9900 відвідувачів онлайн

Україна та США обговорили драфт угоди про копалини: Трамп пригрозив проблемами через відмову від підписання, - ЗМІ

США та Україна завершили другий раунд переговорів

Україна та США провели першу тривалу розмову щодо угоди про копалини, запропоновану американською стороною. 

Про це повідомив співрозмовник в ОП України на умовах анонімності, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Суспільне. 

За його словами, 28 березня 2025 року Україна та Сполучені Штати обговорили перший драфт угоди щодо корисних копалин, яку запропонувала американська сторона. Під час зустрічі, яка відбулась за участі юристів, робота над угодою продовжується. 

"Україна готова продовжувати працювати над нею (йдеться про угоду - ред.)", - повідомляє джерело.

Водночас, як зазначається, американський лідер Дональд Трамп заявив, що президент України Володимир Зеленський планує відмовитись від цієї угоди. Трамп попередив, що в разі відмови підписати документ, виникнуть серйозні проблеми для України.

Зеленський підтвердив отримання драфту угоди та зазначив, що Україна не визнаватиме військову допомогу США як борг, як це передбачалося в документі. Крім того, президент України зазначив, що угода не буде підписана, якщо вона загрожуватиме вступу України до ЄС. За інформацією видання Bloomberg, проєкт угоди надає американським компаніям першочергове право на інвестиції в секторі природних ресурсів України.

Топ коментарі
+18
Воно нам і нафіг не потрібно без гарантій...
А тим більше, як борг за минулі роки!
показати весь коментар
31.03.2025 15:11 Відповісти
+14
Взагалі, борг за поставку зброї потрібно виставляти росії, т.к. майже уся зброя туди і полетіла
показати весь коментар
31.03.2025 15:18 Відповісти
+14
Рудий клован погрожує всім -
- Європі , Канаді , Ірану , Мексиці , Україні ...
Всім - окрім рашки !
показати весь коментар
31.03.2025 15:21 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Рано чи пізно ми все ж дізнаємося скільки воно і вся його банда вкрали в народу України. Але поки що воно пресує Пороха, бо він 10000% виграє вибори!
показати весь коментар
31.03.2025 15:11 Відповісти
Порох вміє грати на роялі?
показати весь коментар
31.03.2025 15:12 Відповісти
А ви хочете вибрати піаніста?
Я хочу, щоб Президентом була людина, яка один раз вже врятувала країну.
показати весь коментар
31.03.2025 15:17 Відповісти
Хто не вміє грати на ... - той не перемагає в Україні!!!
Пєтя і Юля уже на сміттєзвалищі історії - фронтовики будуть керувати!
показати весь коментар
31.03.2025 15:18 Відповісти
показати весь коментар
31.03.2025 15:21 Відповісти
це буде сюрпризом, але не для мене.....
показати весь коментар
31.03.2025 15:23 Відповісти
Я про фронтовиків
показати весь коментар
31.03.2025 15:23 Відповісти
ну бабЮлю в одну купу сміття з Петрухою не потрібно вкидати .
В універі де Порох викладав , бабЮля шпори на гальорці під спідницю ховала
показати весь коментар
31.03.2025 15:32 Відповісти
якби брата не .... - до сих пір би міг викладати!
показати весь коментар
31.03.2025 15:37 Відповісти
ну і якби цукерки постійно в Ліпєцку не варив і сам не продавав русні на болотах , і не пригощав старого ботоксного недопалка .
показати весь коментар
31.03.2025 16:54 Відповісти
******** угощал бандюкович, на трибуне.
показати весь коментар
31.03.2025 17:00 Відповісти
ботоксний ***** , не зря конфєтку від проФФесора не захотів захавати , знав ,що конфєтку можна і "новічком" заправити
показати весь коментар
31.03.2025 17:10 Відповісти
Очевидно, οθο-ло слухало Подерев'янського, а дімон - ні, тому і взяв (канхветку Тузік дам тобі я посмоктати) )))
показати весь коментар
31.03.2025 22:48 Відповісти
а димон алкан , не побрезговал - закусивать ібо нада !
показати весь коментар
31.03.2025 17:12 Відповісти
Не виберуть Порошенка на виборах. Зебілів і "абинепорох" у нас більше ніж нормальних людей. Та і сам Олексійович наврядчи б сів у крісло президента за нинішніх обставин.
показати весь коментар
31.03.2025 15:19 Відповісти
Не виберуть. Ні зєлю, ні пєтю, ні бздюлю.
показати весь коментар
31.03.2025 17:31 Відповісти
і кого на вашу думку , медведчука ?
показати весь коментар
31.03.2025 17:36 Відповісти
І хто ж це ?
показати весь коментар
31.03.2025 15:19 Відповісти
Вря.. шо? Чи ви за Італію кажете? Хтось врятував Італію (мабудь Мелоні) - це добре. До чого тут Порох та Україна - не розумію.
показати весь коментар
31.03.2025 16:09 Відповісти
Не дивно, що ти не розумієш. Упороті зебіли, як ти, всі безмозглі.
показати весь коментар
31.03.2025 17:42 Відповісти
Я не знаю що таке "зебіли" італійською, мабудь так лаються у вас в Італії. В нас, в Україні, так називають прибічників нашого президента Зеленського. Про мене так дивно казати, бо я Гонтарво-Супрунський бот (мабудь в Італії таких не знають, це в нас, в український політиці, такі особи відоми були свого часу). Круті жіночки, шкода їх не дуже *******
показати весь коментар
31.03.2025 22:12 Відповісти
Хто це? Яка країна?
показати весь коментар
31.03.2025 17:45 Відповісти
Ну, якщо ти на 11му році війни не знаєш хто і яка країна, то про що з тобою говорити?
показати весь коментар
31.03.2025 19:41 Відповісти
Та хто його зна, хто там в Італії кого врятував....
У нас, от як Ви самі і вказали, "на 11му році війни" нема і не було "рятівника".
показати весь коментар
01.04.2025 10:27 Відповісти
Дивлячись чим
показати весь коментар
31.03.2025 15:19 Відповісти
З набагато більшою вірогідністю вибори виграє Залужний...
показати весь коментар
31.03.2025 15:56 Відповісти
Якщо він піде - нема питань. Тоді Порох не буде балотуватися. Але якщо Залужний не піде - крім Пороха нема адекватної людини. Особливо серед тих, кого просуває зебанда.
показати весь коментар
31.03.2025 17:25 Відповісти
😄😄😄😄😄😄то що зельцбан end ko, має сидіти на нарах то факт але там з них має бути і шоколадний По😄,два чоботи пара.
показати весь коментар
31.03.2025 16:26 Відповісти
Воно нам і нафіг не потрібно без гарантій...
А тим більше, як борг за минулі роки!
показати весь коментар
31.03.2025 15:11 Відповісти
В палаті №6

показати весь коментар
31.03.2025 17:21 Відповісти
Україна готова продовжувати працювати над нею (йдеться про угоду - ред.)", - повідомляє джерело
Так ми ж не відмовляємось підписувати, ми готові продовжувати працювати над угодою. Коли вона буде доопрацьована, тоді й підпишемо.
показати весь коментар
31.03.2025 15:13 Відповісти
2. ...та Сполучені Штати Америки підтверджують Україні їх зобов'язання згідно з принципами Заключного Акта НБСЄ утримуватись від економічного тиску, спрямованого на те, щоб підкорити своїм власним інтересам здійснення Україною прав, притаманних її суверенітетуhttps://uk.m.wikipedia.org/wiki/%D0%94%D0%B5%D1%80%D0%B6%D0%B0%D0%B2%D0%BD%D0%B8%D0%B9_%D1%81%D1%83%D0%B2%D0%B5%D1%80%D0%B5%D0%BD%D1%96%D1%82%D0%B5%D1%82 , і таким чином отримувати будь-які переваги.
показати весь коментар
31.03.2025 15:14 Відповісти
А про умови Будапештського меморандуму рудий чорт не згадує?
показати весь коментар
31.03.2025 15:14 Відповісти
Так його ж приблуди вже намагались "довести" що усе ЯО СРСР "належало" ніби одній РРФСР, а не усім республікам-"сестрам", і ніби було просто "повернення власнику". Воно брехливе не гірше )(уйла (воно ж "путін") тому що трампон ніколи не відповідав ні за слова, ні за власні дії, так само як кремляді, а забаганок в нього більше ніж у всього разом взятого!!!
показати весь коментар
31.03.2025 15:30 Відповісти
Бабе своей пусть грозит рыжий дегенерат.
показати весь коментар
31.03.2025 15:17 Відповісти
Взагалі, борг за поставку зброї потрібно виставляти росії, т.к. майже уся зброя туди і полетіла
показати весь коментар
31.03.2025 15:18 Відповісти
Тампон совсем тупой - Договор подписанный под давлением и с помощью шантажа ...

Ну как по мне можно и подписать. Но собрать как можно доказательств что тампон угрожал
показати весь коментар
31.03.2025 15:18 Відповісти
Ще один порушник меморандуму, ядерна зброя єдиний варіант ********* світу, навіть не НАТО
показати весь коментар
31.03.2025 15:19 Відповісти
Що і потрібно було доказати. ***** послав Тампона ще й накормив його гівном, і тепер обіжений Тампон вирішило давити на Україну шукаючи привід в усьому звинуватити жертву бо на агресора у Тампона немає яєць. З такими конченими підорами як ***** і Тампон ніколи неможливо домовитись. Бо вони неадекватні і чим більше їм годиш тим більше вони будуть вилазити на шию.
показати весь коментар
31.03.2025 15:19 Відповісти
Погрози рудого бабуіна як відзнака за хоробрість. Канада, Мексіка, Данія послали цю курву і що? Трамбон обісрався і здувся
показати весь коментар
31.03.2025 15:21 Відповісти
ці країни не залежать від сша так, як ми зараз....
показати весь коментар
01.04.2025 01:32 Відповісти
Рудий клован погрожує всім -
- Європі , Канаді , Ірану , Мексиці , Україні ...
Всім - окрім рашки !
показати весь коментар
31.03.2025 15:21 Відповісти
"Вся ЗЕМЛЯ - моя!" Галактічєскій імпєратор. Начало.

показати весь коментар
31.03.2025 17:02 Відповісти
Ну и что делать? Не подписывать? Трамп перекроет поставки вооружений, финансовую помощь и поступление разведданных. Подписать? Тогда это экономическое рабство на неопределённый период и никаких гарантий безопасности. Классные, *****, у нас гаранты по Будапештскому меморандуму!
показати весь коментар
31.03.2025 15:22 Відповісти
намагатися вибиту якусь покращену версію.
А після трампа надіятися на денонсацію чи суди
показати весь коментар
01.04.2025 01:33 Відповісти
Подписать... А импичмента не будет?
показати весь коментар
01.04.2025 09:12 Відповісти
рудий пісділ де перемир*я?
показати весь коментар
31.03.2025 15:22 Відповісти
Навіть набридло вже обговорювати цю "угоду" Трампа котра фактично пропонує Україні добровільно погодитись на свою економічну колонізацію з боку Штатів користуючись тим що рашисти, котрі мають величезну багатократну економічну та чисельну перевагу, до речі завдяки багаторічним вливанням інвестицій тих самих США у Московію (т.з. "роССію"), напали на Україну та вона знаходиться через це в скрутному становищі. Все це гидко та аморально!!!
показати весь коментар
31.03.2025 15:22 Відповісти
Тому треба розробляти ядерну зброю. не можуть зробить, то нехай ******** як в бойовиках з 90х годів або куплять вже готову. Але зброя шоб була, я не знаю!!!
показати весь коментар
31.03.2025 15:25 Відповісти
Навіщо ці заяви висловлювати? Спочатку дізнайся що для цього треба, починаючи з можливості накопичувати відповідні радіоактивні матеріали, а потім про можливість їх збагачення до потрібної концентрації, берилій для корпусу, тритій та дейтерій ймовірно ************, робити все це таємно, не кажучи вже про наявність фахівців що на це погодяться і спроможності випробувань. Варто згадати й про виробництво носіїв. "Легко" все лише для тих хто від розуміння усіх аспектів та труднощів дуже далекий!
показати весь коментар
31.03.2025 15:40 Відповісти
https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%97%D0%B1%D1%80%D0%BE%D1%8F_%D0%BC%D0%B0%D1%81%D0%BE%D0%B2%D0%BE%D0%B3%D0%BE_%D1%83%D1%80%D0%B0%D0%B6%D0%B5%D0%BD%D0%BD%D1%8F Зброя масового ураження
Не обов'язково ядерка. є варіанти.
показати весь коментар
31.03.2025 15:47 Відповісти
чалматі та пухляш якось спромоглися, йдучи, здолаєш дорогу, мислячи - математику
показати весь коментар
31.03.2025 15:55 Відповісти
Трумпові погрози все більше й більше починають скидатися на погрози Бармалея. Навіть діти зі спецзакладів облишать лякатися.
показати весь коментар
31.03.2025 15:28 Відповісти
Бармалей то казковий персонаж, а Трамп - справжній, в тому й проблема.
показати весь коментар
31.03.2025 15:41 Відповісти
Погрожувати якимись там -проблемами країні , якій 3 роки поспіль погрожують цілковитим знищенням , і ядерною зброєю в тому чилі , це треба бути кінченим ідіотом .
показати весь коментар
31.03.2025 15:31 Відповісти
Або бути людиною без честі та совісті, а він такий й є!
показати весь коментар
31.03.2025 15:42 Відповісти
Це само собою . Але мене просто шокує ідіотизм іржавого .
Невже він і дійсно вважає що його сраних погроз створити Україні якісь там проблеми , бояться тут більше ніж погроз ***** стерти Україну з лиця землі - взагалі .!!? І за допомогою яз т в тому числі .
показати весь коментар
31.03.2025 15:50 Відповісти
Кіт на понтах уявляє себе ось таким, великим і грізним. Але забуває, що чим ти більший, тим у тебе більші вуха. А великі вуха - снайперу легше.
показати весь коментар
31.03.2025 15:31 Відповісти
Це не угода, це мародерство американських злодіїв і кріпацтво для українців на вічно!
Україні такі "угоди" непотрібні!
показати весь коментар
31.03.2025 15:34 Відповісти
*** им а не угода...подпишим эту писульку будем рабами всю оставшую жинь Украины....это рыжее чмо совсем офонарело
показати весь коментар
31.03.2025 15:36 Відповісти
Якщо дослівно: "Він (Зеленський - ред.) намагається відмовитися від угоди щодо рідкісноземельних копалин , і якщо він це зробить, у нього будуть проблеми, великі, великі проблеми". Про Україну нічого не сказано.
показати весь коментар
31.03.2025 15:36 Відповісти
Зеленський відмовляється віддати свої особисті копалини , чи українські ?
показати весь коментар
31.03.2025 15:39 Відповісти
...підписати! А після перемоги, послати сша на йух, і видати їм зеленського з п'ятьма менеджерами!
показати весь коментар
31.03.2025 15:36 Відповісти
Дайте рудої мавпи землі 2 на 1.5 метра.
показати весь коментар
31.03.2025 15:37 Відповісти
показати весь коментар
31.03.2025 15:42 Відповісти
Какая мерзкая рожа у краснова
показати весь коментар
31.03.2025 16:53 Відповісти
більшої проблеми ніж тампон у змові з пуйлом уже не буде, тож нехай запхне свої погрози собі у дупу, затичка для пуньки
показати весь коментар
31.03.2025 15:46 Відповісти
"СВІТОВИЙ АРМАГЕДОН ДЛЯ США - "ТРАМП ПРИГРОЗИВ".Світ ішов дальше своїм життям не , зветраючи уваги на світового американського "******"
показати весь коментар
31.03.2025 16:07 Відповісти
не та вже америка, міссісіпі не та...
показати весь коментар
31.03.2025 16:21 Відповісти
"Трамп забирає мінерали в України". Принаймні, так це бачить штучний інтелект.

показати весь коментар
31.03.2025 16:45 Відповісти
Нічого не забирає Трамп, бо все розграбовано між вашими феодалами ... Ахметовим, Фірташом та іншими ... яким ви дали назву "олігархи" І в наявності у вас нічого немає
показати весь коментар
31.03.2025 17:05 Відповісти
трампакс иди на фуй!
показати весь коментар
31.03.2025 16:51 Відповісти
Это пусть он пугает ёжика своей голой сморщенной задницей!

Никто подписывать унизительный рабский договор не будет, вне зависимости от того, кто будет президентом Украины!
показати весь коментар
31.03.2025 17:18 Відповісти
Скотиняка !