6622 відвідувача онлайн

Україна тісно співпрацює з партнерами для посилення тиску на Росію, - Сибіга

Андрій Сибіга

Міністри закордонних справ України та Естонії Андрій Сибіга і Маргус Цахкна провели розмову, під час якої обговорили, зокрема, спільні зусилля для наближення справедливого миру.

Про це заявив глава української дипломатії в соцмережі X, повідомляє Цензор.НЕТ.

"Я мав хорошу розмову з моїм естонським колегою Маргусом Цахкною. Україна тісно співпрацює з нашими партнерами та друзями для зміцнення нашої стійкості та посилення тиску на Росію", - зазначив він.

Україна та Естонія синхронізували подальші спільні зусилля, щоб наблизити справжній і справедливий мир в Європі. 

Також Сибіга та Цахкна зосередилися на надійних довгострокових гарантіях безпеки для України.

Український міністр подякував Естонії за непохитну підтримку та солідарність із Україною

Топ коментарі
+4
Під "чуйним" керівництвом всія сонцесяйного, Україна "працює над посиленням тиску" вже четвертий рік. А може хтось підкаже, де можна результати подивитись?
показати весь коментар
22.04.2025 17:13 Відповісти
+3
МАЄМО НАДІЮ що саме ЄС та Стармер щільно працюють з ЄРМАКОМАРОДЕРАТОМ та його Ахмєтівтівськими представниками - ЄРМАКОМ, умеровим та сибігою, щоб не здали по-ходу Україну, відстоюючи захист ВЛАСНИХ ІНТЕРЕСІВ
показати весь коментар
22.04.2025 17:07 Відповісти
+3
По-моему, такое количество заявлений про "работу по поводу" больше похоже на договор о политическом убежище на случай "если вдруг".
Потому что я не представляю сколько там надо "працювати" в новостях, если там надо один раз сесть, обговорить сасанкции, обговорить военку, подписать что нужно и всё - вопрос закрыт.
показати весь коментар
22.04.2025 17:18 Відповісти

Завантаження...