8869 відвідувачів онлайн

Доручив Умєрову негайно зв’язатися з партнерами щодо зміцнення ППО України, - Зеленський

Зеленський прокоментував масований обстріл 24 квітня 2025 року

Президент Володимир Зеленський прокоментував масований обстріл України військами РФ у ніч на 24 квітня 2025 року.

Про це глава держави повідомив у Телеграмі, передає Цензор.НЕТ.

"Сорок чотири дні, як Україна погодилась на повне припинення вогню та ударів. Це була пропозиція Сполучених Штатів. Сорок чотири дні, як Росія продовжує вбивати людей та уникати жорсткого тиску й відповідальності за це. Дуже важливо, щоб всі у світі бачили та розуміли, що відбувається насправді. Приблизно 70 ракет, зокрема балістичні. Ще майже 150 ударних безпілотників", - йдеться в повідомленні.

За словами Зеленського, була доповідь військового командування.

"Доручив міністру оборони України негайно звʼязатися з партнерами щодо наших запитів про зміцнення ППО.

Сьогодні поінформую Президента ПАР Рамафосу, який головує в "Групі двадцяти", про ситуацію та нашу потребу в активізації глобальних дипломатичних зусиль. Припинення ударів потрібне негайно й безумовно. Розраховуємо також на допомогу в гуманітарних питаннях – у поверненні наших полонених та викрадених Росією українських дітей. Частину програми цього візиту скасовую та після зустрічі з Президентом ПАР негайно повертаюсь в Україну.

Міністр закордонних справ України проведе всі необхідні зустрічі в ПАР, щоб повністю поінформувати політичних і громадських лідерів країни про ситуацію.

Вдячний всім у світі, хто підтримує Україну і наших людей", - додав він.

Обстріл 24 квітня 2025 року

Нагадаємо, у ніч проти 24 квітня під масованим комбінованим ударом Росії були Київ та область, Житомирщина, Дніпропетровщина, Харківщина, Полтавщина, Хмельниччина, Сумщина та Запоріжжя.

Топ коментарі
+30
шопопало!
цепіздець.....
до речі, через місяць піде другий рік необраного зе!гундоса.
показати весь коментар
24.04.2025 10:37 Відповісти
+20
Министр обороны должен работать с главами государств? Але,там на сцене,это твоя работа!.
показати весь коментар
24.04.2025 10:41 Відповісти
+17
А без доручень умеровчим займається?
Пане президенти, як там справи України на дипломатичному перемовному фронті? Реальні, а не вигадані?
показати весь коментар
24.04.2025 10:41 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
шопопало!
цепіздець.....
до речі, через місяць піде другий рік необраного зе!гундоса.
показати весь коментар
24.04.2025 10:37 Відповісти
Хрюша, накидай в декількох тезах що ти зробив би зараз.
показати весь коментар
24.04.2025 11:01 Відповісти
нннууу......
давай мене у владні кабінети, зі всіма можливостями та оплатою.
чи, що ще мені зробити, за наших можновладців?
може трусєля простернути?
показати весь коментар
24.04.2025 11:21 Відповісти
ой!
критикувати не можна?
слався слався, наш зе!лідар лідар лідар!!!
показати весь коментар
24.04.2025 11:28 Відповісти
Министр обороны должен работать с главами государств? Але,там на сцене,это твоя работа!.
показати весь коментар
24.04.2025 10:41 Відповісти
Зеленьський виконоє роль мульфільма про Вовки із тридесятого царства.
Сидить чувак на троні і вказівки роздає підлеглим-" сдєлайтє лЮдям жарашо"!
показати весь коментар
24.04.2025 13:11 Відповісти
А без доручень умеровчим займається?
Пане президенти, як там справи України на дипломатичному перемовному фронті? Реальні, а не вигадані?
показати весь коментар
24.04.2025 10:41 Відповісти
відволікається на власні проблеми,забуває де він,хто він і головне навіщо він,ну як уся ,,молодая команда менеджеров,,,
показати весь коментар
24.04.2025 11:05 Відповісти
Усе круто, з усіма домовився, найостанніший і найважливіший - ПАР залишився
показати весь коментар
24.04.2025 12:05 Відповісти
Як каміння?
показати весь коментар
24.04.2025 10:41 Відповісти
Доручив і всьо.
показати весь коментар
24.04.2025 10:42 Відповісти
і всьо,а що ще??вимагати результат??чи гарантій поставок??не смішіть,ви гляньте на цього ,,мальчика с пузиком,, він же народжений не для цього
показати весь коментар
24.04.2025 11:08 Відповісти
Потужно доручив
показати весь коментар
24.04.2025 10:42 Відповісти
С...иться повертатися до Києва, бо не певен, що не прилетить по його протухлому фаберже?
показати весь коментар
24.04.2025 10:44 Відповісти
не прилетить...
показати весь коментар
24.04.2025 11:09 Відповісти
Після кожного обстрілу потужне доручення про посилення ППО. А до цього обстрілу не потрібно було посилювати ППО? Треба терміново до Макрона в Париж злітати, щоб потужно поговорити про ППО.
показати весь коментар
24.04.2025 10:46 Відповісти
Помітив цікавий факт: Т
Тільки масований обстріл - незламний лідор згадує за ППО і комусь щось доручає.
Нема масованих обстрілів - забуває за ППО.
показати весь коментар
24.04.2025 10:46 Відповісти
Все правильно. "Ехвективний керівник" - це людина, яка ефективно перекладає свої обов'язки на підлеглих.
В разі чого - Умєрову "голову геть"!
показати весь коментар
24.04.2025 10:46 Відповісти
Умерову немає часу займатися ППО , він з обороного бюджету гроші ******* , вже 62 млрд.гривень заплачено за зброю а поставок нуль ! Вся влада Зеленського це зрадники і саботажники .
показати весь коментар
24.04.2025 10:46 Відповісти
А ти сам вчергове не в Україні під час масованого обстрілу рашистам.
Співпадіння?
показати весь коментар
24.04.2025 10:46 Відповісти
про таке совпадєніє я кожен раз пишу.
показати весь коментар
24.04.2025 11:05 Відповісти
до речі, дєрьмачина сибіга умєров в лондоні.
показати весь коментар
24.04.2025 11:23 Відповісти
" Потужне доручательство Зеленського."
показати весь коментар
24.04.2025 10:48 Відповісти
Доручай (таємно) негайно відновлювати ядерну зброю. Партнери вже негласного нас кинули.
показати весь коментар
24.04.2025 10:49 Відповісти
Щоб кожен злочин буввідомий всьому світу, пане президенте, треба не телеграм пости друкувати, а робити офіційні заяви по телебаченню і на раді ООН, особисто. А ще писати в Х мережі, відмічаючі всіх лідерів країн.
Бо в телеграм це ні про що.
показати весь коментар
24.04.2025 10:49 Відповісти
набір слів , ні про що ...
показати весь коментар
24.04.2025 10:50 Відповісти
Чесно. Мене дістали всі оці Майстри. Не шахів. То майстер укладання угод, ще майстер тотальної Брехні і ось наш майстер - майстер Доручень. Які звісно виконавці хєрять на корню.
показати весь коментар
24.04.2025 10:51 Відповісти
А сам, з батальйоном заброньованих менегерів з ОПУ, немає тями займатися, чи єрмак заборонив??
То по самітах за кордон з кодлом, то по Ставках….
А захистом України, Оманські опікуються??
показати весь коментар
24.04.2025 10:51 Відповісти
...улыбнуло , рыбалка на скумбрию по 8 грн, по ставках.
показати весь коментар
24.04.2025 10:56 Відповісти
Ути-пути-пути... проснулся. Типо, речь тааварисча чЛенина "Об увеличении производства табака"... Как это мило, мол , шел 7-ой год вцарювання.
показати весь коментар
24.04.2025 10:55 Відповісти
"Доручив міністру оборони України негайно звʼязатися з партнерами щодо наших запитів про зміцнення ППО. (ПАР) "зелена"(південно-африканська ракета)
показати весь коментар
24.04.2025 10:55 Відповісти
Доручив... Потужно, потужно....
показати весь коментар
24.04.2025 10:55 Відповісти
Вони, прости господи за скверне слово, з Трампом... змагаються за звання найзвитяжнiшого в ясельнiй групi дурдому "Сонечко".
показати весь коментар
24.04.2025 10:59 Відповісти
"Сорок чотири дні, як Україна погодилась на повне припинення вогню та ударів. Це була пропозиція Сполучених Штатів. Сорок чотири дні, як Росія продовжує вбивати людей та уникати жорсткого тиску й відповідальності за це.--------------------тільки мені здається----------гниди чекають, коли вб'ють стільки українців, що заходу стане соромно і вони дадуть їм стільки грошей, скільки гниди забажають.-------------Песков сказав, що воші не обіцяли припинити вбивати українців.
показати весь коментар
24.04.2025 11:03 Відповісти
А що до того, щоб із скумбрією та їрмакакою оселитися у Харкові чи на малій батьківщині?
Це був би реальний захист громадян
показати весь коментар
24.04.2025 10:57 Відповісти
черговий мільон потужних доручень...
показати весь коментар
24.04.2025 11:00 Відповісти
негайно? а до цього дня, що зелені гниди робили? чи війни для вас падлюк немає?
показати весь коментар
24.04.2025 11:02 Відповісти
І що, Уморов побіг виконувати? А чи є у нього на це час, гроші ж самі себе не спи#дять!
показати весь коментар
24.04.2025 11:08 Відповісти
Умеров: алле, партнеры, есть ненужное ПВО?
Партнеры: нет, не за#те !
Умеров: я бы рад, но верховный поручатор приказал. Ладно, позвоню после следующего прилета.
показати весь коментар
24.04.2025 11:10 Відповісти
Зеленський, це як персонаж радянських анекдотів про прапорщика. Товариш прапорщик , зупинить будь ласка поїзд! Поїзд стой, раз-два! Так і воно. Дав доручення зв'язатись! А він шо? Зв'язався! І шо? І все! Млять, сьомий рік білого шуму зеленого кольору!
показати весь коментар
24.04.2025 11:13 Відповісти
Цікаво.
Раніше таку рейтингову тему піарно очолював президент.
Та щось, видно, пробуксовує і треба на когось перекласти відповідальність...
показати весь коментар
24.04.2025 11:15 Відповісти
Ліпше доручив малюку-буданову нищити кацапські нпз та заїбашити по мацквасіті
показати весь коментар
24.04.2025 11:16 Відповісти
Взяв, ****, під свій контроль. ***** Хрипате.
показати весь коментар
24.04.2025 11:17 Відповісти
Це блін позов до Зе треба подавати позов: підрив мого здоров'я, стільки бухать що б його маячну слухати/читати кожного дня! Він хоча б тексти міняв, а таке вже було "....поручив Умерову доповісти про стан підготовки до участі у саміті..." Це *** про шо?
показати весь коментар
24.04.2025 11:22 Відповісти
Литвин видохся, вже всі комбінації зі складанням промов перебрав, тому і повторюється
показати весь коментар
24.04.2025 11:31 Відповісти
В 19 році прикрив виробництво українськоі ППО а тепер пипець
показати весь коментар
24.04.2025 11:38 Відповісти
Доручатель 🤬
показати весь коментар
24.04.2025 11:39 Відповісти
ух ти! Ну слава Богу!
показати весь коментар
24.04.2025 11:54 Відповісти
Дайте нам ппо, а копалини ми віддамо рудому рекетиру.
показати весь коментар
24.04.2025 12:17 Відповісти
тварини ......4 рік війни країна нравітьт не переведена на військові рейки...воно шось гундосе несуразне лохторату...
показати весь коментар
24.04.2025 12:17 Відповісти
Потужно!!!! Кожен раз одне й теж саме!!!
показати весь коментар
24.04.2025 12:47 Відповісти
Идиотизм зашкаливает.Что раньше было всё равно или в порядке? Чепуха бестолковая.
показати весь коментар
24.04.2025 13:13 Відповісти