3470 посетителей онлайн

Украина и США обсудили драфт соглашения об ископаемых: Трамп пригрозил проблемами из-за отказа от подписания, - СМИ

США и Украина завершили второй раунд переговоров

Украина и США провели первый длительный разговор по соглашению об ископаемых, предложенное американской стороной.

Об этом сообщил собеседник в ОП Украины на условиях анонимности, информирует Цензор.НЕТ со ссылкой на Суспільне.

По его словам, 28 марта 2025 года Украина и Соединенные Штаты обсудили первый драфт соглашения по полезным ископаемым, которое предложила американская сторона. Во время встречи, которая состоялась при участии юристов, работа над соглашением продолжается.

"Украина готова продолжать работать над ней (речь идет о соглашении - ред.)", - сообщает источник.

В то же время, как отмечается, американский лидер Дональд Трамп заявил, что президент Украины Владимир Зеленский планирует отказаться от этого соглашения. Трамп предупредил, что в случае отказа подписать документ, возникнут серьезные проблемы для Украины.

Зеленский подтвердил получение драфта соглашения и отметил, что Украина не будет признавать военную помощь США как долг, как это предполагалось в документе. Кроме того, президент Украины отметил, что соглашение не будет подписано, если оно будет угрожать вступлению Украины в ЕС. По информации издания Bloomberg, проект соглашения предоставляет американским компаниям первоочередное право на инвестиции в секторе природных ресурсов Украины.

Топ комментарии
+18
Воно нам і нафіг не потрібно без гарантій...
А тим більше, як борг за минулі роки!
показать весь комментарий
31.03.2025 15:11 Ответить
+14
Взагалі, борг за поставку зброї потрібно виставляти росії, т.к. майже уся зброя туди і полетіла
показать весь комментарий
31.03.2025 15:18 Ответить
+14
Рудий клован погрожує всім -
- Європі , Канаді , Ірану , Мексиці , Україні ...
Всім - окрім рашки !
показать весь комментарий
31.03.2025 15:21 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Рано чи пізно ми все ж дізнаємося скільки воно і вся його банда вкрали в народу України. Але поки що воно пресує Пороха, бо він 10000% виграє вибори!
показать весь комментарий
31.03.2025 15:11 Ответить
Порох вміє грати на роялі?
показать весь комментарий
31.03.2025 15:12 Ответить
А ви хочете вибрати піаніста?
Я хочу, щоб Президентом була людина, яка один раз вже врятувала країну.
показать весь комментарий
31.03.2025 15:17 Ответить
Хто не вміє грати на ... - той не перемагає в Україні!!!
Пєтя і Юля уже на сміттєзвалищі історії - фронтовики будуть керувати!
показать весь комментарий
31.03.2025 15:18 Ответить
показать весь комментарий
31.03.2025 15:21 Ответить
це буде сюрпризом, але не для мене.....
показать весь комментарий
31.03.2025 15:23 Ответить
Я про фронтовиків
показать весь комментарий
31.03.2025 15:23 Ответить
ну бабЮлю в одну купу сміття з Петрухою не потрібно вкидати .
В універі де Порох викладав , бабЮля шпори на гальорці під спідницю ховала
показать весь комментарий
31.03.2025 15:32 Ответить
якби брата не .... - до сих пір би міг викладати!
показать весь комментарий
31.03.2025 15:37 Ответить
ну і якби цукерки постійно в Ліпєцку не варив і сам не продавав русні на болотах , і не пригощав старого ботоксного недопалка .
показать весь комментарий
31.03.2025 16:54 Ответить
******** угощал бандюкович, на трибуне.
показать весь комментарий
31.03.2025 17:00 Ответить
ботоксний ***** , не зря конфєтку від проФФесора не захотів захавати , знав ,що конфєтку можна і "новічком" заправити
показать весь комментарий
31.03.2025 17:10 Ответить
Очевидно, οθο-ло слухало Подерев'янського, а дімон - ні, тому і взяв (канхветку Тузік дам тобі я посмоктати) )))
показать весь комментарий
31.03.2025 22:48 Ответить
а димон алкан , не побрезговал - закусивать ібо нада !
показать весь комментарий
31.03.2025 17:12 Ответить
Не виберуть Порошенка на виборах. Зебілів і "абинепорох" у нас більше ніж нормальних людей. Та і сам Олексійович наврядчи б сів у крісло президента за нинішніх обставин.
показать весь комментарий
31.03.2025 15:19 Ответить
Не виберуть. Ні зєлю, ні пєтю, ні бздюлю.
показать весь комментарий
31.03.2025 17:31 Ответить
і кого на вашу думку , медведчука ?
показать весь комментарий
31.03.2025 17:36 Ответить
І хто ж це ?
показать весь комментарий
31.03.2025 15:19 Ответить
Вря.. шо? Чи ви за Італію кажете? Хтось врятував Італію (мабудь Мелоні) - це добре. До чого тут Порох та Україна - не розумію.
показать весь комментарий
31.03.2025 16:09 Ответить
Не дивно, що ти не розумієш. Упороті зебіли, як ти, всі безмозглі.
показать весь комментарий
31.03.2025 17:42 Ответить
Я не знаю що таке "зебіли" італійською, мабудь так лаються у вас в Італії. В нас, в Україні, так називають прибічників нашого президента Зеленського. Про мене так дивно казати, бо я Гонтарво-Супрунський бот (мабудь в Італії таких не знають, це в нас, в український політиці, такі особи відоми були свого часу). Круті жіночки, шкода їх не дуже *******
показать весь комментарий
31.03.2025 22:12 Ответить
Хто це? Яка країна?
показать весь комментарий
31.03.2025 17:45 Ответить
Ну, якщо ти на 11му році війни не знаєш хто і яка країна, то про що з тобою говорити?
показать весь комментарий
31.03.2025 19:41 Ответить
Та хто його зна, хто там в Італії кого врятував....
У нас, от як Ви самі і вказали, "на 11му році війни" нема і не було "рятівника".
показать весь комментарий
01.04.2025 10:27 Ответить
Дивлячись чим
показать весь комментарий
31.03.2025 15:19 Ответить
З набагато більшою вірогідністю вибори виграє Залужний...
показать весь комментарий
31.03.2025 15:56 Ответить
Якщо він піде - нема питань. Тоді Порох не буде балотуватися. Але якщо Залужний не піде - крім Пороха нема адекватної людини. Особливо серед тих, кого просуває зебанда.
показать весь комментарий
31.03.2025 17:25 Ответить
😄😄😄😄😄😄то що зельцбан end ko, має сидіти на нарах то факт але там з них має бути і шоколадний По😄,два чоботи пара.
показать весь комментарий
31.03.2025 16:26 Ответить
Воно нам і нафіг не потрібно без гарантій...
А тим більше, як борг за минулі роки!
показать весь комментарий
31.03.2025 15:11 Ответить
В палаті №6

показать весь комментарий
31.03.2025 17:21 Ответить
Україна готова продовжувати працювати над нею (йдеться про угоду - ред.)", - повідомляє джерело
Так ми ж не відмовляємось підписувати, ми готові продовжувати працювати над угодою. Коли вона буде доопрацьована, тоді й підпишемо.
показать весь комментарий
31.03.2025 15:13 Ответить
2. ...та Сполучені Штати Америки підтверджують Україні їх зобов'язання згідно з принципами Заключного Акта НБСЄ утримуватись від економічного тиску, спрямованого на те, щоб підкорити своїм власним інтересам здійснення Україною прав, притаманних її суверенітетуhttps://uk.m.wikipedia.org/wiki/%D0%94%D0%B5%D1%80%D0%B6%D0%B0%D0%B2%D0%BD%D0%B8%D0%B9_%D1%81%D1%83%D0%B2%D0%B5%D1%80%D0%B5%D0%BD%D1%96%D1%82%D0%B5%D1%82 , і таким чином отримувати будь-які переваги.
показать весь комментарий
31.03.2025 15:14 Ответить
А про умови Будапештського меморандуму рудий чорт не згадує?
показать весь комментарий
31.03.2025 15:14 Ответить
Так його ж приблуди вже намагались "довести" що усе ЯО СРСР "належало" ніби одній РРФСР, а не усім республікам-"сестрам", і ніби було просто "повернення власнику". Воно брехливе не гірше )(уйла (воно ж "путін") тому що трампон ніколи не відповідав ні за слова, ні за власні дії, так само як кремляді, а забаганок в нього більше ніж у всього разом взятого!!!
показать весь комментарий
31.03.2025 15:30 Ответить
Бабе своей пусть грозит рыжий дегенерат.
показать весь комментарий
31.03.2025 15:17 Ответить
Взагалі, борг за поставку зброї потрібно виставляти росії, т.к. майже уся зброя туди і полетіла
показать весь комментарий
31.03.2025 15:18 Ответить
Тампон совсем тупой - Договор подписанный под давлением и с помощью шантажа ...

Ну как по мне можно и подписать. Но собрать как можно доказательств что тампон угрожал
показать весь комментарий
31.03.2025 15:18 Ответить
Ще один порушник меморандуму, ядерна зброя єдиний варіант ********* світу, навіть не НАТО
показать весь комментарий
31.03.2025 15:19 Ответить
Що і потрібно було доказати. ***** послав Тампона ще й накормив його гівном, і тепер обіжений Тампон вирішило давити на Україну шукаючи привід в усьому звинуватити жертву бо на агресора у Тампона немає яєць. З такими конченими підорами як ***** і Тампон ніколи неможливо домовитись. Бо вони неадекватні і чим більше їм годиш тим більше вони будуть вилазити на шию.
показать весь комментарий
31.03.2025 15:19 Ответить
Погрози рудого бабуіна як відзнака за хоробрість. Канада, Мексіка, Данія послали цю курву і що? Трамбон обісрався і здувся
показать весь комментарий
31.03.2025 15:21 Ответить
ці країни не залежать від сша так, як ми зараз....
показать весь комментарий
01.04.2025 01:32 Ответить
Рудий клован погрожує всім -
- Європі , Канаді , Ірану , Мексиці , Україні ...
Всім - окрім рашки !
показать весь комментарий
31.03.2025 15:21 Ответить
"Вся ЗЕМЛЯ - моя!" Галактічєскій імпєратор. Начало.

показать весь комментарий
31.03.2025 17:02 Ответить
Ну и что делать? Не подписывать? Трамп перекроет поставки вооружений, финансовую помощь и поступление разведданных. Подписать? Тогда это экономическое рабство на неопределённый период и никаких гарантий безопасности. Классные, *****, у нас гаранты по Будапештскому меморандуму!
показать весь комментарий
31.03.2025 15:22 Ответить
намагатися вибиту якусь покращену версію.
А після трампа надіятися на денонсацію чи суди
показать весь комментарий
01.04.2025 01:33 Ответить
Подписать... А импичмента не будет?
показать весь комментарий
01.04.2025 09:12 Ответить
рудий пісділ де перемир*я?
показать весь комментарий
31.03.2025 15:22 Ответить
Навіть набридло вже обговорювати цю "угоду" Трампа котра фактично пропонує Україні добровільно погодитись на свою економічну колонізацію з боку Штатів користуючись тим що рашисти, котрі мають величезну багатократну економічну та чисельну перевагу, до речі завдяки багаторічним вливанням інвестицій тих самих США у Московію (т.з. "роССію"), напали на Україну та вона знаходиться через це в скрутному становищі. Все це гидко та аморально!!!
показать весь комментарий
31.03.2025 15:22 Ответить
Тому треба розробляти ядерну зброю. не можуть зробить, то нехай ******** як в бойовиках з 90х годів або куплять вже готову. Але зброя шоб була, я не знаю!!!
показать весь комментарий
31.03.2025 15:25 Ответить
Навіщо ці заяви висловлювати? Спочатку дізнайся що для цього треба, починаючи з можливості накопичувати відповідні радіоактивні матеріали, а потім про можливість їх збагачення до потрібної концентрації, берилій для корпусу, тритій та дейтерій ймовірно ************, робити все це таємно, не кажучи вже про наявність фахівців що на це погодяться і спроможності випробувань. Варто згадати й про виробництво носіїв. "Легко" все лише для тих хто від розуміння усіх аспектів та труднощів дуже далекий!
показать весь комментарий
31.03.2025 15:40 Ответить
https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%97%D0%B1%D1%80%D0%BE%D1%8F_%D0%BC%D0%B0%D1%81%D0%BE%D0%B2%D0%BE%D0%B3%D0%BE_%D1%83%D1%80%D0%B0%D0%B6%D0%B5%D0%BD%D0%BD%D1%8F Зброя масового ураження
Не обов'язково ядерка. є варіанти.
показать весь комментарий
31.03.2025 15:47 Ответить
чалматі та пухляш якось спромоглися, йдучи, здолаєш дорогу, мислячи - математику
показать весь комментарий
31.03.2025 15:55 Ответить
Трумпові погрози все більше й більше починають скидатися на погрози Бармалея. Навіть діти зі спецзакладів облишать лякатися.
показать весь комментарий
31.03.2025 15:28 Ответить
Бармалей то казковий персонаж, а Трамп - справжній, в тому й проблема.
показать весь комментарий
31.03.2025 15:41 Ответить
Погрожувати якимись там -проблемами країні , якій 3 роки поспіль погрожують цілковитим знищенням , і ядерною зброєю в тому чилі , це треба бути кінченим ідіотом .
показать весь комментарий
31.03.2025 15:31 Ответить
Або бути людиною без честі та совісті, а він такий й є!
показать весь комментарий
31.03.2025 15:42 Ответить
Це само собою . Але мене просто шокує ідіотизм іржавого .
Невже він і дійсно вважає що його сраних погроз створити Україні якісь там проблеми , бояться тут більше ніж погроз ***** стерти Україну з лиця землі - взагалі .!!? І за допомогою яз т в тому числі .
показать весь комментарий
31.03.2025 15:50 Ответить
Кіт на понтах уявляє себе ось таким, великим і грізним. Але забуває, що чим ти більший, тим у тебе більші вуха. А великі вуха - снайперу легше.
показать весь комментарий
31.03.2025 15:31 Ответить
Це не угода, це мародерство американських злодіїв і кріпацтво для українців на вічно!
Україні такі "угоди" непотрібні!
показать весь комментарий
31.03.2025 15:34 Ответить
*** им а не угода...подпишим эту писульку будем рабами всю оставшую жинь Украины....это рыжее чмо совсем офонарело
показать весь комментарий
31.03.2025 15:36 Ответить
Якщо дослівно: "Він (Зеленський - ред.) намагається відмовитися від угоди щодо рідкісноземельних копалин , і якщо він це зробить, у нього будуть проблеми, великі, великі проблеми". Про Україну нічого не сказано.
показать весь комментарий
31.03.2025 15:36 Ответить
Зеленський відмовляється віддати свої особисті копалини , чи українські ?
показать весь комментарий
31.03.2025 15:39 Ответить
...підписати! А після перемоги, послати сша на йух, і видати їм зеленського з п'ятьма менеджерами!
показать весь комментарий
31.03.2025 15:36 Ответить
Дайте рудої мавпи землі 2 на 1.5 метра.
показать весь комментарий
31.03.2025 15:37 Ответить
показать весь комментарий
31.03.2025 15:42 Ответить
Какая мерзкая рожа у краснова
показать весь комментарий
31.03.2025 16:53 Ответить
більшої проблеми ніж тампон у змові з пуйлом уже не буде, тож нехай запхне свої погрози собі у дупу, затичка для пуньки
показать весь комментарий
31.03.2025 15:46 Ответить
"СВІТОВИЙ АРМАГЕДОН ДЛЯ США - "ТРАМП ПРИГРОЗИВ".Світ ішов дальше своїм життям не , зветраючи уваги на світового американського "******"
показать весь комментарий
31.03.2025 16:07 Ответить
не та вже америка, міссісіпі не та...
показать весь комментарий
31.03.2025 16:21 Ответить
"Трамп забирає мінерали в України". Принаймні, так це бачить штучний інтелект.

показать весь комментарий
31.03.2025 16:45 Ответить
Нічого не забирає Трамп, бо все розграбовано між вашими феодалами ... Ахметовим, Фірташом та іншими ... яким ви дали назву "олігархи" І в наявності у вас нічого немає
показать весь комментарий
31.03.2025 17:05 Ответить
трампакс иди на фуй!
показать весь комментарий
31.03.2025 16:51 Ответить
Это пусть он пугает ёжика своей голой сморщенной задницей!

Никто подписывать унизительный рабский договор не будет, вне зависимости от того, кто будет президентом Украины!
показать весь комментарий
31.03.2025 17:18 Ответить
Скотиняка !