5692 відвідувача онлайн

Ворог ударив дроном по автобусу з працівниками у Марганці: 9 людей загинули, 30 - постраждали (оновлено). ФОТОрепортаж

Зранку 23 квітня 2025 року агресор вдарив дроном-камікадзе по Марганцю Дніпропетровської області.

Про це повідомив у телеграм-каналі голова Дніпропетровської ОВА Сергій Лисак, інформує Цензор.НЕТ.

За попередньою інформацією, загинули 7 людей. Ще 6 – поранені.

Пізніше Лисак повідомив, що на жаль, збільшилась кількість загиблих у Марганці.

атака на автобус у Марганці
атака на автобус у Марганці
атака на автобус у Марганці
атака на автобус у Марганці

"Ворожа атака забрала 9 життів. Співчуття рідним і близьким. Постійно зростає кількість постраждалих. За інформацією на зараз, їх 30", - уточнив він.

За інформацією ОВА, агресор вдарив дроном-камікадзе по автобусу з працівниками підприємства.

Як повідомив голова Дніпропетровської облради Микола Лукашук, росіяни атакували автобус із працівниками підприємства, які прямували на роботу в Марганці.

Згодом у ДСНС показали наслідки ворожого удару.

наслідки атаки на автобус у Марганці
наслідки атаки на автобус у Марганці
наслідки атаки на автобус у Марганці
наслідки атаки на автобус у Марганці
наслідки атаки на автобус у Марганці
наслідки атаки на автобус у Марганці
наслідки атаки на автобус у Марганці
наслідки атаки на автобус у Марганці

Топ коментарі
+42
Де удари у відповідь по цивільним кацапам?
Якщо артист першого російського телеканалу (колишній президент України) не хоче захищати українців -його потрібно негайно арештувати, як путінського агента.
показати весь коментар
23.04.2025 08:10 Відповісти
+26
Це треба робити заради принципу рівноваги. Так завжди роблять, наприклад - англійці і американці зрівняли Дрезден з землею за те, що німці обстрілювали мешканців Лондона ракетами.
показати весь коментар
23.04.2025 08:55 Відповісти
+25
Марганець, Нікополь, Дніпропетровська, Миколаїв, Херсон, і так далі - це все міста, в які завозилося найбільше "русскаязичних", для зміни демографії народонаселення та русифікації регіону... Бомби та ракети не вибирають цілі... Вони вбивають усіх підряд, незалежно від національності, володіння мовами чи політичних поглядів...
Писав уже - перед штурмом катарської твердині - фортеці Монсегюр, один "хрестоносець" запитав у папського легата, що був куратором "Хрестового походу" проти "єретиків": "Монсеньйоре! А як у запалі битви розпізнать, хто перед тобою - єретик чи ревний католик?". Легат відповів: "Убивайте геть усіх... Бог, на небі, пізнає "своїх"...".
Тут - те саме... Кацапня молотить без розбору, просто винищуючи населення того регіону, яке вони прийшли, нібито, "асвабаждать ат бендеровцев"...
показати весь коментар
23.04.2025 08:13 Відповісти

Завантаження...