9826 відвідувачів онлайн

Наші дрони загнали російські військові кораблі в бухти Новоросійська, тому РФ хоче домовлятися про безпеку в Чорному морі, - Зеленський

Зеленський нагородив сбу

З нагоди 33-ї річниці створення Служби безпеки України президент Володимир Зеленський зустрівся зі співробітниками СБУ, відзначив їх державними нагородами та присвоїв вищі офіцерські звання.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на пресцентр Офісу Президента. 

"За роки цієї війни СБУ стала справді бойовою спецслужбою, дуже результативною, дуже сильною. Саме такою, яка й потрібна нашій державі. Воїни СБУ задіяні на всіх ділянках оборони - від Курщини та Харківщини до всіх найбільш гарячих точок фронту на Донеччині й на півдні нашої держави", – зауважив він.

Президент відзначив результати СБУ та інших органів Сил безпеки й оборони України в битві за Чорне море.

За його словами, українські морські дрони змусили російські військові кораблі ховатися в бухтах Новоросійська, а також знищили й затопили значну частину російського флоту. Завдяки такому результату РФ перейшла від ультиматумів до необхідності домовлятися про безпеку в Чорному морі.

Крім того, глава держави наголосив на бойових результатах СБУ щодо російської нафтопереробної галузі.

"Хочу також відзначити зусилля Служби безпеки України в захисті внутрішньої ситуації в нашій державі - це протидія російським диверсантам, агентурним мережам, різним операціям, зокрема й кіберопераціям Росії проти України в тилу. Кожна така зірвана операція – це врятовані життя українців. Дякую вам!" - додав Зеленський.

Президент вручив співробітникам і співробітницям СБУ ордени "За заслуги" ІІ та ІІІ ступенів, Богдана Хмельницького ІІ й ІІІ ступенів, "За мужність" ІІ та ІІІ ступенів і княгині Ольги ІІІ ступеня.

Раніше у Держдепі США заявили, що делегація США на переговорах у Саудівській Аравії поставила собі за мету розширення нинішнього "енергетичного" перемир'я на Чорне море для відновлення цивільного судноплавства. Це буде одним із кроком до повного припинення вогню між Україною й РФ.

Топ коментарі
+8
Це так, але це дає можливість російським десантним кораблям пересуватись Чорним морем. І Бог зна, що у них там в головах, і чи не ризикнуть вони завдяки цій угоді десантуватись десь під Одесою. Адже якщо "вигорить", добровільно звідти вони вже не підуть.
показати весь коментар
25.03.2025 16:26 Відповісти
+7
А завтра заявить про свою перемогу з мирним договором в Чорному морі. Чтєц суфлерів, херов.
показати весь коментар
25.03.2025 16:12 Відповісти
+4
Проснись.. Вже ніхто не говорить навіть про репарації кацапів. І відновлення України за їх рахунок
показати весь коментар
25.03.2025 16:13 Відповісти

Завантаження...