8731 відвідувач онлайн

Росія може створити супутник із ядерною зброєю, - розвідка США

зброя,ядерна

Американське розвідувальне співтовариство у своїй щорічній оцінці загроз заявило, що Росія може розробляти супутник, який буде оснащений ядерною зброєю.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Sky News.

У доповіді підкреслюється, що така зброя може становити серйозну загрозу глобальній безпеці. Крім того, зазначається, що війна в Україні дала Москві змогу отримати новий досвід щодо західної зброї та розвідки.

Аналітики також дійшли висновку, що хоча Росії навряд чи вдасться досягти "повноцінної" перемоги у війні проти України, її військові ресурси залишаються значними.

Нагадаємо, нещодавно повідомлялося, що попри риторику Володимира Путіна та зміни в ядерній доктрині Росії, Москва не схильна застосовувати ядерну зброю через відсутність явної військової переваги.

Топ коментарі
+14
Супутник може впасти випадково туди, де його і не очікують....
показати весь коментар
25.03.2025 17:41 Відповісти
+14
Понарозказував пуйло казок трампону, а той обкакався з переляку
показати весь коментар
25.03.2025 17:41 Відповісти
+7
самим разведчикам не смешно? Они в курсе, что лапти самолёта не могут сотворить так, чтобы тот летал ....
показати весь коментар
25.03.2025 17:44 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Супутник може впасти випадково туди, де його і не очікують....
показати весь коментар
25.03.2025 17:41 Відповісти
Наприклад на Орлеан або на Новицй Орлеан.
показати весь коментар
25.03.2025 17:56 Відповісти
При вході в "плотні" шари атмосфери космічне тіло може рикошетити і падати від планового місця падіння на довжину до 1/2 довжини екватора.....
показати весь коментар
25.03.2025 18:00 Відповісти
На кораблях Восток космонавти катапультувалися на висоті 7 км зі швидкістю...? ніде нема з якою швидкістю!
показати весь коментар
25.03.2025 18:40 Відповісти
швидкість була - космічна)))
показати весь коментар
25.03.2025 18:41 Відповісти
******* системи: Катапультні крісла ACES II дозволяють катапультуватися на швидкості до 1,1 тисячі кілометрів на годину. Катапультні крісла КМ-ТМ, що встановлюються на літаки МіГ-25, дозволяють рятувати льотчика на швидкостях до 1200 км/год.
показати весь коментар
25.03.2025 18:46 Відповісти
на капсули не встановлювалися катапультні крісла - можливо просто рятувальні перешути.....
показати весь коментар
25.03.2025 18:48 Відповісти
Навіть ШІ спитав...Капсула: "Восток-1" не мав системи для м'якої посадки на Землю. Тому Гагарін катапультувався з капсули на висоті близько 7 кілометрів. Парашут: Після катапультування Гагарін спустився на Землю на парашуті.
показати весь коментар
25.03.2025 18:56 Відповісти
читай внизу комент
показати весь коментар
25.03.2025 18:58 Відповісти
Гагарін катапультувався без катапультного крісла? як це?
показати весь коментар
25.03.2025 19:11 Відповісти
ми відійшли від теми я.з. - не діставай....
показати весь коментар
25.03.2025 19:13 Відповісти
Тобто ти все ще віриш, що Гагарін літав у Космос...
показати весь коментар
25.03.2025 19:14 Відповісти
щоб виграти у вазі - крісла були прибрані ще перед стартом.....
показати весь коментар
25.03.2025 18:50 Відповісти
Понарозказував пуйло казок трампону, а той обкакався з переляку
показати весь коментар
25.03.2025 17:41 Відповісти
Спутник Армата да да главное батут найти подходящий и 30 миллионов наколенных для старта вручную ..
показати весь коментар
25.03.2025 17:54 Відповісти
Тромб залякує суспільство. Раз така жара пішла- будуть тепер портрети пуйла малювати і умиротворяти. А Україні вчергове порекомендують здатися.
показати весь коментар
25.03.2025 17:43 Відповісти
самим разведчикам не смешно? Они в курсе, что лапти самолёта не могут сотворить так, чтобы тот летал ....
показати весь коментар
25.03.2025 17:44 Відповісти
О, СОИ реанимировали
показати весь коментар
25.03.2025 17:45 Відповісти
Дотримання міжнародних договорів від Кацапії? Та бути такого не може.
показати весь коментар
25.03.2025 17:47 Відповісти
А може не створити. Залежить від притомності самиє США.
показати весь коментар
25.03.2025 17:47 Відповісти
І що там ляскає амеріканське розвідувальне? Коли Маск разом з рудим повністью знищили розвідку?
Мабуть рудий домовся з плешивим про розпіл маском міллярдів за повернення рашки на світову орбіту.
показати весь коментар
25.03.2025 17:48 Відповісти
Та ще нічого не знищили.
показати весь коментар
25.03.2025 17:57 Відповісти
Ну не може кльовий хлопець ******** таке зробити! Він за трумпа молився нащо? Свічечку ставив для чого?
показати весь коментар
25.03.2025 17:48 Відповісти
Розробляти - не означає розробити.
показати весь коментар
25.03.2025 17:48 Відповісти
АНАЛОГ ОВ НЄТ
показати весь коментар
25.03.2025 17:48 Відповісти
чого б та смердюча росія ядерного не планувала - програє вона сама з різною ступінню наслідків для себе самої
показати весь коментар
25.03.2025 17:49 Відповісти
Україна можливо теж вже створила БПЛА,котрий затаскає кг 100ядерного заряду на мацкваабад...???
показати весь коментар
25.03.2025 17:49 Відповісти
І що? Супутник гарно збивається. Та й сміття на орбітах багацько, може якийсь шматок траєкторію випадково змінити
показати весь коментар
25.03.2025 17:52 Відповісти
Не может быть, ведь путин - свой парень для трампа и уиткофа
показати весь коментар
25.03.2025 17:53 Відповісти
Пошла жара в стиле: "А то Путин нападет"... проходили уже: "Ко-ко-ко, Киев за 3 дня"... у пидаров одна и та же методичка...
показати весь коментар
25.03.2025 17:54 Відповісти
Хлопці дрона зроблять, щоби з орбіти той спутнік знять .
показати весь коментар
25.03.2025 17:55 Відповісти
❗️Є загроза застосування ядерної зброї з боку рф, - повідомляє розвідка США

Причина - невдачі русні на фронті та удари України по російській території -Реальна Війна
показати весь коментар
25.03.2025 17:56 Відповісти
🤣
показати весь коментар
25.03.2025 17:59 Відповісти
Я під столом
показати весь коментар
25.03.2025 17:59 Відповісти
це вже давно було - Шатл
показати весь коментар
25.03.2025 17:57 Відповісти
тепер разом з маском буде швидше
показати весь коментар
25.03.2025 17:57 Відповісти
самим авторам писанини не смішно? 😂👀
що це ще за Американське розвідувальне співтовариство,
мабуть з обмеженою відповідальністю ? 🤓
показати весь коментар
25.03.2025 17:57 Відповісти
Болік і Льолік....
показати весь коментар
25.03.2025 18:08 Відповісти
З обмеженою відповідальністю у них тільки трамп, а це клуб по інтересам
показати весь коментар
25.03.2025 18:20 Відповісти
Що значить "супутник з ядерною зброєю"?
Вони ще в 60- ті, разом з Бєлкою і Стрєлкою, могли запустить а космос ящик з ядерною бомбою. Її можна запустити на любому носії. В чому тут сенсація?
показати весь коментар
25.03.2025 17:59 Відповісти
Просто раніше був договір про нерозповсюдження ЯЗ в космосі. А тепер походу вже нема...
показати весь коментар
25.03.2025 18:06 Відповісти
Тулсі працює,та *****..я тепер буде займатись всякими вкидами аби всі здались на користь куйла!!!
показати весь коментар
25.03.2025 18:00 Відповісти
Вони дятлам прямим текстом говорять шо срали вони на договора про нерозповсюдженя ядерноі зброі у космосі, але трамп пережує та проковтне це, і винними зробить або попередників, або краіни які хочат свою ядерну зброю!!!
показати весь коментар
25.03.2025 18:01 Відповісти
Да тепер після того як Тампон знову врятував Сосію від розгрому і зняв з неї санкції то Сосія не тільки ядерні супутники зможе робити. А американські кастрюлі будуть платити трильйони доларів на протидію рашистській новій зброї. Короче покуй на вас всіх. Хоть в попіл цю планету зітріть що не сумніваюся і буде
показати весь коментар
25.03.2025 18:08 Відповісти
Відразу після того як збудують туалет на Марсі
показати весь коментар
25.03.2025 18:09 Відповісти
Навіщо це, туди клонів чемодана ху...ла завезуть
показати весь коментар
25.03.2025 18:15 Відповісти
захват ядерных станций - норм, похеривание всех международных договоренностей - вполне практикуется, стирание населенных городов - тоже, уничтожение плотин с ахренительными последствиями - приемлемо, угон холопов в рабство - вообще исторически приветствуется. а тут - какой-то спутник. наверное, переживают что может быть не спутник, а просто полетит и взорвется где-то. не проблема - Виткофф скажет что он верил что это было "случайно". Калифорнию новую построят, делов то.
показати весь коментар
25.03.2025 18:17 Відповісти
Коли до влади в США дорвався самозакоханий недоумок ,рашисти добре знають його слабкості ,адже в них стільки компромату на агента краснова .
показати весь коментар
25.03.2025 18:30 Відповісти
Перевагу буде мати той, хто перший запустить. Питання часу. Китай..?
показати весь коментар
25.03.2025 18:31 Відповісти
Зараз цих розвідників звільнять за наклеп на найкращого друга трампа!
показати весь коментар
25.03.2025 18:32 Відповісти
А шо так тяжко це зробити....? міжконтинетальні ракети залітають вище супутників...що заважає заустити ракету з орбіти
показати весь коментар
25.03.2025 18:38 Відповісти
запускатись цей супутник буде з міжнародної космічної станції "мір", під суворим наглядом русскіх і амєріканскіх космонавтов, які там будуть "робити дружбу"
показати весь коментар
25.03.2025 19:05 Відповісти
Что за хрень. А МБР с ядерной боеголовкой - это не то же самое?
показати весь коментар
25.03.2025 19:22 Відповісти
когдa-то звездными войнaми рaзвели одних лохов.
сейчaс все теми же звездными войнaми рaзводят других лохов.
трaмп уже требует у пентaгонa рaзрaбaтывaть золотой купол одной рукой, a второй рукой хочет урезaть военный бюджет нa треть.

ох и е б aнaриум.
показати весь коментар
25.03.2025 19:28 Відповісти
А коли від розвідки США буде новина, що Україна планує розпочати виготовлення власної ядерної зброї?
показати весь коментар
25.03.2025 21:57 Відповісти
америка, (пишу з маленької букви, бо перестав поважати країну, яка обісралась) від рашки в лаптях. у якому світі живе планета?
показати весь коментар
26.03.2025 09:28 Відповісти