9208 відвідувачів онлайн

Трамп зірвав секретний брифінг Пентагону щодо війни з Китаєм через участь в ньому Маска, - Axios

Трамп скасував секретний брифінг про Китай через Маска

Президент США Дональд Трамп розгнівався на мільярдера й очільника Департаменту ефективності уряду (DOGE) Ілона Маска, який нібито мав відвідати секретний брифінг Пентагону, де мали обговорювати плани на випадок війни з Китаєм.

Як передає Цензор.НЕТ, про це повідомляє Axios із посиланням на джерела.

Неназвані високопосадовці розповіли, що після того, як Трамп дізнався, що Маск має бути на цьому брифінгу в Пентагоні, він розпорядився скасувати його.

"Якого біса Ілон там робить? Переконайтеся, що він не піде", – сказав американський президент, за словами одного зі співрозмовників Axios.

Медіа повідомило, що глава Пентагону Піт Гегсет відсторонив двох посадовців – Дена Колдуелла і Даріна Селніка у межах розслідування про витік інформації щодо запланованого секретного брифінгу.

"Президент все ще дуже любить Ілона, але є деякі червоні лінії. У Ілона багато бізнесу в Китаї, і він має там хороші стосунки", – пояснив співрозмовник.

Журналісти зазначили, що Маск дратує деяких посадовців адміністрації Трампа своєю постійною присутністю в Білому домі, безсистемними публікаціями в соціальних мережах і тактикою "рубати й палити" у DOGE.

20 березня видання The New York Times написало, що Маск візьме участь у брифінгу в Пентагоні, де обговорюватимуть секретну інформацію на випадок війни США з Китаєм. Трамп назвав цю інформацію фейком і додав, що на заході Китай не обговорюватимуть.

Маск все ж був присутній на брифінгу в Пентагоні 21 березня, але Китай дійсно не обговорювався.

Водночас Маск написав у соціальній мережі X: "Я з нетерпінням чекаю судового переслідування тих у Пентагоні, хто зливає NYT злісно неправдиву інформацію. Вони будуть знайдені".

Нагадаємо, раніше Дональд Трамп заявив, що Ілон Маск "взагалі не потрібний" йому для роботи адміністрації. Він "просто подобається" президенту.

Топ коментарі
+10
Криси пожерають один одного...
показати весь коментар
16.04.2025 19:40 Відповісти
+8
Трамп любить бабло , яке йому Ілон Маск перекидає за те ,
що Ілона сидить в Білому домі і контролює все ,
що там відбувається !
Але Трамп йому повнісю не довіряє і причина в цьому якась є ,
скоро дізнаємось 😠
показати весь коментар
16.04.2025 19:48 Відповісти
+8
дякую, вже бачив. хаотичний-ідіотичний трамп звісно програє методичним та системним діям Сі.
Просто жесть, як США трампісти перетворюють на бананову республіку. Ізобіліє дуже швидко може перетворитись на інфляцію, дефіцит та черги. Колись ссср пройшов це.
показати весь коментар
16.04.2025 19:56 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
дратує тактикою "рубати й палити" - Так у тампона разве не такая же тактика?
показати весь коментар
16.04.2025 19:40 Відповісти
Внутрішньовидова конкуренція
Всі ці ознаки внутрішньовидової конкуренції, виявлені в процесі довготривалих спостережень в природі і лабораторіях, підтверджують думку https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%A7%D0%B0%D1%80%D0%BB%D0%B7_%D0%94%D0%B0%D1%80%D0%B2%D1%96%D0%BD Ч. Дарвіна про гостроту боротьби за існування, оскільки вона не тільки постійно загрожує життю багатьох особин, але й призводить до повної загибелі популяції через загальне пригнічення усіх особин.
показати весь коментар
16.04.2025 19:49 Відповісти
Трамп зірвав секретний брифінг Пентагону щодо війни з Китаєм через участь Маска

Афтирю!
Ти хоч сам себе розумієш?
показати весь коментар
16.04.2025 19:40 Відповісти
Криси пожерають один одного...
показати весь коментар
16.04.2025 19:40 Відповісти
Схоже на країнців за кордоном. Всім серцем ******* ненку, але на гімно підставлять один одного і сруться як несамовиті... Але з узькими дружать, коли вигідно... Бо узькі ті не таакі
показати весь коментар
16.04.2025 21:23 Відповісти
У мене був лише один досвід, коли я складала вступний тест з французької мови і була повністю зосереджена на завданні, десь, наче з того світу пролунало " Вьі гаваріцє ? Вьі гаварицє па французскі ? " Бл, четвертий рік війни, воно виїхало з дитиною з Києва від російських бомбарувань і пздть російською. Мене занудило.
показати весь коментар
17.04.2025 04:43 Відповісти
Представники Тернополя, Хмельницького і Франківська, мене більше напрягають... Найбільші біженці у світі, гуманнітарку один у одно крисять, крадуть і ховають. Потім викидують їжу у сміття щоб інші представники того ж ..... не дізналися що ті криси крадуть. ********* один одного і підставляють. Якесь біо..міття вибачайте за чесність..
Пригадую жарт х дитинства.ю казали не з'їм так понадкусюю, тепер нарешті зрозумів про яких українців так жартували
показати весь коментар
17.04.2025 13:57 Відповісти
Ой ні, не знаю чи крадуть, чи ні , люди різні бувають. Але з цих територій з росіянами точно не дружать .
показати весь коментар
17.04.2025 14:29 Відповісти
ну не знаю як вас переконати.... Маю не один приклад... Як вигідно дупу примостити то ті узькі перетворюються у не таких гарних узьких.
То усе відбувалося і відбувається на моїх очах.
показати весь коментар
17.04.2025 17:00 Відповісти
ну не зірвав, а просто змінив тематику (для тих хто без допуску )
показати весь коментар
16.04.2025 19:43 Відповісти
с віду он вообщє нє устрашим, а у самого очко жим-жим. це про трампа, зна, що китай ще покаже кузькіну мать.
показати весь коментар
16.04.2025 19:45 Відповісти
Як СІ гарно вже СДЄЛАЛ Трампа і продовжує ДЄЛАТЬ - від Івана Яковини

Си перехитрил американцев | ВСУ вышли на новый уровень | Охота на "теневые" танкеры РФ- ютуб
показати весь коментар
16.04.2025 19:51 Відповісти
дякую, вже бачив. хаотичний-ідіотичний трамп звісно програє методичним та системним діям Сі.
Просто жесть, як США трампісти перетворюють на бананову республіку. Ізобіліє дуже швидко може перетворитись на інфляцію, дефіцит та черги. Колись ссср пройшов це.
показати весь коментар
16.04.2025 19:56 Відповісти
Організували виток, щоб налякати дядечка Сі.
показати весь коментар
16.04.2025 19:45 Відповісти
Трамп любить бабло , яке йому Ілон Маск перекидає за те ,
що Ілона сидить в Білому домі і контролює все ,
що там відбувається !
Але Трамп йому повнісю не довіряє і причина в цьому якась є ,
скоро дізнаємось 😠
показати весь коментар
16.04.2025 19:48 Відповісти
Аха, поэтому своими выбрыками укоротил илонке состояние на 500 лямов))) Поэтому илонка против пошлин.
показати весь коментар
16.04.2025 20:25 Відповісти
МСТЯ так прийшла до аутиста за критику трампівського економіста, спеца з тарифами ... Він навіть сказав - А Я РАДИВ З ЄВРОПОЮ НЕ ВВОДИТИ ТАРИФИ ... а навпаки нульові мита ...

З цікавми подробицями цю історію "розкоханювання" парочки розказав Накі

ИЛОНА МАСКА ВЫГОНЯЮТ ИЗ БЕЛОГО ДОМА. Развал тандема с Трампом- ютуб
показати весь коментар
16.04.2025 19:48 Відповісти
так такі цікаві подробиці падіння Маска у США...
показати весь коментар
16.04.2025 19:57 Відповісти
Чому війни? Тамон хоче війни а не миру? І чому Тампон не довіряє своєму дружбану Ілоні? Зате коли про Україну говорять то всіх бродячих собак і наркоманів ззиває на переговори
показати весь коментар
16.04.2025 19:49 Відповісти
Трамп все життя живиться із скандалів та конфліктів, він вміє максимально витискати вигоду з усіх дебілів, які мали дурість у нього повірити.
А судячи з того, як міцно він дружить із усіма диктаторами планети (принаймні йому так здається), можна припустити, що вони знають про його афери і готові прийняти, в разі чого, як путін овоща в 2014му, за певну плату. Яку він зараз авансом і відпрацьовує.
показати весь коментар
16.04.2025 21:26 Відповісти
Пустять Маска з торбой по свiту 🤣
показати весь коментар
16.04.2025 19:51 Відповісти
Маск будет следующим президентом США
показати весь коментар
16.04.2025 19:52 Відповісти
єрмаск зашкодив потужному лідеру !
показати весь коментар
16.04.2025 19:53 Відповісти
Маск до зігувався та ********** до того що спочатку втратив половину своїх статків,а тепер щей Рижий його гонить з Білого Дому
показати весь коментар
16.04.2025 19:55 Відповісти
жабогадюкінг
показати весь коментар
16.04.2025 19:55 Відповісти
Портніков ще на зорі Трамповладування пророкував - наскільки важкою травмою для діда-нарциса буде програш у історії з миром від Ху , так боляче вдарить по старечим нєрвішкам... Он вже в лунку не попадає . Мита для Китаю за 200 - ЦЕ ВЖЕ ?
показати весь коментар
16.04.2025 19:56 Відповісти
показати весь коментар
16.04.2025 19:58 Відповісти
Уявляю, як рже Сі!
показати весь коментар
16.04.2025 20:01 Відповісти
Я чекав на другу частину фільму Ідіократія, аж тут пройшли вибори в США. Вже не треба
показати весь коментар
16.04.2025 20:05 Відповісти
Маска нельзя обижать, по плану Б с ним еще побег на Марс предстоит.
показати весь коментар
16.04.2025 20:19 Відповісти
Ілончик Чубчику казки на ніч читає.
показати весь коментар
16.04.2025 20:20 Відповісти
показати весь коментар
16.04.2025 20:51 Відповісти
Нічого страшного.
Трамп звернеться до Волца і той створить новий "секретний" чат в Signal.
Цього разу можуть додати когось з Ірану чи кацапії (щоб були в курсі подій).
показати весь коментар
16.04.2025 21:15 Відповісти
Яка мила вовтузня, пам'ятаю у нас так Зєля із Разумковим та Богданом розважався. Результат, як завше, буде приблизно той самий, тільки цього разу вся ця краса вихлюпнеться за межі США на весь світ...
показати весь коментар
16.04.2025 21:22 Відповісти
Краще уже, отого Сі запросити на брифінг у Пентагоні, як друга… Трампа, та представників з фсб московського!!
показати весь коментар
16.04.2025 21:50 Відповісти
Адміністрація Трампа перетворилась на кубло базарних перекупок.
показати весь коментар
17.04.2025 06:54 Відповісти
Вони самі перегризуться.
показати весь коментар
17.04.2025 08:29 Відповісти