8292 відвідувача онлайн

Трамп втратив 500 млн дол. через запровадження тарифів, - Forbes

Президент США Дональд Трамп

Статки президента США Дональда Трампа скоротилися на $500 млн, впали з $4,7 млрд до $4,2 млрд, через введені ним митні тарифи проти інших країн.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Еспресо.

За підрахунками видання Forbes, Трамп втратив $500 млн свого капіталу менш ніж за тиждень, оскільки відбувається падіння світових ринків через всеосяжні американські мита.

Найбільшу втрату глава Білого дому зазнав у акціях Trump Media and Technology Group: вони впали на 8% за три дні. Водночас його частка скоротилася з $2,2 млрд до $2 млрд.

Комерційна нерухомість Трампа здешевшала приблизно на $90 млн. Зокрема, акції партнера Трампа Vornado Realty Trust впали на 14%, SL Green – на 15%.

З $660 млн до $570 млн знецінився портфель, включно з Trump Tower і 40 Wall Street.

Гольф-клуби американського президента також втратили $70 млн: акції компаній Vail Resorts і Topgolf Callaway Brands знизилися на 15%. Водночас готельні активи, зокрема Trump National Doral, подешевшали на $65 млн, коли ліцензійний бізнес – на $15 млн.

На $20 млн зменшилася житлова нерухомість, оскільки акції квартирних компаній впали на 13%.

Трамп запровадив митні тарифи

Нагадаємо, Трамп підписав указ про введення мінімального 10-відсоткового тарифу на майже всі товари, що надходять до США. Для деяких країн тарифи вищі. Зокрема, Китай - 34%, Євросоюз - 20%.

Згодом стало відомо, що Трамп оголосив надзвичайний стан в економіці країни.

У переліку запроваджених мит Дональда Трампа опинилися і безлюдні острови Герд і Макдональд.

Топ коментарі
+13
Бізнесмен від Бога
показати весь коментар
08.04.2025 17:08 Відповісти
+9
"втратив"... - це побрехенька для ЛОХов!
Коливання цін акцій на короткої перспективі та коли їх ніхто перепродавати не збирається
НІ НА ЩО НЕ ВПЛИВАЄ!
Як впала ціна, так назад і підніметься.
(але ж про ЦЕ новини не буде, так же?)
показати весь коментар
08.04.2025 17:20 Відповісти
+7
Для пересічного громадянина України це є неабиякою дивиною.
Адже вони зазвичай звикли до новин в стилі "на тлі підняття тарифів статки українських олігархів виросли на... "
показати весь коментар
08.04.2025 17:12 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Бізнесмен від Бога
показати весь коментар
08.04.2025 17:08 Відповісти
Ідіот від чорта. На бізнесмена від Бога не тягне. Бог і бізнес - не поєднувані речі, якщо бізнес не у значенні "власна справа", а у значенні "нажива". Від Матвія 19:23-24 UMT Ісус звернувся до Своїх учнів: «Істинно кажу вам: тяжко буде багатому ввійти в Царство Боже! Ще кажу вам: легше верблюдові пройти крізь голчане вушко, ніж багатому ввійти в Царство Боже».
показати весь коментар
08.04.2025 17:58 Відповісти
Пи.Си. Трози фантастики: а соже Трамп свідомо позбавляєтьс, грошей щоб ввійти у Царство Боже? 🤔... Е! Ну я й загнув! 😁
показати весь коментар
08.04.2025 18:00 Відповісти
показати весь коментар
08.04.2025 18:48 Відповісти
Гуляємо 4 дні!
показати весь коментар
08.04.2025 20:57 Відповісти
Перднув і всрався.
показати весь коментар
08.04.2025 17:08 Відповісти
Значить рашисти йому пообіцяли більше
показати весь коментар
08.04.2025 17:09 Відповісти
Ага - так і сказали -зроби ТРампушка нєфть по 50 , а лучше по 40 )))
показати весь коментар
08.04.2025 17:39 Відповісти
Для пересічного громадянина України це є неабиякою дивиною.
Адже вони зазвичай звикли до новин в стилі "на тлі підняття тарифів статки українських олігархів виросли на... "
показати весь коментар
08.04.2025 17:12 Відповісти
та то все фігня. ринки вже починають оговтуватися від того шухеру. Рудий вже сказав, що відмінить тарифи проти Європи, якщо вона буде купувати більше американських енергоресурсів. а чому би і ні? для України ж це добре буде, коли Європа купуватиме енергоресурси в американців, а не в кацапів.
показати весь коментар
08.04.2025 17:14 Відповісти
як сказав хтось, може Арні, гроші не приносять щастя, коли в мене було 99 мільйонів доларів я був такий же щасливий, як і зараз, коли в мене 100 мільйонів...
показати весь коментар
08.04.2025 17:18 Відповісти
але тепер він вже мільярдер
показати весь коментар
08.04.2025 17:23 Відповісти
"втратив"... - це побрехенька для ЛОХов!
Коливання цін акцій на короткої перспективі та коли їх ніхто перепродавати не збирається
НІ НА ЩО НЕ ВПЛИВАЄ!
Як впала ціна, так назад і підніметься.
(але ж про ЦЕ новини не буде, так же?)
показати весь коментар
08.04.2025 17:20 Відповісти
Чому "не буде"? Ось, дивіться: https://mezha.media/news/sim-ya-trampa-otrimala-61-000-ustanovok-dlya-mayningu-bitcoin-300819/ сім'я Трампів віджала 20% бізнеса в криптомайнінгової компанії "Hut 8".
показати весь коментар
08.04.2025 17:41 Відповісти
Його підху...ловік типу маску компенсує, або лично ху...ло, передасть
показати весь коментар
08.04.2025 17:20 Відповісти
Де це він вже прибарахлився, бо ще вчора не міг сплатити декілька мільйонів по судовому рішенню. Мабуть руде опудало вже запустило руки у чиїсь кішені.
показати весь коментар
08.04.2025 17:21 Відповісти
Рыжий бабуин висел еще 330 млн. евро Дойче Банку перед выборами.
показати весь коментар
08.04.2025 18:08 Відповісти
Неправильний він якийсь олігарх у владі
Наші одразу ж пільги та дотації вимагати починають, щоб ще багатшими стати
показати весь коментар
08.04.2025 17:22 Відповісти
Давайте заплачемо та поспівчуваємо-бідний Донні!
показати весь коментар
08.04.2025 17:23 Відповісти
500 млн потерял? Мне б такие проблемы.
показати весь коментар
08.04.2025 17:33 Відповісти
До речі, дивлюсь в Інтернеті (ось несподіванка) коливання ціни цих акцій...
І ніякої катастрофи НЕ БАЧУ!
показати весь коментар
08.04.2025 17:34 Відповісти
Я не знаю шо там происходит - они меня просто грабят, хамы🤣
показати весь коментар
08.04.2025 17:35 Відповісти
Назло бабусі відморожу чубчикові вуха.
показати весь коментар
08.04.2025 17:36 Відповісти
то все фігня, синок скупить акції задешево компаній які цікаві, і трумп оголосить шо він пожартував, як зазвичай він це пояснює, і ринок вернеться взад, це просто заробляння грошей, запамятайте цей твіт
показати весь коментар
08.04.2025 17:37 Відповісти
А ось звідки трампон взяв ідею з тарифами:

https://streamable.com/a0yovx

Ну це просто дно...
показати весь коментар
08.04.2025 17:49 Відповісти
Ну і посилання на англомовну версію новини:

https://www.yahoo.com/news/rachel-maddow-explains-ridiculous-true-175426436.html
показати весь коментар
08.04.2025 17:50 Відповісти
https://youtu.be/K3ogNwAFqe4?t=106 коментар Майкла Накі про це крінж
показати весь коментар
08.04.2025 18:32 Відповісти
пам'ятаю, як тут казали: хто б не був президентом сша, система стримувань і противаг не дасть статись катастрофі .

тепер виявляється, що навіть в сша можна обрати кримінальника, який по книжкам з амазон і з чатом gpt вчитиме весь світ як жити.

а найсмішніше, тут на цензорі в цю секунду є люди, що захищають трампа і вірять в існування геніального замислу . Просто треба почекати ще 24 години, щоб його розгледіти
показати весь коментар
08.04.2025 18:07 Відповісти
коли кількість довбойобів у суспільстві перевищує певну критичну кількість, то до влади приходять такіж самі довбойоби. Це називається какістократія.
Один розумний американський письменник, професор біохімії, єврей за етнічним походженням і виходець з срср, п'ятдесят років тому сказав: "В політичному і культурному житті постійно відчувався вплив антиінтеллектуалізму. Антиінтеллектуалізм створив хибне уявлення, ніби демократія - це коли «моє незнання рівноцінне твоєму знанню".
показати весь коментар
08.04.2025 18:26 Відповісти
куйло йому давно "закинув" значно більшу цифіру баксів.як його нинішні статки....Накуй йому порядність , США,АМЕРИКАНСЬКИЙ НАРОД.І ЄВРОПЕЙСЬКІ ПАРТНЕРИ...???
показати весь коментар
08.04.2025 18:03 Відповісти
Радник Трампа Пітер Наварро - нікчема і дебіл - так його назвав Маск через тарифну політику, яку він просунув у Білому домі
показати весь коментар
08.04.2025 18:12 Відповісти
Трамп і гадки не має, що він наробив, - FT.
показати весь коментар
08.04.2025 18:14 Відповісти
Так не власні ж!
Ну хоч не тільки показали дурість, вибираючи в президенти покидька!
показати весь коментар
08.04.2025 18:22 Відповісти
Були колись президенти......Рональд Рейган на відео: "Наші мирні торгові партнери не є нашими ворогами; вони наші союзники. Ми повинні остерігатися демагогів, які готові оголосити торгову війну нашим друзям, послабивши нашу економіку, нашу національну безпеку і весь вільний світ, при цьому цинічно ********** американським прапором." Відео тут: https://fb.watch/xuAV7ZjOJ3/
показати весь коментар
08.04.2025 18:39 Відповісти
Це бізнесмен?Більше титула довбограй заслуговує.
показати весь коментар
08.04.2025 18:39 Відповісти
За дурною головою нема і грошам спокою!
показати весь коментар
08.04.2025 19:02 Відповісти
Рваное Трампло никогда не имел 500 мил. он мошеник и вор, это доказанный с суде по 34 эпизодам факт.
Шарлатан поделывал отчетность, завышал ценность активов и под лживыми предлогами выбивал кредиты.
показати весь коментар
08.04.2025 19:19 Відповісти
Да не хрена он не потерял. Подконтрольные фирмы скупают акции после его качелей с заявлениями. Это все огромная офера.
тампон ни цента не заработал в своей жизни. Он несколько раз объявлял подконтрольные фирмы банкротом и поэтому никогда не платил налогов.
В отличие от общемировых законов где всегда защищаются активы нормального бизнеса, в Америке закон на стороне банкрота, что дает разгуляться мошенникам типа тампона.
показати весь коментар
08.04.2025 19:23 Відповісти
Debil...😎
показати весь коментар
08.04.2025 19:29 Відповісти
Не хвилюйтесь,Аль Капоне покриє свої втрати з федерального бюджету.
показати весь коментар
08.04.2025 19:47 Відповісти
Нічо. Це копійки в порівнянні з тим, що узкій друг підкине, та й акції як впали так і можуть вирости, хоча все йде до того, що натомість почнуть рости китайські.
показати весь коментар
08.04.2025 22:13 Відповісти