7243 відвідувача онлайн

Україна та США обговорили драфт угоди про копалини: Трамп пригрозив проблемами через відмову від підписання, - ЗМІ

США та Україна завершили другий раунд переговорів

Україна та США провели першу тривалу розмову щодо угоди про копалини, запропоновану американською стороною. 

Про це повідомив співрозмовник в ОП України на умовах анонімності, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Суспільне. 

За його словами, 28 березня 2025 року Україна та Сполучені Штати обговорили перший драфт угоди щодо корисних копалин, яку запропонувала американська сторона. Під час зустрічі, яка відбулась за участі юристів, робота над угодою продовжується. 

"Україна готова продовжувати працювати над нею (йдеться про угоду - ред.)", - повідомляє джерело.

Водночас, як зазначається, американський лідер Дональд Трамп заявив, що президент України Володимир Зеленський планує відмовитись від цієї угоди. Трамп попередив, що в разі відмови підписати документ, виникнуть серйозні проблеми для України.

Зеленський підтвердив отримання драфту угоди та зазначив, що Україна не визнаватиме військову допомогу США як борг, як це передбачалося в документі. Крім того, президент України зазначив, що угода не буде підписана, якщо вона загрожуватиме вступу України до ЄС. За інформацією видання Bloomberg, проєкт угоди надає американським компаніям першочергове право на інвестиції в секторі природних ресурсів України.

Топ коментарі
+18
Воно нам і нафіг не потрібно без гарантій...
А тим більше, як борг за минулі роки!
показати весь коментар
31.03.2025 15:11 Відповісти
+14
Взагалі, борг за поставку зброї потрібно виставляти росії, т.к. майже уся зброя туди і полетіла
показати весь коментар
31.03.2025 15:18 Відповісти
+14
Рудий клован погрожує всім -
- Європі , Канаді , Ірану , Мексиці , Україні ...
Всім - окрім рашки !
показати весь коментар
31.03.2025 15:21 Відповісти

Завантаження...