12101 відвідувач онлайн

Трамп пригрозив Ірану бомбардуваннями та митами, якщо Тегеран не укладе ядерної угоди, - NBC

Трамп пригрозив Ірану

Американський лідер Дональд Трамп заявив, що якщо Вашингтон і Тегеран не досягнуть угоди щодо іранської ядерної програми, то США здійснять бомбардування Ірану. Також глава Білого дому пригрозив Ірану "вторинними митами".

Про це президент США сказав в інтерв'ю телеканалу NBC News, інформує Цензор.НЕТ.

"Якщо вони не укладуть угоди, то буде бомбардування. Це буде таке бомбардування, якого вони ніколи не бачили до цього... Але є ймовірність, що якщо вони не укладуть угоду, я введу для них вторинні тарифи, як це було чотири роки тому", - сказав Трамп.

Водночас він додав, що наразі між американськими та іранськими офіційними особами "існують контакти".

Раніше повідомлялося, що президент Дональд Трамп заявив, що хоче домовитися із Іраном про ядерну угоду. У четвер він надіслав листа з пропозицією таких переговорів лідеру Ірану.

Видання Bloomberg повідомляло, що Трамп просив диктатора РФ Путіна допомогти у ядерних переговорах з Іраном.

Очільник іранського МЗС Аббас Арагчі заявив, що переговори зі США вестимуть, лише якщо США ставитимуться до Тегерану шанобливо.

Президент Ірану Масуд Пезешкіян заявив, що не буде вести переговори зі США, коли йому погрожують.

Топ коментарі
+36
хто ще не обсикал трампа у відповідь, на його погрози?
і особливо перси.
показати весь коментар
30.03.2025 19:19 Відповісти
+21
Миротворець ×уєв.
показати весь коментар
30.03.2025 19:19 Відповісти
+19
зараз І ран вже вдруге за місяць пошле його *****.
показати весь коментар
30.03.2025 19:23 Відповісти

Завантаження...