9846 відвідувачів онлайн

США розглядають зниження мит для Китаю більш ніж удвічі, - WSJ

трамп,сі,цзіньпін

Адміністрація президента США Дональда Трампа розглядає можливість зниження високих мит на імпорт з Китаю, у деяких випадках більш ніж наполовину. Вашингтон хоче досягти деескалації напруженості у відносинах з Пекіном.

Про це повідомляє WSJ з посиланням на джерела, інформує Цензор.НЕТ.

Зазначається, що Трамп ще не ухвалив остаточного рішення щодо зниження мит на китайські товари, але в адміністрації обговорюють кілька варіантів.

Один з чиновників адміністрації сказав, що Трамп не буде діяти в односторонньому порядку і йому потрібно буде побачити певні дії з боку Пекіна для зниження тарифів.

Зокрема, за словами одного з високопосадовців Білого дому, мита можуть знизити приблизно до 50–65%.

"Адміністрація також розглядає багаторівневий підхід, подібний до того, який запропонував комітет Палати представників щодо Китаю наприкінці минулого року: 35% мита для товарів, які США вважають не загрозою національній безпеці, і принаймні 100% для товарів, які вважаються стратегічними для інтересів Америки", - пише видання.

Такі зміни можуть бути запроваджені поступово впродовж п’яти років.

Мита США проти Китаю

Зазначимо, що це не перша хвиля мит, які США накладають на Китай. Спершу проти Пекіну ввели мита у 20%, потім додали ще 34%.

Після цього Китай наклав мита на американські товари, а напередодні Трамп пригрозив додатковими тарифами у 50% — і дотримав обіцянки.

Адміністрація Трампа підвищила мита на китайські товари до 104% з 9 квітня.

Китай відповів на запровадження Трампом нових мит, підвищивши тарифи на американські товари до 84%. Після цього Трамп негайно підвищив тарифну ставку для Китаю до 125%.

Раніше Трамп також назвав помилкою рішення Китаю запровадити з 10 квітня дзеркальні 34-відсоткові мита на весь імпорт зі Сполучених Штатів.

Топ коментарі
+28
пізно. Процес пішов. Тепер посилайте геніального вітькова у Пекін на перемовини.
показати весь коментар
23.04.2025 21:23 Відповісти
+21
Спочатку щось роблять, а потім думають як з цього вийти!
показати весь коментар
23.04.2025 21:23 Відповісти
+20
Китай за це попросить 5 західних штатів. Але геніальний переговорник змусить його зупинитись лише на Каліфорнії.
показати весь коментар
23.04.2025 21:26 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
пізно. Процес пішов. Тепер посилайте геніального вітькова у Пекін на перемовини.
показати весь коментар
23.04.2025 21:23 Відповісти
віткофф, то для кацапів.
для жовтосраких треба, якийсь вітькінь.
показати весь коментар
23.04.2025 21:27 Відповісти
як виявилось-"залізні яйця" у китайців,а трамп-імпотент
показати весь коментар
23.04.2025 22:13 Відповісти
Спочатку щось роблять, а потім думають як з цього вийти!
показати весь коментар
23.04.2025 21:23 Відповісти
Трамп діставай козирі з рукава і лупи Сі
показати весь коментар
23.04.2025 21:24 Відповісти
показати весь коментар
23.04.2025 21:24 Відповісти
вся діяльність трамппової команди це ніби переливання з пустого у порожнє
більше возні, галасу, виступів і обіцянок , а на виході самі вихлопи у повітря
показати весь коментар
23.04.2025 21:26 Відповісти
а на виході, пусті прилавки та захмарні ціни на все побутове з китаю.
показати весь коментар
23.04.2025 21:28 Відповісти
Результати такі ж потужні , як і у твого зеленого пдараса.
показати весь коментар
23.04.2025 21:34 Відповісти
смердючі вихлопи
показати весь коментар
24.04.2025 01:01 Відповісти
Китай за це попросить 5 західних штатів. Але геніальний переговорник змусить його зупинитись лише на Каліфорнії.
показати весь коментар
23.04.2025 21:26 Відповісти
Самі насрали-самі намагаються прибрати. Дешева гопота. США...ваша теперішня адміністрація-це просто позорище.
показати весь коментар
23.04.2025 21:26 Відповісти
На цьому пожовклому Іран, Китай, х.ло грають х.єм, як гундос на роялі. Іспанський сором, курво...
показати весь коментар
23.04.2025 21:26 Відповісти
фраер заднюю включил
с китаем это не работает....
показати весь коментар
23.04.2025 21:28 Відповісти
Збрехав. Насрав. Прибрав.
Збрехав. Насрав. Прибрав.

Когось мені ця потужна діяльність нагадує....
показати весь коментар
23.04.2025 21:31 Відповісти
Нагадує, якщо викреслити «Прибрав». Безкінечна карусель у двох діях.
показати весь коментар
23.04.2025 21:42 Відповісти
Так Сі подзвонив? Такий же був план - піднімаєм мита і всі біжать жопу цілувать?
Ну і як там жопа?
показати весь коментар
23.04.2025 21:31 Відповісти
Жопа лишається немитою і починає потужно свербіти.
показати весь коментар
23.04.2025 21:41 Відповісти
***** і трумпло ....
показати весь коментар
23.04.2025 21:31 Відповісти
Хаха
тампон начал целовать красивую желтую жопу.
клоун.
показати весь коментар
23.04.2025 21:31 Відповісти
Трамп примерно действует как русские, вначале ввязываемся в драку а потом думаем как из этого выйти
показати весь коментар
23.04.2025 21:32 Відповісти
Що нема в Д.Краснова козирної карти на руках?
показати весь коментар
23.04.2025 21:34 Відповісти
Застрягла в рукаві костюма.
показати весь коментар
23.04.2025 22:56 Відповісти
Треба в словники додати слово трамп , як синонім до дебіл , йолоп, дегенерат ))
показати весь коментар
23.04.2025 21:34 Відповісти
Трамп - синоним шлимазл , лох , фуцен.
показати весь коментар
23.04.2025 21:41 Відповісти
как там завоевание гренландии7
как там насчет канады 51 штатом?
как там окончания войны за 24 часа?
пистабол
показати весь коментар
23.04.2025 21:35 Відповісти
Писдил. (Peace deal).
показати весь коментар
23.04.2025 23:38 Відповісти
Льод тронулся. А Донні з своїми дитсадківськими ідеями таки ****** на клінічного ідіота.
показати весь коментар
23.04.2025 21:35 Відповісти
Трампу из центра пришла малява - "Что ж ты, фраер, сдал назад? "
Твой вова...
показати весь коментар
23.04.2025 21:39 Відповісти
ну не розглядають можливість , а вимушені виправляти свій же економічний обсерон .
показати весь коментар
23.04.2025 21:41 Відповісти
якщо китай згодиться, то втратить в очах партнерів. тут вже до кінця. імхо трамп здується, скіко б не корчив рожу і не тикав пальцем
показати весь коментар
23.04.2025 21:41 Відповісти
всралися... ганьба на весь світ, бо навіть памперси з КНР завозять.
показати весь коментар
23.04.2025 21:41 Відповісти
показати весь коментар
23.04.2025 21:43 Відповісти
Понти не проконали. Тромб моргнув перший.
показати весь коментар
23.04.2025 21:44 Відповісти
І з Китаєм Трамп обі@рався по саме прострелене вухо
показати весь коментар
23.04.2025 21:46 Відповісти
ну что ты фраер сдал назад ?
показати весь коментар
23.04.2025 21:46 Відповісти
Цікаво, у якому "трускавці" вчать таких дегенератів? Де наших вчили, я приблизно вже знаю...
показати весь коментар
23.04.2025 21:47 Відповісти
И надо ото было дрочить на кирпич? Вот же ******** выбрали америкосы?!
показати весь коментар
23.04.2025 21:49 Відповісти
Трамб толкает китайцев на более тесное сотрудничество с кацапами, Ираном, Кимчином и другими изгоями.
Если китайцы сговорятся с кацапсинами, скупить по нынешним ценам и придержать всю кацапскую нефть на год вперёд,
цены взлетят до небес и Америге придёт орган бабушки.
Трамб и его умственно отсталые кореша будут ползать перед перед Си.
Импичмент и тюремные камеры, дебилоидам из белого дома, гарантированы.
показати весь коментар
23.04.2025 21:49 Відповісти
Можно колхозника спросить?
Если китайцы скупят по нынешним ценам и придержат всю кацапскую нефть на год вперёд. Почему
цены взлетят до небес?
Ведь это будет предоплата с отсроченной поставкой
показати весь коментар
23.04.2025 22:23 Відповісти
Китай, души трампа.
показати весь коментар
23.04.2025 21:51 Відповісти
для того.щоб із США ЗРОБИТИ СВІТОВЕ ПОСМІХОВИСЬКО "ДОСИТЬ "МУДРОМУ АМЕРИКАНСЬКОМУ НАРІДУ" ОБРАТИ В ПРЕЗИДЕНТИ ПРОРАШИСТСЬКОГО "ТРАМБОХОЛУЯ"
показати весь коментар
23.04.2025 21:53 Відповісти
Після цього демаршу Трампа США вже не одужує. Це буде їнша країна на кшталт Бразілії.
показати весь коментар
23.04.2025 22:00 Відповісти
Вийде так, що Китай почне диктувати умови і не тільки в економіці.
А Трамп буде вигадувати або вишукувати тих кому можна зробити боляче
показати весь коментар
23.04.2025 21:56 Відповісти
Трамп поважає тільки силу.
показати весь коментар
23.04.2025 21:57 Відповісти
А если серьезно скорее всего эти движения были нужны чтоб нужные республиканцы скупили все когда акции были по низу рынка и на этом круто обогатились. Примерно те люди которые вложились в выборы Трампа и Трамп просто отдал им долги таким образом. Это и объясняет почему он так быстро откатил эти все пошлины назад и почему СИ был спокоен как лев понимая что это все на очень которкий период. Классический торгаш Трамп как он есть
показати весь коментар
23.04.2025 21:59 Відповісти
Акции плюс крипта, крипта тоже сильно прыгала в цене на фоне всей это возни а Трамп неоднократно проявлял интерес и к крипте
показати весь коментар
23.04.2025 22:01 Відповісти
Сі закусити вудила і задавить трампа Китай давно готувався до цього і там вертикаль комуністична всім терпіти неугодних у топку переживуть, а ось коли в шататах почнеться безробіття і гіпер інфляція, там мовчать, не будуть, так дадуть трампу під сраку, от він і пішов уперду
показати весь коментар
23.04.2025 22:00 Відповісти
Even a genius can sometimes make a mistake. But he quickly corrects it - because he is, well, a genius.
показати весь коментар
23.04.2025 22:01 Відповісти
а Китай про це не просив..
трампон як та невістка
-срало-мазало
гівна не хватило
показати весь коментар
23.04.2025 22:04 Відповісти
Оце Тампон обісрався. Сам насрав тепер сам прибирає ще й цілує Сі у дупу щоб той простив засранця
показати весь коментар
23.04.2025 22:12 Відповісти
А подымать нахрена было ? Хотели поржать ?
показати весь коментар
23.04.2025 22:24 Відповісти
Пойдйош с сумой пО миру, рудой старєц!!!
показати весь коментар
23.04.2025 22:41 Відповісти
Там нема нікого з розумних людей, щоб підказали рижому щт він довбойоб?
показати весь коментар
23.04.2025 22:47 Відповісти
Шож ты, фраер, сдал назад!!! Пардон, що на російський, у нас такого вислову немає.
показати весь коментар
23.04.2025 23:21 Відповісти
Що, зрозуміли, що на великий шматок паща може ще й розкриється, а от срака потім лусне від пупа до потилиці, да?))
показати весь коментар
24.04.2025 08:09 Відповісти