6694 відвідувача онлайн

Смерть жінки після жорстокого побиття на Буковині: її 18-річному хлопцю повідомлено про підозру, - поліція

Слідчі поліції повідомили 18-річному жителю селища Глибока Чернівецької області про підозру в умисному завданні тяжких тілесних ушкоджень, що призвели до смерті 27-річної жінки. Потерпіла після побиття перебувала у стані коми. 

Про це повідомляє Відділ комунікації поліції Чернівецької області, інформує Цензор.НЕТ.

Згідно з довідкою судово-медичних експертів, причиною смерті 27-річної жительки Глибокої стала закрита внутрішньо-черепна травма, яка перебуває у причино-наслідковому зв’язку із завданням тілесних ушкоджень.

Правоохоронці звернулися до суду із клопотанням про обрання підозрюваному запобіжного заходу – тримання під вартою.

Підозра хлопцю за побиття

У поліції нагадали: у ніч з 5 на 6 квітня жительку Чернівецького району із тілесними ушкодженнями було госпіталізовано до лікарні, де згодом вона померла. Тіло жінки було направлено на судово-медичну експертизу для встановлення остаточної причини смерті.

Під час слідства правоохоронці зібрали докази, які дали підстави повідомити 18-річному жителю Глибокої про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 121 (Умисне тяжке тілесне ушкодження, що спричинило смерть потерпілого) Кримінального кодексу України.

Поліціянти встановлюють мотиви та всі деталі злочину.

Наразі слідчі поліції підготували клопотання до суду про обрання підозрюваному запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою. Досудове розслідування триває. 

Що передувало?

Раніше місцеві ЗМІ повідомляли, що 27-річна буковинка Вікторія Тоненчук з селища Глибока, яка впала в кому після жорстокого побиття співмешканцем, померла. Жінка за життя боролася 5 днів, але медики не змогли врятувати її.

27-річна буковинка померла після жорстокого побиття

У поліції повідомили виданню ZAXID.NET, що за фактом побиття відкрили кримінальне провадження і встановлюють усі обставини.

У Чернівецьку обласну лікарню швидкої медичної допомоги 27-річна Вікторія Тоненчук потрапила вже в комі 5 квітня. У неї діагностували важкі травми черепа, внутрішніх органів. Медики підключили її до апарату штучної вентиляції легень. Однак близько 13:00 10 квітня вона померла, повідомив сайт "Молодий буковинець".

Родичі та друзі Вікторії Тоненчук розповіли, що жінку жорстоко побив чоловік, з яким вона зустрічалася 9 місяців. Вони стверджують, що чоловік не вперше бив Вікторію.

За словами близької подруги загиблої, в лютому цей 19-річний хлопець побив Вікторію до струсу мозку. Тоді суд закрив справу через відмову потерпілої від обвинувачення.

27-річна буковинка померла після жорстокого побиття

Друзі додають, що 9 квітня із соцмереж дізналися, що кривдник Вікторії міг втекти за кордон. Однак, згодом стало відомо, що поки що він залишається в селищі Глибока.

Топ коментарі
+21
Дітєй нєзя в армєю, ані наш гінацид! то єтсь гєнафонд!

Пі6ора кинути на розмінування методом пошуку міни ногами, я не бажаю годувати таку мразь довічно за мої податки.
показати весь коментар
11.04.2025 16:18 Відповісти
+20
там була ще тітка з органів яка прикривала цього упиря,які дії застосовано до неї???
показати весь коментар
11.04.2025 16:05 Відповісти
+16
Ви-так.
показати весь коментар
11.04.2025 16:06 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Мужчин каждый день бьют. Почему таких новостей нет? Мы люди второго сорта?
показати весь коментар
11.04.2025 16:02 Відповісти
Ви-так.
показати весь коментар
11.04.2025 16:06 Відповісти
А как же декларируемое равенство? Как же борьба с сексизмом? Такие статьи - признак устаревших ценностей с точки зрения провозглашаеміх ценностей.
показати весь коментар
11.04.2025 16:51 Відповісти
Некондіція...
показати весь коментар
11.04.2025 18:00 Відповісти
Докладніше будь ласка. Аргументуйте свою позицію та пов`яжить її з законодавством та духом часу.
показати весь коментар
11.04.2025 18:14 Відповісти
Докладніше то тобі варто глянути піраміду кацапського світу (там кацап чоловік нижче собак диких).
Якщо дика собака загризе кацапа то їй цій собаці ніц не буде, а от якщо кацап уб*є бродячу собаку то кацап сідає на пляшку.
Ти запитаєш а при чому тут ти.
Певне тому що ти кацап лахтинний псевдо хомосапієнс сапієнс.
Лахту кацапську за км видно.
На дату своєї реєстрації глянь.
показати весь коментар
11.04.2025 18:57 Відповісти
Прочитав текст, але сенсу в ноьому нема. Ображати тих, з ким не погоджуєшься - це так примітивно. Я кщо ти не тільки параноїк, а й патріот - то хочаб повертайся в Україну та сплачуй податки тут.
показати весь коментар
11.04.2025 19:44 Відповісти
Ну що ж каюсь.
Написав занад то заумно.
Тим більш я знав що пишу кацапу.
Напишу більш простіше:
кацап це псевдолюдина і він не має ніяких прав навіть в своїй кацапії.
То якого біса Україна повинна давати право кацапу в Україні?
показати весь коментар
11.04.2025 20:17 Відповісти
Ти можеш легко довести що ти не кацап.
Варто тобі написати одне речення.
Одне просте речення.
"путін-*****, кадирова мамцю я трахав засушеним свинячим фалосом на спині кадирова".
Ну то як?
показати весь коментар
11.04.2025 20:23 Відповісти
путін-*****, кадирова мамцю я трахав засушеним свинячим фалосом на спині кадирова".
а ты ещё хуже
показати весь коментар
12.04.2025 00:35 Відповісти
А тут я просто плюсую.
І перепрошую пана за те що сприйняв Вас як кацапа.
показати весь коментар
12.04.2025 00:39 Відповісти
Ок. Шановний Максиме.
Даю відповідь:
війна на дворі, тому не на часі ці питання.
показати весь коментар
12.04.2025 00:51 Відповісти
Виношуйте 9 місяців дитину, родіть її в муках, вигодовуйте до 18 років, готуйте їжу кожен день, як всі нормальні жінки - от тоді буде "равєнство". І жінки тоді замість мужиків підуть на війну...
показати весь коментар
11.04.2025 18:43 Відповісти
Ти мєрзость. Забалакуєш тему своїми псевдлйуморними коментами
показати весь коментар
11.04.2025 23:19 Відповісти
ти взагалі бракований
показати весь коментар
11.04.2025 16:15 Відповісти
Но ведь в конституции написано про равенство М и Ж. Где обман?
показати весь коментар
11.04.2025 16:53 Відповісти
Пішітє в спротлато
показати весь коментар
11.04.2025 16:16 Відповісти
😨😨😨
показати весь коментар
11.04.2025 16:27 Відповісти
Вытри сопельки,мужчинка.
показати весь коментар
11.04.2025 17:01 Відповісти
Неужели ты против равенства? Распиши свою позицию. Я знаю, это эмоционально трудно. Но ты попробуй, всем вам современным каблукам полезно.
показати весь коментар
11.04.2025 17:26 Відповісти
Виношуйте 9 місяців дитину, родіть її в муках, вигодовуйте до 18 років, готуйте їжу кожен день на кухні, як всі нормальні жінки - от тоді буде "равєнство". І жінки тоді замість мужиків підуть на війну...
показати весь коментар
11.04.2025 18:46 Відповісти
Жінка героїня тому що народжує? Так і свиня тоді героїня, також народжує. Це егоцентричні жіночі наративи. Я щось не розумію позицію. Занадто емоційно. Якщо природня суть жінки бути мамою, то то юридичну рівність треба відміняти?
показати весь коментар
11.04.2025 19:40 Відповісти
Якщо особу кожен день б'ють, то вона вже не "мужчина" 🤣🤣🤣
показати весь коментар
12.04.2025 09:24 Відповісти
там була ще тітка з органів яка прикривала цього упиря,які дії застосовано до неї???
показати весь коментар
11.04.2025 16:05 Відповісти
от ***** це все було? він тварина, то зрозуміло, а от вона ***** здибалась з твариною на 8 років молодше? Невже така безвихідь? це просто на голову не налазить!
показати весь коментар
11.04.2025 16:17 Відповісти
ну є такі жінки - якщо б'є, це означає, що любить..., це, напевне, збочення таке..., як правило вони або гинуть, або залишаються інвалідами...
показати весь коментар
11.04.2025 16:32 Відповісти
жінки живуть емоціями,вона з тих що ********* гострі з безпекою для життя,по факту наблюдаємо результат
показати весь коментар
11.04.2025 17:43 Відповісти
Глянь на її верхню фотографію... Губи бачиш? Це "характерна ознака" всім відомої професії... Точніше, це не "професія" в нормальному розумінні слова... Це "покликання, яке стає професією"... Так що можливо, було за що... Є таке поняття в кримінальному праві "віктимність поведінки"... Коли сама жертва, своєю поведінкою, провокує на вчинення злочину... І наука така є - "віктимологія"...
показати весь коментар
11.04.2025 17:51 Відповісти
Дітєй нєзя в армєю, ані наш гінацид! то єтсь гєнафонд!

Пі6ора кинути на розмінування методом пошуку міни ногами, я не бажаю годувати таку мразь довічно за мої податки.
показати весь коментар
11.04.2025 16:18 Відповісти
ДУЖЕ ДИВНО, от коли була новина, як вчитель гамселить учня-ВСІ підтримали вчителя. Коли ******** коп застрелив чоловіка-всі підтримали мента. А зараз підтримують жертву? Цікаво...
показати весь коментар
11.04.2025 20:24 Відповісти
Я за всіх не відповідаю. Якщо мєнт зробив все по закону - я за мєнта (не знаю про яку ситуацію ти пишеш). Якщо вчитель б'є ученика він не може бути вчителем в 21 сторіччі.
показати весь коментар
11.04.2025 22:19 Відповісти
Ну от зовсім нещодавно була новина, як вчитель побив учня на Вінничині. 40+ лайків. Ну не дебіли, га?!
показати весь коментар
11.04.2025 22:32 Відповісти
Щось золотий спермофонд Зеленського стратив...
показати весь коментар
11.04.2025 16:37 Відповісти
йди миші лапай, розмнявкався
показати весь коментар
11.04.2025 18:07 Відповісти
Так, про цю історію в Чернівецькій області вже пару днів говорять. Поліція ймовірного злочинця не затримала, оскільки він по їх версії був, увага, свідком, а не підозрюваним. Вже після того, як соцмережі загуділи про цей випадок, слідчі нарешті "роздуплились" і от сьогодні завдяки "блисковичній" реакції поліції народилась підозра. І зараз тільки готують клопотання, щоб цій особі призначили запобіжний захід.
показати весь коментар
11.04.2025 16:59 Відповісти
Що це за малолітній звір такий? Яка вовчиця таке народила та виховала?
Я у шоці.
Цікаво, він з переселенців чи народжений на Буковині?
показати весь коментар
11.04.2025 16:59 Відповісти
Він місцевий.
показати весь коментар
11.04.2025 17:02 Відповісти
От біда! А та ізіра вже рота роззявила, щоб волать "панаєхалі бамбасяні"!
показати весь коментар
11.04.2025 19:35 Відповісти
Ну и что, что младше?
Ну и что, что бьет?
Ну и что, что относится как к шлв?
Зато он такой крутой, подкачанный, чоткий пацык, не то что этот 30-летний инженеришка Николай, который даже материться не умеет
(с) женская логика.

Убийство всегда плохо, и наказание за такое должно быть максимально жестоким.
Однако глядя на первую фотографию, и Ц.А. и исход становятся предсказуемы.
показати весь коментар
11.04.2025 17:09 Відповісти
Ну і нах*уй він тобі був потрібний? Пи*див, як Сидорову козу, а вона його вибачала.
показати весь коментар
11.04.2025 17:16 Відповісти
гроші,тачки,подарунки,понти,він з сім,ї блатних зав,язаними на органах,це може бути все від мусорів до таможні,а це гроші
показати весь коментар
11.04.2025 17:46 Відповісти
Ну значить похорони в неї будуть пишні.
показати весь коментар
11.04.2025 20:32 Відповісти
Я так понімаю хлопіц мажер якийсь, а покійна любила гроші. Яке , як кажуть, встрітило, таке й здибало.
показати весь коментар
11.04.2025 17:24 Відповісти
там якраз навпаки
показати весь коментар
11.04.2025 17:39 Відповісти
в соцмережах там як раз вказано що навпаки,що мажор
показати весь коментар
11.04.2025 17:47 Відповісти
у мажора тато простий працівник укрпошти?
показати весь коментар
11.04.2025 20:41 Відповісти
А є її інстаграм?
показати весь коментар
11.04.2025 18:04 Відповісти
victory_ton
показати весь коментар
11.04.2025 20:36 Відповісти
Ви хочете сказати, що багата дівка терпіла злиденного розбишаку? Не вірю в таке велике і жертовне кохання...
показати весь коментар
11.04.2025 19:13 Відповісти
Подивився я на ту шмару...
-Правильно зробив, відпустіть хлопця.
показати весь коментар
11.04.2025 18:26 Відповісти
Хотіла дівчина через передок із "грязі в князі". Побив - натякнув, щоб відстала... Ось який похмурий кінець, коли натяків не розумієш... Жінки, що прощають побиття чоловікам, закінчують дуже погано...
показати весь коментар
11.04.2025 19:06 Відповісти
Ну це ж буде потiм, а тече вiд його крутiзни вона вже зараз.
показати весь коментар
11.04.2025 21:16 Відповісти
Я здичавіло вибачаюсь... Оце непорозуміння з губиськами можна назвати... жінкою?..
показати весь коментар
12.04.2025 02:13 Відповісти
Це дає комусь право з особливою жорстокістю вбивати???А все від безкарності.Якби було зуб за зуб покарання,і його теж забили ногами до смерті,інші б тисячу раз подумали як відноситись до оточуючих.А так кілька років посидить,озвіріє ще більше,перестане боятися тюрми,бо адаптується,і наступне вбивство це буде питання часу
показати весь коментар
12.04.2025 09:26 Відповісти
Я ніц не писав про право вбивати. Тому не треба маніпулювати.
Стосовно мотивів убивства. У статті написано, що їх встановила поліція. Але що то за мотиви - про то нема ні слова. Тому ми можемо лише щось припускати, розуміючи, що припущення може бути неправильним.
Дідько знає... Цьотка у віці 27 років жила з 18-річним хлопчиськом. Ясно, що клепки в її голові бракувало. Отже, з дурного глузду могла витворити будь-що.
Та й хльопчик - той ще "фрукт". Що би та нерозумна цьотка не витворила чи не ляпнула своїм потворним писком, тримай кулаки при собі. Якщо ж таки допекла до живого - не проблема: лахи попід пахи і гайда додому. А кулаки почесати можна і в спарингу з такими ж хлопцями. Ніт?..
...Словом, хоча б тут мєнти займаються тим, чим займатися повинні.
показати весь коментар
13.04.2025 00:08 Відповісти