Ворог ударив дроном по автобусу з працівниками у Марганці: 9 людей загинули, 30 - постраждали (оновлено). ФОТОрепортаж
Зранку 23 квітня 2025 року агресор вдарив дроном-камікадзе по Марганцю Дніпропетровської області.
Про це повідомив у телеграм-каналі голова Дніпропетровської ОВА Сергій Лисак, інформує Цензор.НЕТ.
За попередньою інформацією, загинули 7 людей. Ще 6 – поранені.
Пізніше Лисак повідомив, що на жаль, збільшилась кількість загиблих у Марганці.
"Ворожа атака забрала 9 життів. Співчуття рідним і близьким. Постійно зростає кількість постраждалих. За інформацією на зараз, їх 30", - уточнив він.
За інформацією ОВА, агресор вдарив дроном-камікадзе по автобусу з працівниками підприємства.
Як повідомив голова Дніпропетровської облради Микола Лукашук, росіяни атакували автобус із працівниками підприємства, які прямували на роботу в Марганці.
Згодом у ДСНС показали наслідки ворожого удару.












Якщо артист першого російського телеканалу (колишній президент України) не хоче захищати українців -його потрібно негайно арештувати, як путінського агента.
Писав уже - перед штурмом катарської твердині - фортеці Монсегюр, один "хрестоносець" запитав у папського легата, що був куратором "Хрестового походу" проти "єретиків": "Монсеньйоре! А як у запалі битви розпізнать, хто перед тобою - єретик чи ревний католик?". Легат відповів: "Убивайте геть усіх... Бог, на небі, пізнає "своїх"...".
Тут - те саме... Кацапня молотить без розбору, просто винищуючи населення того регіону, яке вони прийшли, нібито, "асвабаждать ат бендеровцев"...