Слід вибачитися та розслідувати помилку, - речник МЗС Тихий про "російський Київ" в ефірі Fox News

Американський телеканал Fox News, який назвав Київ "російським", має попросити вибачення за свою помилку та провести розслідування.
Про це пише у соцмережі Х речник МЗС Георгій Тихий, інформує Цензор.НЕТ.
"Якщо це була помилка, а не свідома політична заява, слід вибачитися та розслідувати, хто зробив помилку", - написав він.
Раніше Цензор.НЕТ інформував, що Fox News кілька годин транслював богослужіння з Москви та підписав Київ "російським".
За 6 років ЗЄ вибачився тільки один раз перед Кадировим.
Українцям ЗЄ сказав ""Я вам нічєго нє должен" російською мовою.
Те ж саме з його партією, оточенням в ОП та Телемарафоном.
То, якщо ваш обранець та його рупори кладуть на вас ***, з чого ви взяли, що Трамп та його рупори повинні робити інакше?