5103 відвідувача онлайн

Слід вибачитися та розслідувати помилку, - речник МЗС Тихий про "російський Київ" в ефірі Fox News

Путін у церкві

Американський телеканал Fox News, який назвав Київ "російським", має попросити вибачення за свою помилку та провести розслідування.

Про це пише у соцмережі Х речник МЗС Георгій Тихий, інформує Цензор.НЕТ.

"Якщо це була помилка, а не свідома політична заява, слід вибачитися та розслідувати, хто зробив помилку", - написав він.

Раніше Цензор.НЕТ інформував, що Fox News кілька годин транслював богослужіння з Москви та підписав Київ "російським".

Топ коментарі
+24
Це зроблено свідомо , і я- сумніваюсь що вибачення будуть .
показати весь коментар
20.04.2025 12:47 Відповісти
+20
Давайте так.

За 6 років ЗЄ вибачився тільки один раз перед Кадировим.
Українцям ЗЄ сказав ""Я вам нічєго нє должен" російською мовою.
Те ж саме з його партією, оточенням в ОП та Телемарафоном.

То, якщо ваш обранець та його рупори кладуть на вас ***, з чого ви взяли, що Трамп та його рупори повинні робити інакше?
показати весь коментар
20.04.2025 12:57 Відповісти
+14
Що там розслідувати, за що проплатили те і ляпнули. Демократична Америка закінчилася
показати весь коментар
20.04.2025 12:48 Відповісти

Завантаження...