорників із С. Аравії????
показати весь коментар
25.03.2025 16:53 Відповісти
Вже домовилися, хіба ні?
показати весь коментар
25.03.2025 16:59 Відповісти
Чому не говорить,хто висунув пропозицію про безпеку на Чорному морі? А обурюється на людях...
Або,як кажуть,диявол в деталях.
показати весь коментар
25.03.2025 17:12 Відповісти
І хтось їх,ті загнані кораблі,щойно випустив і гарантував безпеку!
показати весь коментар
25.03.2025 17:56 Відповісти
А если бы ты, чмо зелёное, не просрал ракетную программу, запущенную в 2016-2018, то и "загонять в бухту Новороссийска" уже было бы некого - "нептуны" бы утопили все черноморские лоханки, а не только половину еще в 2022м.
показати весь коментар
25.03.2025 18:04 Відповісти