6190 відвідувачів онлайн

Трамп відкидає угоду на $50 млрд з Україною: він не хоче постачати ППО навіть за гроші, - Bild

зеленський

Президент США Дональд Трамп не хоче допомагати Україні, навіть якщо натомість отримає 50 мільярдів доларів з фондів ЄС. Він відмовився від відповідної вигідної угоди, висунувши нові звинувачення на адресу президента України Володимира Зеленського.

Про це пише Bild, передає Цензор.НЕТ.

Зазначається, що Україна терміново потребує нових систем протиповітряної оборони, щоб запобігти новим масовим вбивствам цивільного населення з боку Росії, подібних до ракетних атак російських військ на Кривий Ріг та Суми.

Напередодні Зеленський запропонував використати фінансову допомогу Євросоюзу і заморожені російські активи, щоб купити сотні ракет до Patriot та іншої зброї. Одна ракета для системи Patriot коштує 5,5 млн євро.

Загалом український президент готовий витратити на озброєння 50 млрд доларів.

"Дайте нам пакет, який включає як системи ППО, так і інші відповідні інструменти - ми за нього заплатимо", - сказав Зеленський українським ЗМІ.

Президент США, однак, усе ще зацікавлений у безрезультативних переговорах із диктатором РФ Володимиром Путіним більше, ніж у заробітку на постачанні зброї Україні.

На запитання журналіста про те, чи збирається він продавати Україні нові ракети ППО, Трамп відповів:

"Знаєте, він (Зеленський) завжди хоче купувати ракети. Але послухайте, якщо ви починаєте війну, ви маєте знати, що можете її перемогти. Не можна починати війну проти противника, який у 20 разів більший, а потім сподіватися, що хтось дасть вам ракети".

В Україні відмова Вашингтона викликала обурення, зазначає OSINT-аналітик BILD Юліан Рьопке: спостерігачі та активісти заявляють, що така політика Трампа тільки потурає продовженню кровопролиття.

Нагадаємо, раніше президент України Володимир Зеленський повідомив, що Україна готова заплатити $15 млрд за десять систем протиповітряної оборони Patriot.

Топ коментарі
+52
Мерзота.
показати весь коментар
16.04.2025 16:38 Відповісти
+39
америка перетворюється з союзника у ворога...., і треба мати мужність це признати.
показати весь коментар
16.04.2025 16:42 Відповісти
+34
ну то й пішов він в сраку. Усіх, хто якісь там угоди про копалини з ним переглядає - додому аж бігом.
показати весь коментар
16.04.2025 16:40 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
50 мільярдів доларів з фондів ЄС

А пам'ятаєте, що про це брехав ЗЄ?
показати весь коментар
16.04.2025 17:49 Відповісти
не даст оружия и война закончится- на это трамп расчитывает и вот его обещание об окончании войны в действии
показати весь коментар
16.04.2025 17:57 Відповісти
В нас немає грошей. Є тільки бажання нагодувати всіх локшиною.
показати весь коментар
16.04.2025 18:06 Відповісти
Хтось здивований? США це така демократія, така справедлива держава. Трамп це ж не якийсь Ким Чен Ін, який домовився допомогати росії - і потоком постачає озброєння, снаряди, ракети і навіть спецназ прислав. Трамп навпаки все, що було домовлено розриває. Які ППО, він і патрону ржавого не продасть.
показати весь коментар
16.04.2025 18:13 Відповісти
Офіційно президент США Трамп взяв курс на повернення Америки в режим "цинічні бариги" і тепер вимагає гроші за будь-яку допомогу. Але ж при цьому він однією рукою по-хамськи ************ від пропозиції України продати системи PATRIOT за "живі гроші", а іншою "великий бізнесмен" демонструє справжнє "мистецтво укладати угоди", коли дає Ізраїлю 3 000 важких бомб і 10 000 одиниць додаткового авіаційного озброєння, передача яких була заморожена Байденом.. Після обстрілу цивільних кварталів Кривого Рогу, коли російська балістична ракета поцілила практично по дитячому майданчику і вбила 20 цивільних, і на цьому росія не зупинился і вдарила по центру міста Суми, вбивши 35 людей.То з огляду на ці жахливі воєнні злочини, які сама росія визнала офіційно та які засудили навіть топові представники адміністрації Трампа, прохання України про допомогу (але за гроші) виглядало абсолютно зрозумілим і доречним. Але що ж робить Трамп? Спершу він щось бурмоче про "якусь помилку", потім пише пост "не моя війна", а згодом роздратовано відповідає на пряме питання про можливість продажу Україні систем PATRIOT на 15 мільярдів доларів. Це дуже показова та дуже цинічна відповідь, яка ще й містить дотого чимало брехні. Але світ влаштований так, що в ньому має бути баланс. І коли президент США веде себе так принизливо та безвідповідально, то це лише прирікає США на втрату авторитету , довіри та союзників - це обов'язково матиме наслідки. Звісно, "репутація", "повага" та "довіра" - абстрактні поняття, але вони мають цілком реальне наповнення ...... Особливо коли лідер найпотужнішої держави світу починає вести себе як "божевільний король" із "Гри престолів"....На жаль наразі Трамп і його емісар Віткофф своіми такими заявами та діями лише показово і так відверто здають інтереси України та Заходу,і все сильніше схиляючись та прогибаючись перед путіним. І це ж бачить і розуміє увесь світ !!!! І саме це є найбільшою трагедією, адже таке показове приниження США - це сигнал для диктаторів всього світу, що зло може бути і безкарним, і успішним......
показати весь коментар
16.04.2025 18:14 Відповісти
у ******************** явно больная "кукуха"................................................................
показати весь коментар
16.04.2025 18:15 Відповісти
Ніколи не було в США настільки потужного президента
показати весь коментар
16.04.2025 18:19 Відповісти
А якже-« жорстоке вбивство людей, там дуже страшно, я припиню це, вмирають на полях…»? Руда паскудо, тебе проклянуть мільйони людей!
показати весь коментар
16.04.2025 18:30 Відповісти
якщо є 50 млд, то може купувати аналоги пєтріота.
показати весь коментар
16.04.2025 18:30 Відповісти
наприклад??
показати весь коментар
17.04.2025 00:15 Відповісти
"Президент США Дональд Трамп не хочет помогать Украине ..."

Очевидно же , что не помогая Украине и не наказывая страну-агрессора, США сознательно помогает кремлевским террористам.
показати весь коментар
16.04.2025 18:33 Відповісти
Такую лічную нєпріязнь я іспитиваю к потєрпєвшему, что кушать нє могу.
показати весь коментар
16.04.2025 18:40 Відповісти
На пару з кацапами видурили у нас ядерну зброю, а тепер разом нас трахають
показати весь коментар
16.04.2025 18:43 Відповісти
Білл Клінтон просив Бориса Єльцина тиснути енергетичним важелем на Україну щоб вона скоріше погоджувалася розброюватися. А вже після того як "дожали" в США була ейфорія, а Клінтона ЗМІ більше не цькували і пробачили походеньки в "овальному кабінеті" де йому Моніка Левінскі робила мінет.
показати весь коментар
16.04.2025 23:04 Відповісти
Дімон, ти хо ча б щось знаєш окрім того, що де, хто і кому робив міньет? Чи глибокі познання тільки в цій області? Ти мабуть не в курсі що Будапештській Меморандум був підписаний у 1994 а скандал з Монікою був аж у 1998? І ядерну зброю Украіна сама віддала по дурості тодішних правителів? Вивчай ще щось окрім міньета....
показати весь коментар
16.04.2025 23:50 Відповісти
Все я знаю передача я\з тривала десять років і всі ті роки на країну чинився тиск як з півночі так і зз заходу, а про добровільне це казочки! Енергетичний шантаж був, нажаль нема як буде допитати Кравчука. Але є ще Кучма який закінчив розброєння.
показати весь коментар
16.04.2025 23:59 Відповісти
І приклад України яку "кинули" на безпекові гарантії тепер нікому не дасть аргументів відмовитися від я\з чи розробки її і винні в цьому підписанти гаранти ,серед них президенти США,рф та прем'єр міністр Великобританії. Ось так Іран зробить і нічого йому за це небуде там не вірять нікому і правильно роблять, бо Україну обдурили а ділять тепер її землі це яскравий приклад відсутності міжнародного права та відповідальності за анексії та військові злочини.
показати весь коментар
17.04.2025 00:13 Відповісти
Без образ, але мене дуже потішають ті люди. які ********** подискутувати про те , про що вони нічого не знають.... І так,без ніякого тиску і шантажу Принципи без'ядерності («не приймати, не виробляти і не набувати ядерної зброї») було закладено в Деклараціі про державний Суверенітет Украіни, яка була прийнята Верховною Радою УРСР ше 16 липня 1990 року.!!!! Звісно пізніше після розпаду СРСР США та росія були зацікавлені в безядерному статусі Украіни, і постійно про це нагадували, типу того що ви ж проголосили свій безядерний статус- то ж давайте -виконуйте. Це преша причина, а по друге Клинтон ,,тиснув"-нагадував ще й тому що більшість з тих ракет були націлені на США, до того ж ніхто тоді достеменно не уявляв якою буде політика новоі незалежноі Украіни. А це питання безпеки самих США - і це повністью зрозуміло. А тиск різних зацікавлених сторін ОДНА НА ОДНУ існує на будь яких перемовинах. На те вони й перемовини, бо в кожноі сторони своі інтереси своі позиціі.. Все залежить від того як ці сторони вміють іх відстоювати і які козирі і аргументи в них на руках.....А в нас тоді були всі козирі на руках. Була сильна позиція, І дуже вісомі аргументи - в нас була на руках ядерна зброя !!!!. Але нажаль після оголошення незалежності державне керівництво проявило повну політичну слабкість і імпотентність і , головним чином через позиції тодішніх президента Кравчука та голови СБУ Марчука, відразу пішло шляхом найменшого спротиву і почало активно продовжувати декларувати наміри про відмову від ядерної зброї та позбавлення України ядерного статусу. Та ще й розуму вистачило відмовитися від запропонованого США прискореного вступу до НАТО в обмін на здачу Ядерноі Зброі.... Так що нас ніхто не шантажував і не погрожував, і не примушував оголошувати безядерний статус та й ще підписувати такий нікчемний Меморандум. І якраз то і є казочки що нас примусили і заставили це зробити....І іх вигадав якраз той самий Кравчук , коли він зрозумів що він накоів і треба було ж якось виправдовутись, і показати що він не винний ....І це не американський президент підписався під нікчемним документом, а наш украінський на той час Кучма. Бо нікчемним він був тільки для нас, І про це нас тоді ще попереджали як і самі американськи дипломати так і міжнародні юристи..... І тут знову про ,,ГАРАНТІІ"... Візьміть вже в решті решт та прочитайте Ви самі цей меморандум- там усього 6 пунтів на одній сторінці. І там і слова не має про якісь гарантіі , НАМ НІХТО ІХ НЕ ДАВАВ! Документи зареестровані в ООН показують, що в англійському варіанті Меморандуму йдеться про assurances тобто «запевнення» щодо безпеки України, але в українському варіанті документу, так само і в російському, сказано «гарантії безпеки».. Американці наполягли щоб основним у перемовинах був англомовний документ, його і погоджували сторони. Для американців таке формулювання було принциповим,!!! і вони пояснювали чому: "Ми донесли нашу позицію дуже чітко Україні, що ми не можемо використовувати термін «гарантії» у меморандумі. Бо для американців, по суті, це означає рівень реагування, який мають країни-члени НАТО. Тобто, якщо хтось атакує країну НАТО, для захисту будуть залучені американські військові. І ми пояснили, що не готові долучити військових США до захисту безпеки України", - І УКРАІНА З ЩАСЛИВИМИ ОЧАМИ ПОГОДИЛАСЬ І ПІДПИСАЛА ПО СУТІ ПУСТИЙ ПАПІРЕЦЬ!.......Але ж ми так хотіли всім показати свою миролюбність, шо окрім без'ядерного статусу, Україна ще й вирішила заявити ще й про нейтральність, позаблоковість і багатовекторність. Це все було виписано в Конституції 1996 року. І цим українці ще й так пишалися в 90-х роках,.!!!! Але така політика ослабила Україну і позбавила її чітких союзників. Україна опинилася в ситуації, коли в нас не виявилося друзів. Інші країни могли б пред'явити нам питання: "Чому ми повинні вам допомагати? Ви ж нейтральні". Україна декларувала позаблоковість , але на практиці виявилася беззахисною: не мала ні ядерної зброї, ні надійних партнерів,ні союзників ані друзів. Наше керівництво тоді не розуміло , що пишатися тим, що ти без'ядерна держава - не дуже розумно. То ти миролюбний чи беззахисний? Ми виявилися беззахисними. Особливо маючи такого небезпечного сусіда". І зараз в тому, що ми опинились в такому жахливому становищі - ми винні самі, і тільки самі.!!!!! Впевнений що і зеленський так само як і ви цього не знає і не розуміє. Тому він і виставляє на весь світ свою неосвідченність і недолугість та звинувачує увесь світ, усіх і уся щоб прикрити цим своі постійні провали в усіх сферах своєі відповідальності..Як Кравчук відмовився від НАТО, а частину ядерноїзброї вкрали: https://www.youtube.com/watch?v=hTcFLr9-G54#_blank https://www.youtube.com/watch?v=hTcFLr9-G54 Кравчук як призедент, своєю владою міг все це зупинити. Але він не зробив цього. Хоча його просили це зробити: посилання тут https://youtu.be/efdRTw_J9ZM?si=6WkRl6aFRbdCPy3H#_blank https://youtu.be/efdRTw_J9ZM?si=6WkRl6aFRbdCPy3H ще багато чого цікавого розповідав - https://www.youtube.com/watch?v=SnuEYMOn2Uo#_blank "США пропонували гроші і вступ до НАТО в обмін на ядерку. А від РФ ми не отримали нічого" - Костенко - YouTube . https://youtu.be/SnuEYMOn2Uo?si=ygnCXyd5SUPayHq2
показати весь коментар
17.04.2025 01:37 Відповісти
Лі Харві Освадьд, де тииии?!!! Тільки на тебе уся надія!!!!
показати весь коментар
16.04.2025 19:00 Відповісти
Попереджвли, що буде як з Афганистаном
показати весь коментар
17.04.2025 20:37 Відповісти
Саме час підписати угоду про надра з прокацапським виродком.
показати весь коментар
19.04.2025 17:14 Відповісти
Сторінка 2 з 2