9259 відвідувачів онлайн

Мелоні наступного тижня поїде до Трампа, щоб "вибити" менші мита, - ЗМІ

Мелоні хоче бачити США у Коаліції охочих

Прем'єрка Італії Джорджа Мелоні наступного тижня має намір зустрітися із президентом США Дональдом Трампом, щоб обговорити взаємні мита США та Європейського союзу.

Про це пише місцеве видання Roma, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на РБК-Україна.

Як зазначає видання, зустріч відбудеться вже 16 квітня.

Зазначається, що європейська пропозиція може полягати в поверненні до нульових тарифів, що, ймовірно, сьогодні є неприйнятним для Вашингтона. Конкретна ж мета ЄС - "вирвати половину", тобто, встановити взаємні мита на рівні 10%.

Трамп запровадив тарифи

Нагадаємо, Трамп підписав указ про введення мінімального 10-відсоткового тарифу на майже всі товари, що надходять до США. Для деяких країн тарифи вищі. Зокрема, Китай - 34%, Євросоюз - 20%.

Згодом стало відомо, що Трамп оголосив надзвичайний стан в економіці країни.

У переліку запроваджених мит Дональда Трампа опинилися і безлюдні острови Герд і Макдональд.

Топ коментарі
+5
Нема чого робить? Трамп, як і Путін, "спроби домовиться" сприймає, як "слабкість"... Он - канадці сказали, що будуть давать "дзеркальну" відповідь - і у Трампа "тональність помінялася"...
показати весь коментар
07.04.2025 15:19 Відповісти
+2
кожен обирає свій шлях. Як на мене то молодці канадці та кітайці. Бажаю їм перемоги у цій "битве с дураками". Щодо Мелоні, подивимось, як вона домовиться із самозакоханою папугою
показати весь коментар
07.04.2025 15:21 Відповісти
+1
На поклон до авантюриста - оце буде в Трампа радості - ідуть проситися
показати весь коментар
07.04.2025 15:19 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Мелоні ризикує ... Меланія може і заревнувати
показати весь коментар
07.04.2025 15:18 Відповісти
На поклон до авантюриста - оце буде в Трампа радості - ідуть проситися
показати весь коментар
07.04.2025 15:19 Відповісти
Нема чого робить? Трамп, як і Путін, "спроби домовиться" сприймає, як "слабкість"... Он - канадці сказали, що будуть давать "дзеркальну" відповідь - і у Трампа "тональність помінялася"...
показати весь коментар
07.04.2025 15:19 Відповісти
Ага, 75% экспорта Канады - это США. Население Канады - 40 млн. Население США - 340 млн. "Пока толстый похудеет, худой сдохнет"
показати весь коментар
07.04.2025 15:31 Відповісти
Я теж прислів"я знаю... Наприклад, Казав сліпий - побачимо...". "Якщо ти в громаду плюнеш - вона втреться... Коли громада плюне в тебе - УТОПИШСЯ...". Один раз США так уже "плювали"... На початку 30-х... Отримала Велику депресію...
показати весь коментар
07.04.2025 15:34 Відповісти
кожен обирає свій шлях. Як на мене то молодці канадці та кітайці. Бажаю їм перемоги у цій "битве с дураками". Щодо Мелоні, подивимось, як вона домовиться із самозакоханою папугою
показати весь коментар
07.04.2025 15:21 Відповісти
в Овальному кабінеті може й домовитися - там стіл уже замінили....
показати весь коментар
07.04.2025 15:38 Відповісти
какой с трамбона Блин Клинтон?
показати весь коментар
07.04.2025 15:40 Відповісти
так там і Маск, можливо, буде...
показати весь коментар
07.04.2025 15:43 Відповісти
"Саксофон трамбону нє товаріщ." 😂
показати весь коментар
07.04.2025 16:05 Відповісти
"вылитый Володька Трынкин. Вылитый!.."))))))))))
показати весь коментар
07.04.2025 16:00 Відповісти
Вы еще после этой встречи возьмите и согласитесь платить ежегодно финансовые репарации которые жаждет трамп, тогда вас европейцев драть будут все и вся кому не лень, достаточно просто ввести пошлины на ваши тлвары!!
показати весь коментар
07.04.2025 15:25 Відповісти
Ой, та йому окрім гольфа уже більше нічого не треба.
показати весь коментар
07.04.2025 15:31 Відповісти
Саме на це він і розраховує! Черга біля білого дому європейських холопів - це його мрія. Мелоні випросить для себе все, тому що вона наближена до тіла. Усі інші підтягнуться пізніше і там вже буде базарний торг з погрозами, шантажем та мародерством.
показати весь коментар
07.04.2025 15:34 Відповісти
Ну вообще-то данное издание - это жёлтая пресса. По правилам ЕС, ни одна страна не может заключить договор от имени ЕС, а исключительно и только Еврокомиссия, т.к рынок всех стран ЕС является общим для всех членов ЕС.
Вот как-то так.
показати весь коментар
07.04.2025 16:09 Відповісти
Дарма, потрібно бити не пальцем а кулаком.
показати весь коментар
07.04.2025 16:20 Відповісти
Жінки Трампа вже не хвилюють бо дід старий та схиблений на своїй манії величі. Тільки портрети, лестощі та завірення, що він геній діють на діда добре. Випадок складний та невиліковний.
показати весь коментар
07.04.2025 17:06 Відповісти
Міледі.