10672 відвідувача онлайн

Британія закликала РФ до повного припинення вогню, "а не лише одноденної паузи"

Британія про Великоднє перемир’я

Міністерство закордонних справ Великої Британії на тлі оголошеного російським диктатором Володимиром Путіним так званого Великоднього перемир’я закликало Росію дотримуватися повного припинення вогню в Україні, "а не лише одноденної паузи".

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Reuters.

"Україна взяла на себе зобов'язання щодо повного припинення вогню. Ми закликаємо Росію зробити те саме", - заявив представник британського МЗС.

За його словами, така пауза дозволить вести переговори про справедливий і міцний мир.

"Зараз настав час для Путіна показати, що він серйозно ставиться до миру, припинивши своє жахливе вторгнення", - наголошується в заяві МЗС Великої Британії.

Нагадаємо, сьогодні, 19 квітня, російський диктатор Володимир Путін нібито оголосив про Великоднє перемир'я, яке діятиме із 18 години за московським часом 19 квітня до нуля годин 21 квітня.

Президент Володимир Зеленський відреагував на оголошення російським диктатором Володимиром Путіним так званого Великоднього перемир’я заявивши, що це чергові спроби Путіна пограти з життями людей.

Топ коментарі
+3
а куди ж тоді кацапи б\к будуть дівати?
показати весь коментар
19.04.2025 23:02
+3
Та навіть і одноденного не зміг зробити. Це симуляція перемирʼя.
показати весь коментар
19.04.2025 23:03
Коментувати
Сортувати:
а куди ж тоді кацапи б\к будуть дівати?
показати весь коментар
19.04.2025 23:02 Відповісти
Та навіть і одноденного не зміг зробити. Це симуляція перемирʼя.
показати весь коментар
19.04.2025 23:03 Відповісти
розпочався процес "замороження війни" на територіїУкраїни із більш.як 20% окупованої рашистським вбивцею українського народу .української території...
показати весь коментар
19.04.2025 23:08 Відповісти
Ничего кроме очередного трёпа не началось. Или вы с Путиным на одной аквадискотеке сейчас?
показати весь коментар
20.04.2025 02:38 Відповісти
""язичник" куйло Тебе розуміє, я ні .Коли Україна буде в міжнародно визнених границях,тоді щось будеш "молоти" ,поки що ПТН-ПНХ
показати весь коментар
20.04.2025 10:42 Відповісти
Т.е просто несёте чушь. Понятно, но ожидаемо.
показати весь коментар
20.04.2025 19:20 Відповісти
якщо в людини відсутні аргументи- це рашистький посіпака .
показати весь коментар
20.04.2025 23:31 Відповісти
Не могу с вами согласиться. Отсутствие у вас аргументов не делает вас рашистом. Скорее всего вы просто не разбираетесь в вопросе.
показати весь коментар
20.04.2025 23:34 Відповісти
проходь мені "прорашистське "согласіє" і даром без потреби.Границі України визнані світовою спільнотою-міжнародно визнаний аргумент.який прорашистські покидьки таким не вважають.
показати весь коментар
20.04.2025 23:41 Відповісти
Солнце - это звезда...
Поэтому в борщ добавляют буряк)))
Только тупой не признает это аргументом.
Проспитесь, или поменяйте очки и прочтите переписку заново.
Вы утверждаете, что начался процесс "замороження війни".
Я же утверждаю, что ничего не началось и нет никаких признаков того, что в ближайшее время начнется.
И это было ясно ещё до всяких трампоновских сделок.
показати весь коментар
21.04.2025 00:25 Відповісти
а Британія не в змозі, чи не хоче, як і всі інші, сказати що є насправді причиною війни?
показати весь коментар
19.04.2025 23:11 Відповісти
Так ніззя. Це ж ще й дипломатичні стосунки рвати доведеться....
показати весь коментар
19.04.2025 23:24 Відповісти
Борщ ,без буряка-"щи".Я же утверждаю, что ничего не началось и нет никаких признаков того, что в ближайшее время начнется.
И это было ясно ещё до всяких трампоновских сделок.-https://censor.net/ua/news/3547849/ssha-tysnut-na-********-z-vymogoyu-vidreaguvaty-na-propozytsiyu-administratsiyi-trampa-Твої "утвєрждєнія" дешевші ,ніж шкарлупа пасхальн6ої крашанки
показати весь коментар
21.04.2025 09:31 Відповісти