5452 відвідувача онлайн

Загальні бойові втрати РФ від початку війни - близько 949 800 осіб (+1160 за добу), 10 723 танки, 27 038 артсистем, 22 338 бойових броньованих машин. ІНФОГРАФІКА

Сили оборони України від початку повномасштабного вторгнення ліквідували 949 800 російських загарбників.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на пресцентр Генштабу ЗСУ.

Як зазначається, загальні бойові втрати противника із 24.02.22 по 28.04.25 орієнтовно становлять:

особового складу ‒ близько 949800 (+1160) осіб,

танків ‒ 10723 (+4) од,

бойових броньованих машин ‒ 22338 (+13) од,

артилерійських систем – 27038 (+31) од,

РСЗВ – 1373 (+0) од,

засоби ППО ‒ 1145 (+0) од,

літаків  – 370 (+0) од,

гелікоптерів – 335 (+0) од,

БПЛА оперативно-тактичного рівня – 34083 (+72),

крилаті ракети ‒ 3196 (+0),

кораблі /катери ‒ 28 (+0) од,

підводні човни - 1 (+0) од,

автомобільної техніки та автоцистерн – 46292 (+105) од,

спеціальна техніка ‒ 3860 (+0)

Втрати ворога за 27 квітня

Топ коментарі
+19
Минув 4086 день москальсько-української війни.
153! одиниці знищеної техніки та 1160! чумардосів за день.
Логістика супер, арта та броня присутні.
Слава ППО, Слава ЗСУ, Слава українському народові! Дякуємо партнерам. Всім добра, оркам смерть, корупціонерам грати. Переможемо.

P.s. 949 000 це більше, ніж все населення такого регіону, як Архангельська область.
показати весь коментар
28.04.2025 08:47 Відповісти
+12
Боженько! Бережи вояків ЗСУ!!!
показати весь коментар
28.04.2025 07:51 Відповісти
+8
показати весь коментар
28.04.2025 08:52 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Боженько! Бережи вояків ЗСУ!!!
показати весь коментар
28.04.2025 07:51 Відповісти
🙏🙏🙏💙💛💕
показати весь коментар
28.04.2025 09:22 Відповісти
Класичний "штурм Зєєловських висот". Женуть "м"ясо" в перших рядах... Питання тільки в одному - у них, дійсно, техніки мало, чи вони її бережуть та накопичують для літнього наступу?
І друге - кілька днів тому проскочила інформація про спалення Су-30-го, на аеродромі під Ростовом-на-Дону. А у зведенні інформація відсутня... Чи, може, я її пропустив?
показати весь коментар
28.04.2025 08:00 Відповісти
считаются только сбитые пепелаци, а эту сушки сожгли на земле
а по-броне скорее всего второе
показати весь коментар
28.04.2025 08:43 Відповісти
Згоден... Треба готуваться до "гіршого"... Якщо це помилкою буде, тоді перше буде сприйняте, як "дарунок долі"...
показати весь коментар
28.04.2025 08:45 Відповісти
Була інфа по Су, але тут не відображали. Хоча раніше, коли валили Чорнобаївку на землі, то відображали.
показати весь коментар
28.04.2025 08:54 Відповісти
ну тут мабуть різниця у тому, що в Чорнобаївці пепелаци випалювали ЗСУ, а ту сушку на болотах спалили місцеві партизани.
показати весь коментар
28.04.2025 13:53 Відповісти
я би не сказав, що прямо женуть.. Більшість не може\не хоче повертатись на расію, бо там за ними або "уголовка" або кредитів на мільйони. На расії непогашених боргів населення по кредитам і мікрозаймам на 2,3 трильйона фублів. Це сім мільйонів боржників, на яких висить 20 мільйонів кредитів. Так що там ще той мобілізаійний потенціал. https://www.youtube.com/watch?v=i-z0gApFV2Y І це не рахуючи вилупків з юнармії, які на підході.
показати весь коментар
28.04.2025 09:39 Відповісти
А хіба не можна гнать не "просто палицею", а "фінансовою палицею"? Це "поганялка" не гірша загрози смерті - бо більшість таких боргів уже викуплена "чорними колекторами"... А з ними не "побикуєш" - вивезуть у ліс і повідбивають нутрощі...
Правильно кимсь було колись сказано:
"Маршал Манергейм у парламеннті Фінляндії" (нібито), сказав: "Ми повинні створить нашому народу такі умови життя, щоб він знав, ЩО захищає...".
А Путіну приписали фразу: "Мы должны создать нашему народу такие условия жизни, чтобы он не боялся умирать...".
Саме це ми і бачимо...
А от з "Путінюгендом" будуть проблеми... Бо це будуть кровожерливі вовченята", які ще не матимуть страху смерті...
показати весь коментар
28.04.2025 09:53 Відповісти
з юнармією ще і європейці будуть воювати.
показати весь коментар
28.04.2025 09:58 Відповісти
Щось "валков пазорных' проскочили швидко... Чи встигнемо" архангелгородцам" добре натовкти?
показати весь коментар
28.04.2025 21:06 Відповісти
за місяць встигнемою Там ще нєнців тисяч сорок. в області.
показати весь коментар
28.04.2025 22:43 Відповісти
Оне там, в ненеции, все малахольные) Да и моржи ЗСУ спасибо скажут)
показати весь коментар
29.04.2025 00:16 Відповісти
Отважный юнец, сказочно богатый и ищущий приключений. Очень умный, смелый, сильный и добрый персонаж. Предводитель молокососов
Капитан Сорвиголова?
Концомойцы сэрэсэра такого б не потянули, а юнармия - никогда!
показати весь коментар
28.04.2025 21:14 Відповісти
Техніки дійсно мало. Свіже OSINT-дослідження Військового віщуна: https://www.vishchun.com/post/tanky_bazy_ta_zavody_moskovii_stanom_na_pochatok_2025 Танки, бази та заводи Московії станом на початок 2025 . І це "на початок 2025". А судячи з динаміки втрат техніки і поодиноких "механізованих" накатів - оті "друга половина 2025", про яку в статті написано "кардинально зменшиться" - стрімко наближаються. А ще - ППО часто і регулярно.

Отже, слідкуємо за логічним ланцюгом: цілей у вигляді танків/ББМ/ППО стане кардинально менше >>> рубпак-и перетворюються на бати, бати безпілотних систем в ЗСУ перетворюються на полки, а полки на бригади >>> дроноводство (досвід і кількості) в ЗСУ нікуди не дінеться, а тільки розширюються. Питання: на що/кого переключаться досвічені дроноводи, які зараз зосереджені на полюванні за технікою? Відповідь у відосах Мадяра, який вже почав брати "соц.зобов'язання" у вигляді "тисяч міхрюток на тиждень".

Я не про "переможеньку", я про те, що фронт - складна штука. І величезний організм.
показати весь коментар
28.04.2025 10:48 Відповісти
Небоевая потеря(
показати весь коментар
28.04.2025 20:58 Відповісти
Щось давненько летунів не збивали!
Боженько, наведи ЗСУ на ціль !
показати весь коментар
28.04.2025 08:30 Відповісти
Минув 4086 день москальсько-української війни.
153! одиниці знищеної техніки та 1160! чумардосів за день.
Логістика супер, арта та броня присутні.
Слава ППО, Слава ЗСУ, Слава українському народові! Дякуємо партнерам. Всім добра, оркам смерть, корупціонерам грати. Переможемо.

P.s. 949 000 це більше, ніж все населення такого регіону, як Архангельська область.
показати весь коментар
28.04.2025 08:47 Відповісти
показати весь коментар
28.04.2025 08:52 Відповісти
от я так і користуюсь https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%9D%D0%B0%D1%81%D0%B5%D0%BB%D0%B5%D0%BD%D0%B8%D0%B5_%D1%81%D1%83%D0%B1%D1%8A%D0%B5%D0%BA%D1%82%D0%BE%D0%B2_%D0%A0%D0%BE%D1%81%D1%81%D0%B8%D0%B9%D1%81%D0%BA%D0%BE%D0%B9_%D0%A4%D0%B5%D0%B4%D0%B5%D1%80%D0%B0%D1%86%D0%B8%D0%B8 старими данними, і до аргангельської області мені ще сім тисяч.
показати весь коментар
28.04.2025 09:45 Відповісти
Я Вам здається в п'ятницю скинув посилання на нові данні ) Якщо треба можу продублювати.
показати весь коментар
28.04.2025 10:06 Відповісти
мабуть я провтикав. Буду вдячний.
показати весь коментар
28.04.2025 10:10 Відповісти
https://xn--80apggvco.xn--p1ai/%D0%BA%D0%B0%D1%80%D1%82%D1%8B?id=388 https://gogov.ru/articles/population-ru
Але через ВПН тільки )
показати весь коментар
28.04.2025 10:49 Відповісти
дякую, але і через vpn мені видає 404((
показати весь коментар
28.04.2025 11:05 Відповісти
Спробуйте поміняти регіон у ВПН
показати весь коментар
28.04.2025 11:25 Відповісти
Дякую, відкрилось і перше посилання.
показати весь коментар
28.04.2025 11:38 Відповісти
друге посилання відкривається. Дякую.
показати весь коментар
28.04.2025 11:06 Відповісти
в Архангельській 989000.
показати весь коментар
28.04.2025 11:14 Відповісти
Це якщо з Архангельская область Ненецким АО )) , я просто не вказав що без ))
показати весь коментар
28.04.2025 11:23 Відповісти
Нанайців треба к бурьятам! З ямалами. Разом з архаргелядьми.
показати весь коментар
28.04.2025 21:19 Відповісти
Москалів треба бити ... повільніше. Такими кабардино-балкарсько-архангельськими темпами від росії нічого не залишиться. Навіть капітуляцію підписати буде нікому.
показати весь коментар
28.04.2025 09:35 Відповісти
Це ви озвучили "мрію" українську, аби вороженьки "як роса на сонці" випарувалися. Але так не буде. А як буде - дізнаємось на протязі 6-12 місяців. Бо процеси йдуть. Наприклад, OSINT-ери прогнозують для засрашинської армії злам по техніці (кардинально впадуть надходження з баз зберігання) в "другій половині 2025", а до цього вже лише 2-4 місяці. Дехто вже навіть на кінець осені 2024 оцінював співвідношення "техніки в наявності" як "паритет". Звісно, в умовах засилля дронів це "ні про що", майже. Але динаміку фронту ми бачимо. Поточна відповідь кацапів на зникнення бронетехніки - реквізують сотнями мотоцикли та гонять віслюків.

Що воно буде і як зміниться фронт - хєр зна.
показати весь коментар
28.04.2025 10:54 Відповісти
Підпишемо з китайцями угоду про спільний кордон.
показати весь коментар
28.04.2025 12:05 Відповісти
Не кваптеся так, дайте кацапам трішки помучитися... Передусім захопимо Крим, Кьонігсберг і сєвєроморськ - позбавимо кацапів панування на морях. Потім - маскву і менськ. А далі - відкритий шлях до Амура, владивостока і корейського кордону. Тут пройдемо парадним строєм навіть не розвертаючись у бойові порядки. Ідеологічну і інформаційну підтримку та дорожню карту забезпечить наш ГШ, Qg і Urs.
показати весь коментар
28.04.2025 12:49 Відповісти
Хай помучаться у пеклі - там теж гаряче...